Kausimas apie kolonėlių jungimą.

Grotuvai, instaliacija, akustika...

Moderatoriai: 2SHAE, Marius

Kausimas apie kolonėlių jungimą.

Standartinė mazafakeris » Ant, 2010-Vas-02 14:31

Tegul turime automagnetofoną, kuris turi 4x45W išėjimus, ir tris poras kolonėlių, iš kurių dvi kolonėles statysime į priekinę panelę, o likusias keturias montuosime į galinę palangę.
Klausimas:
Kaip, apsieinant be stiprintuvo bei siekiant išgauti geriausią efektą kokybėje ir galioje, sujungti kolonėles prie automagnetolos?
Akivaizdu, kad prie 2 kurių nors išejimų jungsime po 2 kolonėles. Todėl kaip parinkti, kurios kolonėlės turės dalintis vienu išejimu, ir kaip jas tarpusavyje sujungti (lygiagrečiai ar nuosekliai)?
mazafakeris
Draugas
 
Pranešimai: 207
Užsiregistravo: Pir, 2008-Rgp-25 00:13
Miestas: Plunge, Kaunas, Vilnius

Standartinė sirikas » Ant, 2010-Vas-02 15:28

klausimas: kam tau gale 4 koloneles? as naudojuos 2 kolonelem gale ir ju uztenka :]
Renault 19 chamade 92' 16v 1,8 99kw (automobilio slapyvardis: ĆØemodanas)
861499689
Vartotojo avataras
sirikas
Narys
 
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: Šeš, 2007-Rgs-08 22:45
Miestas: Ć

Standartinė andriuza » Ant, 2010-Vas-02 15:45

O aplamai taip galima daryti?Ant vieno isejo jungti 2 garsiakalbius?Nesudegs isejimas?
Renault 19 16V ph1
MB W124 2.3L
Vartotojo avataras
andriuza
Narys
 
Pranešimai: 2298
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Sau-10 15:05
Miestas: Kaunas-

Re: Kausimas apie kolonėlių jungimą.

Standartinė SimuxssLT » Ant, 2010-Vas-02 15:54

mazafakeris rašė:Tegul turime automagnetofoną, kuris turi 4x45W išėjimus, ir tris poras kolonėlių, iš kurių dvi kolonėles statysime į priekinę panelę, o likusias keturias montuosime į galinę palangę.
Klausimas:
Kaip, apsieinant be stiprintuvo bei siekiant išgauti geriausią efektą kokybėje ir galioje, sujungti kolonėles prie automagnetolos?
Akivaizdu, kad prie 2 kurių nors išejimų jungsime po 2 kolonėles. Todėl kaip parinkti, kurios kolonėlės turės dalintis vienu išejimu, ir kaip jas tarpusavyje sujungti (lygiagrečiai ar nuosekliai)?


nepamirsk,kad pas tave magas 4x45 tai reikia 4kolonelems jungtis,tu ir tu 45w tikru rms gauni koki ( 22rms ) priklauso dar kas gamintojas,duodant katuskes magas atiduoda visa galia,jis kaista,o tu nori dar papildomai prijungt prie isejimu 2koloneles,tai aisku,kad jis automatiskai kais dar daugiau,apkrova didele,ateis laikas kai kanalai ims kaisti ir nuo to gali degti ( logiska )

dabar pats isivaizduok ar tau reiketu nestis i mokykla 1kuprine pilna knygu ar 2 ?
manau daugiau komentaru nereikia...

magas turi 4 isejimus 4kolonelems ir jokie tiltai magems nesidaro.
daugiau diskutuot neverta.
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė wdevil » Ant, 2010-Vas-02 16:29

esu junges tokias nesamones, dazniausiai jungdavau lygiagreciai, aisku apie tai net negalvodavau, kolonkes i kruva ir viskas, tokius fintus darydavau prie senesniu magu kur isejimai tik vienai porai, sujungavai ir klausydavai, tfu tfu tfu niekas dar nedege, bet jokio tolko realiai taip daryt, geriau susijunk 4 kolonkes ir tiek, nes kencia kokybe nuo tokio jungimo :)
1999 Renault Dark G-Space
1993 R 19 PhII 1721 cm^3 T. Ć¾alias ex
1994 R 19 PhII 1721 cm^3 MĆ«lynas ex
Skype mano: w_devil
867093119 atsakau ir sms
Vartotojo avataras
wdevil
Narys
 
Pranešimai: 1023
Užsiregistravo: Pen, 2008-Bal-11 21:46
Miestas: Kaunas

Standartinė SimuxssLT » Ant, 2010-Vas-02 16:58

wdevil rašė:esu junges tokias nesamones, dazniausiai jungdavau lygiagreciai, aisku apie tai net negalvodavau, kolonkes i kruva ir viskas, tokius fintus darydavau prie senesniu magu kur isejimai tik vienai porai, sujungavai ir klausydavai, tfu tfu tfu niekas dar nedege, bet jokio tolko realiai taip daryt, geriau susijunk 4 kolonkes ir tiek, nes kencia kokybe nuo tokio jungimo :)


dar mastant galva tai 6 koloneles tau daugiau garso neatiduos nei 4 jei jie bus matainami tais pacias vatais,tai koks tolkas spaust is S. kruvos suri ?
nevark,nieko nesigaus....
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė Kestukas » Ant, 2010-Vas-02 18:42

geriau i prieki dek 4. o ne gale.
Renault 19 ph2 1.7 sedan 54kw [ex]
Peugeot 406 1997 1.8 16v 81kw [prikelineju]
Vartotojo avataras
Kestukas
Draugas
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: Pir, 2009-Lie-06 21:05
Miestas: Vilnius-Kaunas

Standartinė wdevil » Ant, 2010-Vas-02 19:36

SimuxssLT garso kolonkiu kiekis neduos, bet duotu garso sklidima is kitu vietu, pritariu kestukui, geriau i prieki dvi poras kist, ant duru ir i panele, smagiau butu :)
1999 Renault Dark G-Space
1993 R 19 PhII 1721 cm^3 T. Ć¾alias ex
1994 R 19 PhII 1721 cm^3 MĆ«lynas ex
Skype mano: w_devil
867093119 atsakau ir sms
Vartotojo avataras
wdevil
Narys
 
Pranešimai: 1023
Užsiregistravo: Pen, 2008-Bal-11 21:46
Miestas: Kaunas

Standartinė mazafakeris » Tre, 2010-Vas-03 00:38

Nelabai telpa tos kolonėjės į turimus originalius podiumus ant durelių, bet kanors sukomponuosiu. ;j
mazafakeris
Draugas
 
Pranešimai: 207
Užsiregistravo: Pir, 2008-Rgp-25 00:13
Miestas: Plunge, Kaunas, Vilnius

Standartinė Ell-Bee » Tre, 2010-Vas-03 07:54

Gali jungti dvi poras koloneliu nuosekliai, jaigu jos yra silpnos. jai joms reikia didesnes galios jungti vistiek gali, dideja tikimybe degti magui ir krenta kokybe. Sujungsi lygegreciai dar greiciau svils magas.
Važineju Renault Laguna mk2
Renault Espace 98` 2.0L (kazkur Lietuvoj)
o skraidžiau su R19 93` ph2 1.8 16V Sidabrine (Parduota)
+37060604866
http://www.darlina.lt R19klubo nariams nuolaidos :)
Ieskokit manes adresu ell-bee@r19klubas.lt
Vartotojo avataras
Ell-Bee
Narys
 
Pranešimai: 2118
Užsiregistravo: Pir, 2004-Sau-12 09:50
Miestas: Vilnius

Standartinė SimuxssLT » Tre, 2010-Vas-03 09:43

wdevil rašė:SimuxssLT garso kolonkiu kiekis neduos, bet duotu garso sklidima is kitu vietu, pritariu kestukui, geriau i prieki dvi poras kist, ant duru ir i panele, smagiau butu :)

tai gal namu kino sistemas pradekim det i auto ? tas pats jug gautusi :D

nu juokingai man skamba tokios nesamones,tokius dalykus galvodavau kai man buvo 16m. kai nebuvo babkiu ir bandziau prikist i auto kuo daugiau,bet maitint tik nuo mago,bet ir tai to nedariau,tai buvo tik mintys... :)
jug yra pilna stiprintuvu ping pong uz 50-80lt su kuriuo galesi jungt 4kolonkes nuo stipro ir 4nuo mago jei nepakanka vien nuo mages.
ir nieko cia nepritaupysi...
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė sirikas » Tre, 2010-Vas-03 10:06

na bet paziurekit patys, juk priekyje pas kiekviena stovi garsiakalbiai ir duryse ir "snipstukai" prie lango tai jau gaunas 2 garsiakalbiai ant 1 kanalo :] o seip... beda yra ta jungiant daugiau kad keiciasi varza. nuosekliai : R = R1 + R2 lygiagreciai : 1/R = 1/R1 + 1/R2 del to ir nukencia garso kokybe ir grotuvas gauna neatitinkama apkrova
Renault 19 chamade 92' 16v 1,8 99kw (automobilio slapyvardis: ĆØemodanas)
861499689
Vartotojo avataras
sirikas
Narys
 
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: Šeš, 2007-Rgs-08 22:45
Miestas: Ć

Standartinė SimuxssLT » Tre, 2010-Vas-03 11:50

sirikas rašė:na bet paziurekit patys, juk priekyje pas kiekviena stovi garsiakalbiai ir duryse ir "snipstukai" prie lango tai jau gaunas 2 garsiakalbiai ant 1 kanalo :] o seip... beda yra ta jungiant daugiau kad keiciasi varza. nuosekliai : R = R1 + R2 lygiagreciai : 1/R = 1/R1 + 1/R2 del to ir nukencia garso kokybe ir grotuvas gauna neatitinkama apkrova


taip tu visiskai teisus,bet snypstukams nereikia tiek galios kiek kolonelems..

snypstukai prie to pacio kanalo kur kolonele groja dar dar,bet tik ne papildoma kolonele... :)

teisingiausias variantas butu 2koloneles nuo mago ir 2 snypstukai nuo mago jungiami,o ko jau nori daugiau stiprintuvas tam...

kitam gali atrodyti kam man tas stiprintuvas jei ir 6gargalus sujungus groja,na tai cia as ir nepakeisiu nuomones ju,nes jie nenutuokia kas yra garso svarumas ir iskraipymai kuriuos gauna kolonemes kai w. neuztenka joms uzmaitint,taip gali ir degti kartais ne magas,bet ir garsiakalbiai..
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė wdevil » Tre, 2010-Vas-03 13:11

SimuxssLT rašė:
wdevil rašė:SimuxssLT garso kolonkiu kiekis neduos, bet duotu garso sklidima is kitu vietu, pritariu kestukui, geriau i prieki dvi poras kist, ant duru ir i panele, smagiau butu :)

tai gal namu kino sistemas pradekim det i auto ? tas pats jug gautusi :D

nu juokingai man skamba tokios nesamones,tokius dalykus galvodavau kai man buvo 16m. kai nebuvo babkiu ir bandziau prikist i auto kuo daugiau,bet maitint tik nuo mago,bet ir tai to nedariau,tai buvo tik mintys... :)
jug yra pilna stiprintuvu ping pong uz 50-80lt su kuriuo galesi jungt 4kolonkes nuo stipro ir 4nuo mago jei nepakanka vien nuo mages.
ir nieko cia nepritaupysi...


niekas nesiulo naminiu kolonkiu kisti i masina, as tik pasiuliau kad ne i gala keturias deti, o i prieki... beje kolonkes jungdavau i kruva ir as labai senai, dabar tvarkingai pas mane keturios kolonkes pajungtos, dvi duryse, dvi palangei... kolkas uztenka, o detis tuos sujchujvcai stipriakus, tai geriau jau tik nuo mago pasijungti...
1999 Renault Dark G-Space
1993 R 19 PhII 1721 cm^3 T. Ć¾alias ex
1994 R 19 PhII 1721 cm^3 MĆ«lynas ex
Skype mano: w_devil
867093119 atsakau ir sms
Vartotojo avataras
wdevil
Narys
 
Pranešimai: 1023
Užsiregistravo: Pen, 2008-Bal-11 21:46
Miestas: Kaunas

Standartinė SimuxssLT » Tre, 2010-Vas-03 14:00

wdevil rašė:
SimuxssLT rašė:
wdevil rašė:SimuxssLT garso kolonkiu kiekis neduos, bet duotu garso sklidima is kitu vietu, pritariu kestukui, geriau i prieki dvi poras kist, ant duru ir i panele, smagiau butu :)

tai gal namu kino sistemas pradekim det i auto ? tas pats jug gautusi :D

nu juokingai man skamba tokios nesamones,tokius dalykus galvodavau kai man buvo 16m. kai nebuvo babkiu ir bandziau prikist i auto kuo daugiau,bet maitint tik nuo mago,bet ir tai to nedariau,tai buvo tik mintys... :)
jug yra pilna stiprintuvu ping pong uz 50-80lt su kuriuo galesi jungt 4kolonkes nuo stipro ir 4nuo mago jei nepakanka vien nuo mages.
ir nieko cia nepritaupysi...


niekas nesiulo naminiu kolonkiu kisti i masina, as tik pasiuliau kad ne i gala keturias deti, o i prieki... beje kolonkes jungdavau i kruva ir as labai senai, dabar tvarkingai pas mane keturios kolonkes pajungtos, dvi duryse, dvi palangei... kolkas uztenka, o detis tuos sujchujvcai stipriakus, tai geriau jau tik nuo mago pasijungti...


zinoma nuo ping pong stipru kokybes ten nerasis,tik triuksma,bet galvoji reikia kokybes tiems kurie jungt galvoja 6koloneles nuo mago ? jiems ka tik daugiau cypimo galvoj :D

neveltui jug ir klausia kaip jungti gargalus nuo mago :) ir siaip nepaklauses normalios instaliacijos,paprasti magai jiems duos gera garsa ( jie taip galvos ) :)
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai


Grįžti į Garso aparatūra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron