• ...

Megane ir R19

Renault 19 klubas buvo sukurtas Renault 19 modelio gerbėjų kaip neįpareigojantis laisvalaikio klubas.

Kadangi modelis evoliucionavo tai ir mūsų klubas privalo daryti tą patį. Tai visai nereiškia, kad mes pamiršime viską apie R19 ir visada linksniuosime Megane. Priešingai - norėtume, kad Megane vairuotojai susipažintų su savo automobilių istoriniu pirmtaku - R19. O kartu ir su šiuo klubu, kurio nariai per 10 veiklos metų turėjo begalę smagių akimirkų, surado ar sugalvojo visokiausių technikos gudrybių bei išgėrė ne vieną dešimtį litrų alaus aptarinėdami įvairias klubo ir modelio istorijos smulkmenas.

Visais laikais pagrindinė klubiečių bendravimo vieta buvo forumas. Kadangi R19 ir Megane turi nemažai skirtumų (ypač naujesni modeliai), buvo atskirtos kelios temos mūsų forume ir taip megane modelio turėtojai gali paprasčiau užduoti klausimus bei rasti atsakymus. Forumo dalyviai turi labai yvairų išsilavinimą, todėl net ir į keisčiausius klausimus yra tikimybė sulaukti išsamių atsakymų. Netikite? Išbandykite!

Plačiau apie Megane

Daugumos Renault Megane techninius duomenis rasite wikipedijoje. Jei domina specifiniai dalykai nesidrovėkite ir rašykite forume - klubiečiai turi prikaupę visokio plauko literatūros asmeniniuose archyvuose ir mielai ja pasidalins.

 

Prisijunk!

Turi laisvo laiko? Vairuoji R19 arba Megane? Tu esi čia laukiamas!
Skaityk Kaip tapti klubo nariu?

Megane ir R19 Nemuno žiede