R19 skardu tiesinimas

R19 remontavimo klausimai. Atsiliepimai apie gerus meistrus, padarytas nuolaidas, remonto terminus, taip pat pastebėtas brokas

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

R19 skardu tiesinimas

Standartinė RimuX » Sek, 2007-Geg-20 13:34

Na mano beda jau gal matet, kas ne stai:
http://img186.imageshack.us/img186/3920/dsc00014oi8.jpg
http://img186.imageshack.us/img186/895/dsc00015rd2.jpg

Man reikia dureles atlankstyti ir sparna. Butu gerai jei kas parinktu dazus ir nudazytu tuo paciu + kelios rudeles ant galiniu arku. Noreciau suzinoti kur Panevezyje kas tuo uzsiima ir kiek panasiai kainuoja, buvau panevezio servise nuvaziaves ten pasake ~600Lt :eek: o kokiam garaziuke bijau, nes esu girdejas kad ten skyle pragrezia ilenktoj vietoj, ikisa i ja kazka ir atitampo taip nes normalios irangos neturi. O kitu vietu kur galeciau masina susitvarkyti nezinau, tai sakau gal kam teko susidurti su tokia situacija, ar pazystamu gal kas turi, nuolaida gal man parupintu :nod:
RimuX
 

Standartinė Ignatio » Sek, 2007-Geg-20 14:49

Tavo vietoj dureles kitas nusipirkčiau ir nuvežčiau, kad nudažytų ir pasikeisčiau, manau pigiausias ir geriausias varinatas bus. O dėl arkos tvarkymo, tai kažin kaip ten servise padarys, po kitos žiemos vėl tvarkysi... Dėl arkos - daugmaž ir servise ir garaže padarys.
Renault 19 PhI TXE 1,7i
Renault Laguna I 2.0
Alfa Romeo 155 2.0 T.S.
Vartotojo avataras
Ignatio
Draugas
 
Pranešimai: 1014
Užsiregistravo: Tre, 2004-Sau-28 11:51
Miestas: Utena / Vilnius

Standartinė RimuX » Sek, 2007-Geg-20 15:01

Na jei sakai turbut zinai... tik mano dviduris renukas, kazkin ar gausiu jam lengvai tas dureles, o beto ar bet kurio dvidurio r19 dureles man tiktu ar tik spint modifikacijos r19'to nes pas mane sprint
RimuX
 

Standartinė ignass » Sek, 2007-Geg-20 15:36

arka tai ten dzin,aisku geriau nejudinti,nes tada greiciau nurudys,duris geriau kitas,o del tampymo tai suka varztus kas kempo neturi
865456652
Vartotojo avataras
ignass
Draugas
 
Pranešimai: 832
Užsiregistravo: Tre, 2006-Vas-08 16:47
Miestas: Marijampole

Standartinė Ignatio » Sek, 2007-Geg-20 16:41

Tiks nuo bet kurio dvidurio. Nežinau, gal tinka ir nuo keturdurio, bet čia tik spėlionė. Arka, tai tikrai geriau neliest, nes kai prasidės, tai nebus galo... Bet, jei labai nori, tai gali ir pats pasidaryt, mažiau kainuos ir žinosi ką padarei. Yra tokių antikorozinių gruntų, jie nepigūs, tačiau turėsi ne vienam kartui. Jų servizai nenaudoja, dėl visiems suprantamų priežasčių. Reikia labai kruopščiai nušveist rūdis padengt tuo antikoroziniu grintu. Dirbti geriausia kai sausa ir greitai, nes metalas labai greit pasidengia oksido plėvele. Tada špakliuoji ir sudžiuvus špakliui su švitriniu sutrini gražiai. O paskui pas dažytoją ir nupūs. Pats pasidaręs bent žinosi ką turi.
Renault 19 PhI TXE 1,7i
Renault Laguna I 2.0
Alfa Romeo 155 2.0 T.S.
Vartotojo avataras
Ignatio
Draugas
 
Pranešimai: 1014
Užsiregistravo: Tre, 2004-Sau-28 11:51
Miestas: Utena / Vilnius

Standartinė RimuX » Sek, 2007-Geg-20 16:46

Niekada nebandziau, baisu sugadint
RimuX
 

Standartinė Ignatio » Sek, 2007-Geg-20 17:05

Patikėk tu manim, taip, kaip sugadina serviso "meistrai", kartais dar reikia pasistengt taip sugadint.
Renault 19 PhI TXE 1,7i
Renault Laguna I 2.0
Alfa Romeo 155 2.0 T.S.
Vartotojo avataras
Ignatio
Draugas
 
Pranešimai: 1014
Užsiregistravo: Tre, 2004-Sau-28 11:51
Miestas: Utena / Vilnius

Standartinė kesa » Sek, 2007-Geg-20 17:10

nebijok pabandyk ir tau pavyks :nod: jei rimtai tai cia reik kantrybes jei nori graziai padaryti :puke: ,sveitimas+rudziu surisimas+glaistas su stiklo audiniu+7 kartus su paprastu glaistu,dar nebaisu? :evil: pats jei nedazes tai geriau ir nebandyk,paruosk ir varyk pas dazytojus ba bus nubegimu paskui :crybaby:
kesa
Vartotojo avataras
kesa
Stebetojas
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: Ket, 2007-Kov-22 20:59
Miestas: Alytus

Standartinė RimuX » Sek, 2007-Geg-20 17:18

Na aciu uz patarimus, cia su tom rudim veliau, dabar dureles svarbiausia man gaut, nes atsibodo pro keleivio laipiot...
RimuX
 

Standartinė Bildux » Sek, 2007-Geg-20 20:56

Dureles tiks tik nuo dvidurio, jos zymiai didesnes (kai pripranti, tai labai neiprasta i keturduri auto pro "siauras" dureles ilipineti)
Uz plikas dureles daugiau 80 lt nemokeciau. Jei nerasi Panevezy,ieskok Vilniuj , kas 2-3 savaites bunu Panevezio rajone, galeciau atvezti.
Vilniuje paruosimas nudazymas 200 lt. Uz perrinkima dar koki 50 lt paprasytu...
Su arka ten geriau neprasidet "ant duros"... Reikia pervirinti . Darbo nemazai ir kainuos taipogi neprastai. KOl buferis nekrenta - vazinek taip. Nebent negali ziuret.

P.S. > Cia priekine ar galine arka nesuprantu? Jei priekine, tai reiktu visa sparna pakeist, galbut nebus pigiau, bet laikys tikrai geriau.
(ex) R19 Ph1 TSE '89 fotogalerija
Vartotojo avataras
Bildux
Narys
 
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: Sek, 2005-Sau-30 13:50
Miestas: Vilnius

Standartinė RimuX » Pir, 2007-Geg-21 15:30

Priekine cia nuotraukoj, bet ten vos vos ilenkta, negi naujo sparno del tiek reikia? :eek: o dureles bandysiu treciadieni is kontakto ziureti, jei negausiu tada turbut reiks prasyt kad is Vilniaus parveztum :)
RimuX
 


Grįžti į Servisas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron