Tiuning r19 16v

Pora papildomų arklių... arba ne :)

Moderatoriai: 2SHAE, GTM

Tiuning r19 16v

Standartinė Aleksandriukas » Pen, 2009-Rgp-21 23:04

Gera saita radau www.renault19world.de
R19 ph2 16v melynas (donoras)
8-606-77323
Vartotojo avataras
Aleksandriukas
Draugas
 
Pranešimai: 190
Užsiregistravo: Ket, 2008-Rgp-28 22:28
Miestas: Vilnius

Standartinė Luko » Pen, 2009-Rgp-21 23:10

va, kaiptik radau, ko norėčiau reniui savo :))

chebra, kas is kaunieciu global Ebay naudojat ir turit viska ko reikia daikto pirkimui? galit PM?
Vartotojo avataras
Luko
Narys
 
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Geg-09 22:54
Miestas: Kaunas

Standartinė andriuza » Pen, 2009-Rgp-21 23:52

Koks dar tiuningas...?Nera nieko pasaulyje geriau uz pilna stock sportini...Renault 19 16V,Bmw m-tech,m-power,vw gt,MB Amg,audi kamei,nu nerasi geriau kas yra orginalas jau...Nepatinka niekas man...Geras orginalas,geri ratai,gera aparatura,zeminta auto,niaukti langai,kriokiantis dusliokas...Nera tiunigo geresnio.Ka jus svajojat apie visokius tiuningus?Jus po masina palyskit i dugna savo paziuret,kiek skyliu ten,paziurekit cilindruose kompresija jau po 1:9...Tiuningai galvoi,pasidarykit masina,kad tech pinai tvarkinga butu,nesupuvus,tada apie tiunigus svajokit...Pilna tokiu tiuningu mieste,kaip paziuri tai baisu daros net...Jau visus vemti vercia nuo tiuningu tu...Vapsia galetu uzdrausti juos daryti.
Renault 19 16V ph1
MB W124 2.3L
Vartotojo avataras
andriuza
Narys
 
Pranešimai: 2298
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Sau-10 15:05
Miestas: Kaunas-

Standartinė Luko » Pen, 2009-Rgp-21 23:58

andriau, nenusisnekek, kiekvienam pagal skoni, kam patinka stockai, kam siektiek tuningo, o kam batmanmobiliai visokie..
R19 1.8 16V Ph I dead ;(

+37068903733 ( Geriau bĆ»tĆø skambuĆØiai, bet atsakau ir Ć
Vartotojo avataras
Luko
Narys
 
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Geg-09 22:54
Miestas: Kaunas

Standartinė ata » Šeš, 2009-Rgp-22 00:02

man pasake: oh, you got some lithuanian tuning
renault 19 16v ph2 1994 , 2.0 f7r 714/147kw
Vartotojo avataras
ata
Narys
 
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: Sek, 2008-Lie-27 22:22
Miestas: Vilnius

Standartinė andriuza » Šeš, 2009-Rgp-22 00:17

Luko rašė:andriau, nenusisnekek, kiekvienam pagal skoni, kam patinka stockai, kam siektiek tuningo, o kam batmanmobiliai visokie..

Koks dar tau tiuningas?Tu net rudziu susitvarkyt normaliai nemoki pats,tai apie ka tu kalbi dar?Tu slenkscius nusiimk paziurek,kas ten vyksta pas tave,salona isardyk tada susitvarkyk viska,vaziuokle susitvarkyk,varikli,po to apie tiuningus svaik kazka...Ar tu bent turi 4-5k lt tu buferiu tiuninginiu uzdejimui,ir nudazimui?Ar tau atrodo pats padarysi?Tu pats nepadarysi,nes net nezinai nuo ko pradet viska daryt...nepyk tu ant manes,kad as tau cia irodineju kazka,bet pirma bent kazka ismok,koki buferi nuimi uzdek,masina papoliruok,nueik i koki garaza paziurek kaip chebra dirba...Va as siandien buvau uzsokes pas kaimyna ziurejau kaip m6 salona surinkineja uz kurio surinkima 2,5k lt paims,kuri surinkti reikia 2 sav laiko...Tada kaip kazka busi mates,kazka rauksi kaip kas ir kur,kaip turi kanalu kur pasidaryti kazka pigiau,ar dazu uzsimaisyti ar kamera issinuomoti,tada snekek apie tiuningus...Nes pakolkas tu net elementarios rudies nemoki tinkamai panaikinti...O auto isores tiuningas patikek man didelis darbas,labai didelis...negalvok,kad nusipirksi uzdesi nudazes ir leksi...reikia kampus dasivesti,uzdeti ji normaliai(pritvirtinti),dazymui pasiruosti,nusidazyti...Visa tai tau atims koki 1men laiko...Paimam 2buferius,2slenkscius,1spoileri,ir dar kiti darbai...Turi darbo puse metu diena is dienos...Ir kruva pinigu.
Renault 19 16V ph1
MB W124 2.3L
Vartotojo avataras
andriuza
Narys
 
Pranešimai: 2298
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Sau-10 15:05
Miestas: Kaunas-

Standartinė Luko » Šeš, 2009-Rgp-22 01:25

aš tau pasakysiu, kiekvienas turi savo nuomonę, ir man nusispjaut, ką čia aiškini, sakau, kiekvienas žmogus darosi mašiną sau, ne kitam. ir man visiškai nerūpi, kad tau tik stockai patinka, mano mašina, vadinasi ir atrodys taip, kaip aš noriu, o ne kažkoks andriuza...
tos pačios rudys, sau dariau, ne tau, tai kodėl kabinėjiesi, ? tas netinka, tas netinka.. atsibodai su savo netinka.. daraisi savo reno, darykis, o ne kitiems aiškink ką daryt su savo mašinom...
R19 1.8 16V Ph I dead ;(

+37068903733 ( Geriau bĆ»tĆø skambuĆØiai, bet atsakau ir Ć
Vartotojo avataras
Luko
Narys
 
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Geg-09 22:54
Miestas: Kaunas

Standartinė Luko » Šeš, 2009-Rgp-22 01:33

andriuza rašė:Koks dar tiuningas...?Nera nieko pasaulyje geriau uz pilna stock sportini...geri ratai,gera aparatura,zeminta auto,niaukti langai,kriokiantis dusliokas...Nera tiunigo geresnio..


vadini tai stock'u?
Vartotojo avataras
Luko
Narys
 
Pranešimai: 547
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Geg-09 22:54
Miestas: Kaunas

Standartinė wdevil » Šeš, 2009-Rgp-22 01:40

Luko rašė:aš tau pasakysiu, kiekvienas turi savo nuomonę, ir man nusispjaut, ką čia aiškini, sakau, kiekvienas žmogus darosi mašiną sau, ne kitam. ir man visiškai nerūpi, kad tau tik stockai patinka, mano mašina, vadinasi ir atrodys taip, kaip aš noriu, o ne kažkoks andriuza...
tos pačios rudys, sau dariau, ne tau, tai kodėl kabinėjiesi, ? tas netinka, tas netinka.. atsibodai su savo netinka.. daraisi savo reno, darykis, o ne kitiems aiškink ką daryt su savo mašinom...

pritariu ;) beje andriuza tu pats sau priestarauji pirmam poste, sakai nafig tie tiuningai, nors isvardinai visas, isskyrus renault ir golf, tiuningines masinas, nesvarbu kad tos gamyklos uzsiima nauju masinu ir tik tam tikru masinu tiuningavimu (tau kaip pvz, kamei ne tik audi tiuninguoja, neviena mazgote kamei vairaves) apie kriokiancius glusus kalbi, kai sakai kad visi cia pamirstu tokius... nesuprantu taves :finger:
nori zmones daryt tuos tiuningus tegu daro... a tau gaila? nachiort prisikabinet prie kiekvieno kuris nori pagal save papuost-isdarkyt masina, jis geriau zino ko nori, o tau nepatinka ka daro tai neziurek...
dar vienas dalykas 4-5 k Lt kad uzsimestum bamperius??? Blynas nepyk, nezinau kur tu tokias kainas randi... cia apie kameru nuomas kalbi, pasakyk, kam zmogui, kuris viena karta per gyvenima dazosi bamperius reikalinga kameros nuoma? (sorry gal ne apie ta kamera supratau, as kalbu apie dziovinimo ir dazymo tas...) nuvezei, tau sumaise dazus, nuvezei kitur, nudaze ir ramu... tikrai tiek nekainuotu... jei noresi yrodinet savo tas kainas, tada i PM, kad nebutu offtopico baisaus cia...
Paskutinį kartą redagavo wdevil Šeš, 2009-Rgp-22 01:51. Iš viso redaguota 1 kartą.
1999 Renault Dark G-Space
1993 R 19 PhII 1721 cm^3 T. Ć¾alias ex
1994 R 19 PhII 1721 cm^3 MĆ«lynas ex
Skype mano: w_devil
867093119 atsakau ir sms
Vartotojo avataras
wdevil
Narys
 
Pranešimai: 1023
Užsiregistravo: Pen, 2008-Bal-11 21:46
Miestas: Kaunas

Standartinė wdevil » Šeš, 2009-Rgp-22 01:49

beje klausimas, tam saite tik fotkes paziet gali ar kokiu daliu yra? nieko nesprechinu vokiskai :) gal kas help? :)
1999 Renault Dark G-Space
1993 R 19 PhII 1721 cm^3 T. Ć¾alias ex
1994 R 19 PhII 1721 cm^3 MĆ«lynas ex
Skype mano: w_devil
867093119 atsakau ir sms
Vartotojo avataras
wdevil
Narys
 
Pranešimai: 1023
Užsiregistravo: Pen, 2008-Bal-11 21:46
Miestas: Kaunas

Standartinė andriuza » Šeš, 2009-Rgp-22 12:24

Pirmas dalykas,masina ne jo,o jo brolio.
Antras dalykas,kaip jis issilaikys teises nori chuligana pirkti
Trecias dalykas,vien masinos nudazymas kainuoja 3k lt
Ketvirtas dalykas reik visa masina dazyti,nes jei vien uzdesi nudazytus buferius,tai atrodys baisiau ne dabar yra
Penktas dalykas jis neturi tiek litu,nes tvarkydamas rudis,taupo litus net ant lako
Sestas dalykas kazin ar i tas 4-5k lt itilptum,jei nori normaliai pasidaryti...
Septintas dalykas jis pats nieko tvarkingai neuzsidetu
Astuntas dalykas jis visko nori,bet nieko negali...
Devintas dalykas as kalbu apie stock apdaila automobilio,dusliokai ir visa kita cia yra normalu...
Desimtas dalykas Lukai neisivaizduok,kad viska lezuviu galima padaryti...Pirma reik tureti pinigu,jei ju neturi reikia tureti rankas,jei ju neturi,tada reiki pirma varianta tureti...
Renault 19 16V ph1
MB W124 2.3L
Vartotojo avataras
andriuza
Narys
 
Pranešimai: 2298
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Sau-10 15:05
Miestas: Kaunas-

Standartinė sirikas » Šeš, 2009-Rgp-22 13:39

ir toks niuansas... nesidarykite kazkokio parodinio bolido is kasdienines masinos :] nu blim... prisidarysi bamperiu zemu ir bla bla ir netycia prie kokios pardes ir nulausi i bardiura, tai vat jei daryt tai tik tam kad vaziuot i paroda :] na bet pas kiekviena sava nuomone :] man asmeniskai yra grazu stock ;) na bet cia irgi kiekvienas savaip ziuri i tai :]
Renault 19 chamade 92' 16v 1,8 99kw (automobilio slapyvardis: ĆØemodanas)
861499689
Vartotojo avataras
sirikas
Narys
 
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: Šeš, 2007-Rgs-08 22:45
Miestas: Ć

Standartinė wdevil » Šeš, 2009-Rgp-22 13:59

andriuza rašė:Devintas dalykas as kalbu apie stock apdaila automobilio,dusliokai ir visa kita cia yra normalu...

tai nori pasakyt kad amg, kamei, emkes ir t.t. turi tik stock apdaila? stockai nurieda nuo mersu audi ir bmw konvejeriu, o ne nuo ten...
1999 Renault Dark G-Space
1993 R 19 PhII 1721 cm^3 T. Ć¾alias ex
1994 R 19 PhII 1721 cm^3 MĆ«lynas ex
Skype mano: w_devil
867093119 atsakau ir sms
Vartotojo avataras
wdevil
Narys
 
Pranešimai: 1023
Užsiregistravo: Pen, 2008-Bal-11 21:46
Miestas: Kaunas

Standartinė andriuza » Šeš, 2009-Rgp-22 14:40

Ne nu nesupranti...As ten skaitau stock apdaila,ja sukure dizaineriai,ir jinai yra serejinei gamyboi,ta prasme yra dayg masinu tokiu su ta apdaila,emkes ir visa kita.Dizaineriai dirba ne viena menesi kol sukuria apdaila,kuri traukia ne vieno zmogaus aki..o tie "tiuningai" garazinai ir visi kiti,nesamones kazkokios...apklijuota bamperiai,sparnai ispusti,ir t.t. o po kapotu 60kw galios variklis.Yra ir graziu tu tiuningu nieko nesakau,bet ir po kapotu grazu...O as cia taip isisokau,nes zmogus galvoja kazka darytis,kuris net 20lt gaili ant lako kazkokio purskiamo,tai ka kalbet apie dazymus,buferius,ir visus tiuningus?Del manes darykit jus ka norit is tu masinu,nors ir lektuvus...Bet pagalvokit apie ir apie orginaluma kazkoki betn jau,kad masina reta,jos nyksta po biski...Gal kazkada jos didele verte tures.Paimkim ir kad 21 volga,db uz gera orginala gali gauti kokias 5k euru,o kas tau ka duotu jei ant jos butu lieti ratai,platus buferiai,ir bmw variklis?Kokias pora stuku litu...Pasiimkit koki graba ir darykit isdivalkes is jo,bet tik ne is normaliu masinu.Kaip luko bmw fan forume pradejo svaigti apie kovini e30...Kad jis teises isilaikys,ir bandys kazka po metu kokiu daryt..As zmogui bandau irodyt,kad jis nesupranta kokie pinigai visa tai kainuoja...Paziuri gatvei e30 vaziuoja,zemas visas,dailus,nenuvalkiotas...bet zmones nesupranta kiek ten pinigu yra ikista,ir kiek darbo...Liezuviu daug kas gali pamalti,bet reikia pries tai i savo kisene aki uzmesti,ir paziuret,kad ten bent pora stuku guletu pradziai...nenoriu as gyncitis per daug su jumis,bet jei normaliai daryt,kad graziai atrodytu,reikia daug pinigu...
Renault 19 16V ph1
MB W124 2.3L
Vartotojo avataras
andriuza
Narys
 
Pranešimai: 2298
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Sau-10 15:05
Miestas: Kaunas-

Standartinė Ignatio » Sek, 2009-Rgp-23 09:16

Luko, Renault, ne ta mašina, kurią galima gaidint visokiais tiuningais kaip kokį golfą ar chuliganą. Nelimpa tokie dalykai. Jei jau yra poreikis kažką daryt, tai pirma įvaldyk Photoshop ir prisirinkęs iš neto visokių neperkrautų 16V, bei protingai tiuninguotų paprastų renukų ir pasidaryk vieną. Įkelk čia, visuomenės teismui, žmonės savo nuomonę išsakys, padarimų ką nuimt ir ką pridėt gal duos. Kai turėsi ant popieriaus, tada galėsi galvot ką realybėj pasidaryt. O mano patarimas būtų toks. Pirma reikia pavažinėt su mašina ir išgaudyt visas technines problemas susijusias su pakaba, variklius. Kada turėsi pilnai tvarkingą mašiną techniniu požiūriu, tada bus galima ir stylingu užsiimt, bet tik protingai ;) Nes tenka matyt pritiuninguotų, GPS, DVD ir kitais dalykais prifarširuotų mašinų su išnirusiais šarnyrais, trūkusiais diržais ir kitais neatliktais einamais remontais ir patikėk, tokių mašinų vairuotojai tikrai durnai atrodo...



P.S. Gal kas galit pasakyt koks čia prietaisas taip kompresiją rodo? Kokiais vienetais? :confused: :lol:
andriuza rašė:cilindruose kompresija jau po 1:9
Renault 19 PhI TXE 1,7i
Renault Laguna I 2.0
Alfa Romeo 155 2.0 T.S.
Vartotojo avataras
Ignatio
Draugas
 
Pranešimai: 1014
Užsiregistravo: Tre, 2004-Sau-28 11:51
Miestas: Utena / Vilnius


Grįžti į Tiuningas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron