Įpurškimo remonto darbai Vilniuje

R19 remontavimo klausimai. Atsiliepimai apie gerus meistrus, padarytas nuolaidas, remonto terminus, taip pat pastebėtas brokas

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

Įpurškimo remonto darbai Vilniuje

Standartinė Marekas » Ket, 2007-Kov-08 07:03

Sveiki,

Turiu maza problemele. Praeita savaite bandziau savo R19 prastumti technine apziura. Vikas butu ok, bet CO2 ant benzino sake, tragiskiau nebuna :D . Ir siaip labai blogai ant benzino dirba. O su dujom lekia kaip raketa ;) ir CO2 geras. Gal kas zinot koki servisiuka, kur galetu paziureti ipurskima. Pas mane 1,8l mono ipurskimas. Girdejau kad su mono ipuirskimu beda buna ir neimanoma sureguliuoti gerai. Gal kas turejot panasiu bedu ir galit patarti?
Aciu
Vilnius
Renault 19 Ph II, 1.8 S , juodas
Vartotojo avataras
Marekas
Stebetojas
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Tre, 2005-Kov-16 12:53
Miestas: Vilnius

Standartinė rwt » Ket, 2007-Kov-08 11:40

Sureguliuoti tikrai nesureguliuosi nieko, nes ten reguliuoja viska kompas, o jam informacija duoda liamda zondas kuris ant kelniu stovi.
Jei ant benzo blogai dirba, tai purkstukas uzsikishes, reiktu ji ishimti pravalyti padauzyti, arba kita shrote susirasti kaina nuo 50-100lt jei vistiek co per didelis tada zonda keisti jis naujas ~110LT kainuoja vieno kontakto. Seip jei su dujom vazineji dar gerai butu zvakes pakeisti i naujas. Ir oro filtra pasikeisk 9lt tekainuoja.
O seip pagrindas butu: purkstukas, oro padavimas (filtras gal juodas), zondas, nu dar gal kompas kaltas bet nemanau.
R19 PH2 16v 1993
http://goo.gl/myYScw
Vartotojo avataras
rwt
Narys
 
Pranešimai: 2642
Užsiregistravo: Pir, 2005-Bal-11 00:00
Miestas: Kaunas

Standartinė BanDitoZ » Ket, 2007-Kov-08 12:44

siaip tai patarciau dabar pravazineti benzu, benzas pravalytu visa ta sistema, ir tada ziurek kas blogai yra :nod:
R19 ph2 1.7mono+dujos melyna
[CCB 603]

867365385
Vartotojo avataras
BanDitoZ
Draugas
 
Pranešimai: 165
Užsiregistravo: Pir, 2004-Spa-04 11:18
Miestas: Klaipƫda

Standartinė Marekas » Ket, 2007-Kov-08 13:01

Aciu vyrai uz patarimus.
Pabandysiu pasinaudoti patarimais.
Oro filtras tai pakeistas pries menesi, ziurejau svarut svarutelis :)
Itariu, kad gal zondas man gyvent neduoda, nes apsukos tai pas mane benzinu vazinejant senai jau sokineja.... Bet dabar tai visai tragedija, ant mazu nedirba o ir kvapas is duslintuva tai kazkokia tragedija :)
Dar vienas dalykas: pradejo viena slandute nusokineti. Ji yra po kapotu per viduri prie pat lango, na zodziu labai sunku ten prieiti. Ten pas mane jos sujungtos, bet pastoviai viena kita isspjauna, o kai isspjauta toks snypstimas atsiranda ir tada net ant duju blogai vaziuoja. Zodziu kazkodel tos slnagutes nedraugauja, vis nusoksta ir tiek.

Tai vat tokios bedos:) Pabandysiu dar benzu pavazineti.... o gal kas galit koki servisa parekomenduoti?
Aciu
Vilnius
Renault 19 Ph II, 1.8 S , juodas
Vartotojo avataras
Marekas
Stebetojas
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: Tre, 2005-Kov-16 12:53
Miestas: Vilnius


Grįžti į Servisas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių