Smagioji auto aparatura :)

Grotuvai, instaliacija, akustika...

Moderatoriai: 2SHAE, Marius

Standartinė mustapha » Ket, 2010-Vas-18 20:00

audison srx3 du isejimai ir vienas subuio tai isviso trys nebent gale tau reik kad kas grotu tai srx4 kaina ivairi gali but bet kazkur apie 700lt
mustapha
Draugas
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Pen, 2009-Spa-16 18:41
Miestas: Kaunas

Standartinė SimuxssLT » Pen, 2010-Vas-19 10:37

mustapha rašė:audison srx3 du isejimai ir vienas subuio tai isviso trys nebent gale tau reik kad kas grotu tai srx4 kaina ivairi gali but bet kazkur apie 700lt


nepyk,bet tu man siulai 3-4kanalu stiprintuvus subui ? ner logikos:)
suba jungciau tik nuo monobloko,o jeigu reiketu kolonelem,tai tik nuo papildomo stiprintuvo jungt,kaip,kad ir anksciau dariau...

na visvien dekuj uz pastangas,norint padet issirinkt.
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Smagioji auto aparatura :)

Standartinė SimuxssLT » Pen, 2010-Vas-19 10:41

ir beje ziurineju,nematau niekur,kad rasytu klase,manau tai A/B klase,o man tinka tik D..
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė mustapha » Pen, 2010-Vas-19 20:57

tu man dabar tada logsikai paaiskink koks skirtumas subui ar monoblokas ar dvikanalis? ant to tavo subo (gargalo) dedi ta srx pasijungi komponenetus ir suba ir pamirsti viska kam tau tie du stiprintuvai? jei dedi tik del grozo ir belenkoki suda kaip ir kondikas kad mirgsetu tada perki koki KINGPOW su diodais ir dziaugiesi.... kam cia suda malt tada tam forume isvis :D
mustapha
Draugas
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Pen, 2009-Spa-16 18:41
Miestas: Kaunas

Smagioji auto aparatura :)

Standartinė SimuxssLT » Šeš, 2010-Vas-20 09:06

monoblokas lengviau susitvarkys su subu,ir beje pasakyk kokiam audiofilui,kad jungsi suba su kolonkem per 3kanali ar4kanali stipra,nelauk geru atsakymu..

tam ir yra tie 4kanaliai,kad galetum jugti 4koloneles arba subridzinus 2elipses.. monoblokas - manau ir taip pasako kam skirtas,tik subam jungt..

matai tu manai,kad man reikia tik grozio.. is ko tu taip sprendi ?

cia tipo ka kondikas stovi del grozio... ? :D
as ji pirkau tikedamasis naudos,bet nedave,rodo srove kokia yra reali paduodama i stipra ir kaip sokineja,mokejau 50lt. tai nafik man ji parduoti ar as praturtesiu is tu 50lt.. ????

ir tu man persi ta srx3-4 atrodo,kad as tureciau dabar pult ir pirkt ji nes tu taip pasakei,man reikia daugiau nuomoniu,kad galeciau rinktis.

nieko nesakau,anksciau kai pirkdavom pirmasias aparaturas su PING PONG vatais ir budavo 4kanalu 200-300lt,jungdavom gargalus belenkaip,nes nesupratom kas yra ta kokybe,bele tik baldelina ir cirskia,bet ne tie laikai ir ne tos sumos... tad gali sakyti ka nori,bet gerai aparaturai subas jungiamas nuo atskiro stipro,kolonkes vel nuo kito...
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė mustapha » Šeš, 2010-Vas-20 09:31

tai pats sakiai kad kondikas del grozio pas tave :D matau nera apie ka sneket su tavom :D sneki pievas kazkokias dar noreciau pamatut kas pas tave per scena padaryta speju auksti prilipinti prie paneles voliojasi :)
mustapha
Draugas
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Pen, 2009-Spa-16 18:41
Miestas: Kaunas

Standartinė SimuxssLT » Šeš, 2010-Vas-20 11:19

mustapha rašė:tai pats sakiai kad kondikas del grozio pas tave :D matau nera apie ka sneket su tavom :D sneki pievas kazkokias dar noreciau pamatut kas pas tave per scena padaryta speju auksti prilipinti prie paneles voliojasi :)


tai kondika galim sakyt palikau nes parduot neapsimoka,pigiai paemiau,nepraturtesiu,nors cia nepasakyciau,kad grozio duoda, palikau siaip,beje kaip minejau matau kiek realiai elektros duoda...

deja,pas mane niekas neprilipdyta,o padaryta kaip priklauso,tvirtinimai tam skirti.

pas tave priklijuoti,tai galvoji ir pas kita taip turi but?? :)
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Ankstesnis

Grįžti į Garso aparatūra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron