Au?inimo radiatorius

R19 remontavimo klausimai. Atsiliepimai apie gerus meistrus, padarytas nuolaidas, remonto terminus, taip pat pastebėtas brokas

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

Au?inimo radiatorius

Standartinė gipsas » Šeš, 2005-Bir-18 09:13

Gal ?inote kur Vilniuje lituoja au?inimo radiatorius?
Vartotojo avataras
gipsas
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Šeš, 2005-Bir-18 09:07
Miestas: Vilnius

Standartinė Tomskis » Sek, 2005-Bir-19 00:07

daug kur servisuose, i bet kuri nuvaryk , nukreips kur reikia, o daigiausia garaziniuose. bet jei tavo radiatorius atrodo kaip aptrankytas ar apsilupinejes, truksta vamzdeliu tai jis yra virintas jau ir gali ji ishmest ir pas randoma pirkt kita:)
Renault Clio 91m 1.4 RN [:AEM052] NEBER!!!
Renault Megane 96m. 1.6 66kw (Parduota)
Opel Combo 07m. 1.4 16v valdiska
Vartotojo avataras
Tomskis
Draugas
 
Pranešimai: 332
Užsiregistravo: Ket, 2004-Bir-24 23:19
Miestas: Vilnius

Standartinė Reniuke » Ket, 2010-Bal-29 09:58

Sveiki, atnaujinu temą :)

Gal galite rekomentuoti servisiuką Vilniuje, kur kokybiškai ir už padorią kainą sutvarkytų radiatorių? Tikriausiai suvirinti reikės
Reniuke
Stebetojas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ket, 2009-Vas-26 22:18
Miestas: Vilnius-Marijampole

Standartinė Vikis » Ket, 2010-Bal-29 18:07

Reniuke rašė:Sveiki, atnaujinu temą :)

Gal galite rekomentuoti servisiuką Vilniuje, kur kokybiškai ir už padorią kainą sutvarkytų radiatorių? Tikriausiai suvirinti reikės

Paprasčiau bus nupirkt naują, nes po virinimų jie paprastai ilgai "nelaiko".
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ex
Safrane PhI, 2.2Si
Espace III, 2.0 16V
Vartotojo avataras
Vikis
Draugas
 
Pranešimai: 953
Užsiregistravo: Ant, 2003-Spa-21 07:25
Miestas: Vilnius

Standartinė Reniuke » Pen, 2010-Bal-30 08:53

sita zinau, bet neturiu kitos iseities. Pas mane turbo dyzelis, o toki radiatoriu labai sunku gauti. tiksiau neimanoma :(
Reniuke
Stebetojas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ket, 2009-Vas-26 22:18
Miestas: Vilnius-Marijampole

Standartinė limulus » Pen, 2010-Bal-30 18:24

Siulyciau pabandyti laime Autogide arba Autopliuse ir panasiai :)
Pvz: http://tinyurl.com/r19dieselis
Tik geriau pirkti is zmoniu kurie patys parduoda o ne is lauzynu. Tada gali ir kaina sudereti.
limulus
Narys
 
Pranešimai: 748
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Kov-22 23:24

Standartinė Vikis » Šeš, 2010-Geg-01 15:43

Reniuke rašė:sita zinau, bet neturiu kitos iseities. Pas mane turbo dyzelis, o toki radiatoriu labai sunku gauti. tiksiau neimanoma :(

Viskas įmanoma, tik, tikriausiai, tiek litų, kiek už tokį radiatorių prašo, nenori atiduot kažkam...
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ex
Safrane PhI, 2.2Si
Espace III, 2.0 16V
Vartotojo avataras
Vikis
Draugas
 
Pranešimai: 953
Užsiregistravo: Ant, 2003-Spa-21 07:25
Miestas: Vilnius

Standartinė Reniuke » Ant, 2010-Geg-04 12:57

Vikis rašė:
Reniuke rašė:sita zinau, bet neturiu kitos iseities. Pas mane turbo dyzelis, o toki radiatoriu labai sunku gauti. tiksiau neimanoma :(

Viskas įmanoma, tik, tikriausiai, tiek litų, kiek už tokį radiatorių prašo, nenori atiduot kažkam...


ieskau radiatoriaus, tik deja, tinkamo nerandu... viena buvau radus uz 450lt, idomu kas pirktu uz tokia kaina :(
Reniuke
Stebetojas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ket, 2009-Vas-26 22:18
Miestas: Vilnius-Marijampole

Standartinė Syrusas » Ant, 2010-Geg-04 17:20

Reniuke rašė:
Vikis rašė:
Reniuke rašė:sita zinau, bet neturiu kitos iseities. Pas mane turbo dyzelis, o toki radiatoriu labai sunku gauti. tiksiau neimanoma :(

Viskas įmanoma, tik, tikriausiai, tiek litų, kiek už tokį radiatorių prašo, nenori atiduot kažkam...


ieskau radiatoriaus, tik deja, tinkamo nerandu... viena buvau radus uz 450lt, idomu kas pirktu uz tokia kaina :(


Pirkau už 400Lt 16v radiatorių prieš du nepilnus metus :D dar ir iki dabar blizga kaip naujas :) O šeip garaže guli nuo kažkurio tai varikliuko radiatorius pas mane, tai ką žn, jei nori galiu už 50 atiduoti, pavažinėsi kurį laiką patikrinsi ar ne kiauras ir tada bus atsiskaityta. fotkes padarysiu ant dienų, pasakysi ar tinkamas tau ar ne.
Vartotojo avataras
Syrusas
Draugas
 
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Geg-31 16:19
Miestas: Vilnius

Standartinė Reniuke » Ant, 2010-Geg-04 18:41

Syrusas rašė:
Reniuke rašė:
Vikis rašė:
Reniuke rašė:sita zinau, bet neturiu kitos iseities. Pas mane turbo dyzelis, o toki radiatoriu labai sunku gauti. tiksiau neimanoma :(

Viskas įmanoma, tik, tikriausiai, tiek litų, kiek už tokį radiatorių prašo, nenori atiduot kažkam...


ieskau radiatoriaus, tik deja, tinkamo nerandu... viena buvau radus uz 450lt, idomu kas pirktu uz tokia kaina :(


Pirkau už 400Lt 16v radiatorių prieš du nepilnus metus :D dar ir iki dabar blizga kaip naujas :) O šeip garaže guli nuo kažkurio tai varikliuko radiatorius pas mane, tai ką žn, jei nori galiu už 50 atiduoti, pavažinėsi kurį laiką patikrinsi ar ne kiauras ir tada bus atsiskaityta. fotkes padarysiu ant dienų, pasakysi ar tinkamas tau ar ne.


gerai, lauksiu nuotrauku :)
Reniuke
Stebetojas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Ket, 2009-Vas-26 22:18
Miestas: Vilnius-Marijampole


Grįžti į Servisas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron