OT: del lagunos

R19 remontavimo klausimai. Atsiliepimai apie gerus meistrus, padarytas nuolaidas, remonto terminus, taip pat pastebėtas brokas

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

OT: del lagunos

Standartinė Chilum » Ket, 2006-Kov-16 22:27

isigijo vienas seimos narys renault laguna 2000 metu. Dabar tokia problema, kad na vsiakich sluch noretu paskirstymo dirza pakeisti. Ir vat klausia manes o as nezinau ka parekomenduoti, kur keisti. Lautra, Sostena iskart atmeciau del kainos ir del atsiliepimu apie Sostenos darba. Pats turiu prastos patirties keiciant dirza - po shudarankiu keitimo, tai reikejo ir karopke greiciu ardyt, tai nezinau ka pasiulyt, kad dirbtu atsakingai, ismananciai ir su protinga kaina (turiu omeny, kad kaina gali buti ir ne pati zemiausia, svarbu kad gerai padarytu ir neapgautu).
Gal ka nors vilniuje galit parekomenduot? utenoj tai isvis idealu butu

aciu
Chilum,
Превед!
Renault 19 93m. Ph II 1,7.
mailto: robas eta area lt
Vartotojo avataras
Chilum
Draugas
 
Pranešimai: 390
Užsiregistravo: Pen, 2004-Sau-02 20:55
Miestas: Vilnius

Standartinė efka » Pen, 2006-Kov-17 13:58

Jeigu utenoj, tai gali pabandyt i "Utentra" nuvaryt (Pramones raj. pabaigoj, kitoj puse gatves negu samsono motorai.). Man patinka kaip ciuvas dirba ir visa laika ten varau.
Renault 19, Ph 2, 1.8S Raudona
ANT 383
efka
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Ket, 2003-Rgs-25 08:48
Miestas: Vilnius / Utena

Standartinė Chilum » Pen, 2006-Kov-17 17:10

efka rašė:Jeigu utenoj, tai gali pabandyt i "Utentra" nuvaryt (Pramones raj. pabaigoj, kitoj puse gatves negu samsono motorai.). Man patinka kaip ciuvas dirba ir visa laika ten varau.


dekui, perduosiu info :) beje, ne tu mane apipypinai pries kelias dienas baltupiuose ?:)
Chilum,
Превед!
Renault 19 93m. Ph II 1,7.
mailto: robas eta area lt
Vartotojo avataras
Chilum
Draugas
 
Pranešimai: 390
Užsiregistravo: Pen, 2004-Sau-02 20:55
Miestas: Vilnius

Standartinė efka » Pen, 2006-Kov-17 18:13

Jo, ten buvau as :)
Renault 19, Ph 2, 1.8S Raudona
ANT 383
efka
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Ket, 2003-Rgs-25 08:48
Miestas: Vilnius / Utena


Grįžti į Servisas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron