Padekit! Bedos su akustika

Grotuvai, instaliacija, akustika...

Moderatoriai: 2SHAE, Marius

Standartinė mustapha » Pir, 2009-Lap-30 15:20

pirk pioneer 77mp ir bus rami galva.. aisku jei neziuri i isvaizda ir ekrano dydi bet pagal kaina ir kokybe manau labai geras variantas
mustapha
Draugas
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Pen, 2009-Spa-16 18:41
Miestas: Kaunas

Standartinė Kestukas » Pir, 2009-Lap-30 15:32

ziurejau si, keista jo isvaizda pasirode. Ir man atrodo ten nenusiima galva, ar nusiima? nes jei nenusiima tai garantuotai kas islups. :)
Renault 19 ph2 1.7 sedan 54kw [ex]
Peugeot 406 1997 1.8 16v 81kw [prikelineju]
Vartotojo avataras
Kestukas
Draugas
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: Pir, 2009-Lie-06 21:05
Miestas: Vilnius-Kaunas

Standartinė Marius » Pir, 2009-Lap-30 15:58

Nusiima tas snukis. O man pvz. Pioneer nepatinka, nors ir detalus garsas, bet per astrus. Autoriaus norejau paklausti, kam tu klausi, jeigu vis tiek darai kaip tau atrodo. As uz tat ir nesidedu dabar aparaturos, nes neturiu tam pakankamai pinigu. Ir nesuprantu tu zmoniu, kurie nori pigiai ir gerai. Niekas nenori mokintis is kitu klaidu. Pasidaro kaip jiems iseina, o po kiek laiko perdarineja ir vel merkia pinigus.
Toyota Corolla D4D
BMW 530d E39
VW Golf MK6
8-610-12735
Vartotojo avataras
Marius
Narys
 
Pranešimai: 1138
Užsiregistravo: Sek, 2003-Bir-15 18:10
Miestas: Kaunas

Standartinė 2SHAE » Pir, 2009-Lap-30 16:29

Cia nuo muzikos skonio priklauso, man patinka pioneer, nors tik antra turiu, jei susireguliuoji gerai, tai graziai groja, bet cia islenda didelis minusas, kad kaskart atjungus nuo degimo reikia isnaujo sureguliuot viska, o kadangi automobiliu mazai vazineju tai mage visada isemu ir ta problema pasidaro gana opi. pas mane toks: http://www.pioneer.co.uk/uk/products/ar ... index.html Gal nori pirkt? :lol:
Kompiuterinė diagnostika klubo nariams Vilniuje.
------------------------------------------------------
BMW E90
Renault Megane Coupe 2.0 16V (ex)
MB (ex)
Renault 19 Ph2 16V (ex)
Renault 19 Ph2 1.7 (ex)
Vartotojo avataras
2SHAE
Narys
 
Pranešimai: 3168
Užsiregistravo: Sek, 2006-Gru-17 21:19
Miestas: Vilnius

Standartinė mustapha » Pir, 2009-Lap-30 18:47

beje kokia dabar autorius deda apratura tai isvis nematau didelio skirtumo koki grotuva pirkt aisku nesneku apie slamsta visiska bet dabar ar tu isidesi koki paprastesni ar isidesi 1500lt kainuojanti koki pioneer 99rs ar koki alpina tai kazin ar ka labai jau pajusi grojime ;) o jei ziuri i rimtesnius tai pradek pirma nuo komponentu montavimo kad gera scena gautusi (jei grotuvas be laiko korekciju nes kitaip gali suzaist su paciu grotuvu daug demesio neskirdamas montavimui ir koloneliu kampam sugaudyt) aisku nereiktu pamirst ir viduriuku garsiakalbiu... plius reik investot i gerus garsiakalbius nes grotuvas ne stebukladarys jei jis bus geras o garsiakalbiai lievi na ir t,t,. bal bla :D istikro cia nuo tavo poreikiu ir finansu priklauso... ilga ir neissiamiama tema :D ir gincytis gali kiek nori vienam taip geriau kitam kitaip :)
mustapha
Draugas
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Pen, 2009-Spa-16 18:41
Miestas: Kaunas

Standartinė mustapha » Pir, 2009-Lap-30 18:49

pamirsau dar ir apie stiprintuvus pridurt :D
mustapha
Draugas
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Pen, 2009-Spa-16 18:41
Miestas: Kaunas

Standartinė 2SHAE » Pir, 2009-Lap-30 19:12

o as dar pridursiu, kad vien laidus prasitempus gerus kolonelems garsas pasikeicia kaip diena nuo nakties ;)
Kompiuterinė diagnostika klubo nariams Vilniuje.
------------------------------------------------------
BMW E90
Renault Megane Coupe 2.0 16V (ex)
MB (ex)
Renault 19 Ph2 16V (ex)
Renault 19 Ph2 1.7 (ex)
Vartotojo avataras
2SHAE
Narys
 
Pranešimai: 3168
Užsiregistravo: Sek, 2006-Gru-17 21:19
Miestas: Vilnius

Standartinė Kestukas » Pir, 2009-Lap-30 21:03

na esme pirma kad as su JVC KD-G332 gyvenu, cia pirmai :D tam mage nieko ner apart cd/mp3.
tarp kitko atiduodu uz 100lt, gal kam reik? :D nes man per daug paprastas jis, pradzioj geras buvo, lyginant su kasetniku.

nusprendziau vis del to galvos nesukt ir ieskotis Pioneer deh-p77mp :). gal kas parduodat? i pm jei ka.
Vartotojo avataras
Kestukas
Draugas
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: Pir, 2009-Lie-06 21:05
Miestas: Vilnius-Kaunas

Standartinė mustapha » Ant, 2009-Gru-01 00:47

autogide lyg maciau uz 300 kazkur, tik patrintas toks o uz 400 manau gali visai normalu rast
mustapha
Draugas
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: Pen, 2009-Spa-16 18:41
Miestas: Kaunas

Standartinė ramaske221 » Pir, 2009-Gru-21 13:36

Visai neblogi ir SONY EXPLOYD serijos grotuviukai nuo 7 klases.
ramaske221
Stebetojas
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: Pir, 2009-Gru-21 01:22
Miestas: Vilnius

Standartinė SimuxssLT » Pir, 2010-Sau-18 14:44

Kestukas rašė:jo visom bendrai,

gal kas dabar galetumet patarti koki pirkti (naudota) maga man?
Ieskau info kuris geresnis kainos/kokybes santykiu, kolkas susidare nuomone, kad Pioneer deh 6000 ir auksciau, bei apine-cda yra geriausi. Reikalavimai:

1. Subo valdymas
2. Vidinis stiprintuvas
3. 3 linijiniai isejimai
4. cd/mp3
5. Filtrai 2 (aukstiem ir zemiem) kitaip ir nebuka kiek ziurejau (gal apsirikau).
6. EQ ( istikro nlb suprantu ten kuo brangiau tuo ten visokiu raidziu ir kaiciuku daugiau, gal kas nusimano ir paaiskint trumpai galetu)

Ten visokios grafikos, aux ir bluetooth, ipod valdymai, laiko korekcijos tai manau nera butinybe. Svarbu kad gerai, svariai, skaidriai grotu. Kas butu gerai tilptu i kainos ribas ~500lt +-100lt.



o kaip laidus esi pratempes pliusas su lineikom viena sale kito,pro ta pacia puse ? gali ir tas buti,reikia pliusini laida ir linijinius vesti per kita puse... yra buves toks variantas man,atskyriau,dingo pasalinis garsas,toks kaip zirzimas,ir pritildzius maga net per koloneles zirzdavo.. sekmes ;)
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė Kestukas » Tre, 2010-Sau-20 14:10

gerai ten sudeta pas mane tikrai ne tame beda, nzn maga pataise biski sake lineikes nukepusios buvo, gali but del to. Jau 3 savaite i lemona neatsiuncia mikroschemos tai stipriako niekaip pataisyt negali baigt, pakepe biski aparatura. Sutaisys tada parasysiu kaip sekes. Beje pre to pacio p77mp pioneer pas mane. Dabar ieskau po biski Focal garsiuku 10' ir 16,5' bei JL 12w3v3 subiuko. :)
Renault 19 ph2 1.7 sedan 54kw [ex]
Peugeot 406 1997 1.8 16v 81kw [prikelineju]
Vartotojo avataras
Kestukas
Draugas
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: Pir, 2009-Lie-06 21:05
Miestas: Vilnius-Kaunas

Standartinė SimuxssLT » Tre, 2010-Sau-20 16:14

Kestukas rašė:gerai ten sudeta pas mane tikrai ne tame beda, nzn maga pataise biski sake lineikes nukepusios buvo, gali but del to. Jau 3 savaite i lemona neatsiuncia mikroschemos tai stipriako niekaip pataisyt negali baigt, pakepe biski aparatura. Sutaisys tada parasysiu kaip sekes. Beje pre to pacio p77mp pioneer pas mane. Dabar ieskau po biski Focal garsiuku 10' ir 16,5' bei JL 12w3v3 subiuko. :)


siaip gali buti,kad ir lineikos padegusios mageje ar stiprintuve,todel ir gali duoti signala sioki toki pasalini,reiketu paimt tau testeri ir pamatuot koki signala duoda..

jei testerio neturi,senuku prekybos tinkle rasi, 15-18lt berods,ne taip r brangu. :)
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė Kestukas » Ket, 2010-Sau-21 15:22

tai mage lineikos buvo padegusios, sutvarke :) na testeri manau reiks isigyt nes reik saugiklius r19 patikrint nes biski problemeliu su elektra yra :)
Renault 19 ph2 1.7 sedan 54kw [ex]
Peugeot 406 1997 1.8 16v 81kw [prikelineju]
Vartotojo avataras
Kestukas
Draugas
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: Pir, 2009-Lie-06 21:05
Miestas: Vilnius-Kaunas

Standartinė SimuxssLT » Ket, 2010-Sau-21 15:30

Kestukas rašė:tai mage lineikos buvo padegusios, sutvarke :) na testeri manau reiks isigyt nes reik saugiklius r19 patikrint nes biski problemeliu su elektra yra :)


testeris ne velnia kainuoja,o jis reikalingas visada... :)

man buvo irgi nukepe kazkada lineikos subo,tai teko tvarkyt,ten didelio darbo nera,tiesiog viela paimi perlituoji ir tiesiogiai signalas vel eina,o jei jis yra trukes,smulkmenu kas is kur eina nznau,tiesiog maciau kaip taisykloj man sutvarke per 10min. uz tai 10lt paeme,juokinga,bet kita kart jau zinociau pats kur kist nagus jei reiktu.. ( kas susije su linijiniais ) :)

ir patarimas jeigu mageje yra daugiau linijiniu isejimu,ir koks yra nenaudojamas,izoliuok su izoliacija,nes man butent taip ir susitrumpino,nudege lineikos... :)
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė Kestukas » Ket, 2010-Sau-21 16:38

izoliuot isejima su izoliacija mages gale? klausyk gal zinai kur pionieriui stalciu nusipirkt galeciau, kad laidu nereiktu atjunginet kiekviena kart maga isiminejant?
Renault 19 ph2 1.7 sedan 54kw [ex]
Peugeot 406 1997 1.8 16v 81kw [prikelineju]
Vartotojo avataras
Kestukas
Draugas
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: Pir, 2009-Lie-06 21:05
Miestas: Vilnius-Kaunas

Standartinė SimuxssLT » Pen, 2010-Sau-22 09:56

Kestukas rašė:izoliuot isejima su izoliacija mages gale? klausyk gal zinai kur pionieriui stalciu nusipirkt galeciau, kad laidu nereiktu atjunginet kiekviena kart maga isiminejant?
taip,mages gale reikia izoliuoti linijinius ir visa kita kas nereikalinga ir gali duoti watu ir liestis i korpusa ar dar kazkur ( metaline dali )

nori,visa maga nestis namo kai palieki nakti auto ? tai yra su visa galine dalimi,ne tik priekine ?

na cia jau reiketu klaust audio parduotuvese,nes manau siaip ju negamina,pagal uzsakymus viska padaro... :)

rankas ir kantrybe turint,galima butu ir paciam kazka susiburt... :)
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė Kestukas » Pen, 2010-Sau-22 13:21

Tai as visada viska issiemu ir palieku, kad matytusi tik tuscia vieta :) Dar koks zasinas sugalvos langa ispist ir raut tuos vidurius, tai man vien bedu bus langa pasikeist ir masina i valykla vezt, kad issiurbtu salona nuo stiklu. Nekalbant jau apie vidurius mago:) Taip, kad mano nuomone protingiau yra nestis viska. Nes kambariokui kazkoki vargana senuko pionieriaus vidurius isnese pries 3men, ten gal 20lt vertas :D Aisk per ismusta langa ;)
Renault 19 ph2 1.7 sedan 54kw [ex]
Peugeot 406 1997 1.8 16v 81kw [prikelineju]
Vartotojo avataras
Kestukas
Draugas
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: Pir, 2009-Lie-06 21:05
Miestas: Vilnius-Kaunas

Standartinė SimuxssLT » Pen, 2010-Sau-22 13:55

Kestukas rašė:Tai as visada viska issiemu ir palieku, kad matytusi tik tuscia vieta :) Dar koks zasinas sugalvos langa ispist ir raut tuos vidurius, tai man vien bedu bus langa pasikeist ir masina i valykla vezt, kad issiurbtu salona nuo stiklu. Nekalbant jau apie vidurius mago:) Taip, kad mano nuomone protingiau yra nestis viska. Nes kambariokui kazkoki vargana senuko pionieriaus vidurius isnese pries 3men, ten gal 20lt vertas :D Aisk per ismusta langa ;)


nu nuo vagysciu niekkas nera apsaugotas,tik viska tempt namo,maga,stipra ir suba.. :) bet nemanau,kad kas taip daro,tik del mago kaip tu darai,sutinku,nera pagundos ir nelenda.. :)

nes jei ner mago realiai pagalvojus nera ir aparaturos :D

as tai niekuomet nenuimu mago galvos,nes man nereikia,nuosavam name gyvenu,bet ir nuo to nesu apsaugotas,ilgapirsciai visur landzioja.. bet aciu dievui dar neuzkliuvo mano renukas niekam,nors dauguma zino,kad turiu aparatura.. :)
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Ankstesnis

Grįžti į Garso aparatūra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron