Kodel lasa? Ir del tepalu.

R19 remontavimo klausimai. Atsiliepimai apie gerus meistrus, padarytas nuolaidas, remonto terminus, taip pat pastebėtas brokas

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

Kodel lasa? Ir del tepalu.

Standartinė Jolia » Sek, 2005-Geg-22 09:59

Pastebejau, kad ilgiau masinai pastovejus lasa kazkas. I koki servisa vezt, kad gerai paziuretu ir daug nenuplestu uz remonta, jei ka? Veiksmas Kaune. Butu gerai, kad tame autoservise ir alyva apkeistu. Girdejau, kad yra tokiu, kur perkant pas juos alyva, pakeitimas veltui.
Ir dar... Vienas paziurejo man tepalus, sako, kad jau beveik tuscia, o kodel man neuzsidege indikatorius, jei baiginejas? Kur as viska galeciau Kaune sutvarkyt? But gerai, kad ir adresa tikslu duotumet, nes tie jusu pasakymai: Netoli to ar ano, nieko gero :) Netoli TO gali buti ir du autoservisai :)
Dekoju uz skubu atsakyma.
Vartotojo avataras
Jolia
Draugas
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Ket, 2005-Geg-12 22:52
Miestas: Kaunas

Standartinė Jolia » Sek, 2005-Geg-22 11:08

Lasa man atrodo is greicio dezes, gal itrukus ta zarnele, kur eina iki variklio? Kur tokius dziaugsmus taiso ir kiek man tai mazdaug kainuos?
Nesakykit, kad apie tai buvo kalbeta kazkur praeity. Bandziau rast, bet...
Jei kuris nors pradeda kalbet apie esme, kitas butinai nusuka tema i lankas :)
Vartotojo avataras
Jolia
Draugas
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Ket, 2005-Geg-12 22:52
Miestas: Kaunas

Standartinė Bildux » Sek, 2005-Geg-22 11:18

Nu jei lasa, tai reiskia kazkokia tarpine (salnika) reikia keisti. Gali laseti arba is variklio arba is pavaru dezes. Jei leidzia pro karterio tarpine, tai cia dar nelabai brangiai bus pakeist. Nu dar pigiau jei voztuvo dangtelio tarpine leidzia (kas nelabai tiketina, nes atsidarius kapota visas variklis turetu buti tepaluotas). Na o kitu tarpiniu (salniku) keitimas tikrai nepigus dalykas. Jei tas susije su pavaru deze, tai daznai buna taip, kad pigiau pakeist deze nei salnikus. Nu bet patikimiau aisku tvarkyti o ne keisti deze.
Kolkas nenoriu prisisvaigti, nes cia reikia ziureti po masina palindus o ne spelioti. Kur paziuretu negaliu pasakyti, nes as vilnietis.
Tepalus ir tepalo filtra geriausiai paciam nusipirkti ir nuvaryti pasikeisti, nes ten kur keicia nemokamai, reikia pirkti tepalus ir tepalo filtra, kurie buna neaiskios firmos arba brangesni, ko pasekoje gaunasi tas pats, kaip paciam nusipirkus norimos rusies tepala ir filtra ir nuvezus pakeisti.
Del tepalo lygio rodymo, tai as asmeniskai nesu mates kad uzsidegtu lempute, nors ir mazai butu. Siaip ijungus degima, turi suveikti daviklis prietaisu skydelyje, kuris parodo tepalo lygi. Uzvedus auto jis neberodo nieko. Jei ijungus degima skydelyje daviklio parodymai taip ir nieko nerodo, reiskia neveikia tepalo lygio daviklis. Ji reikia keisti. Parduotuvej gal apie 30-40 lt, + dar pakeitimas, kuri geriau atliktu nusimanantys meistrai.
:idea:
(ex) R19 Ph1 TSE '89 fotogalerija
Vartotojo avataras
Bildux
Narys
 
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: Sek, 2005-Sau-30 13:50
Miestas: Vilnius

Standartinė Bildux » Sek, 2005-Geg-22 11:20

Jolia rašė:Lasa man atrodo is greicio dezes, gal itrukus ta zarnele, kur eina iki variklio?

:shock: :shock: :shock:
nezinau tokios zarneles
(ex) R19 Ph1 TSE '89 fotogalerija
Vartotojo avataras
Bildux
Narys
 
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: Sek, 2005-Sau-30 13:50
Miestas: Vilnius

Standartinė Jolia » Sek, 2005-Geg-22 19:52

Na jei blogiausias variantas, tai kiek tas brangiai? :) Vieniems ir 50 lt daug. :)
mazdaug kiek? bijau, kad meistrai pamatys boba uz vairo: ai, galim nusukt kazkiek pinigu, nesupras :)))
Vartotojo avataras
Jolia
Draugas
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Ket, 2005-Geg-12 22:52
Miestas: Kaunas

Standartinė Bildux » Sek, 2005-Geg-22 21:03

Kad nespeliot geriau nuvaryk i koki servisa ir paprasyk kad paziuretu ir pasakytu is kur lasa ir ka keist reikia. Gali is karto pasakyt kad pas juos neremontuosi, kad nepriburtu nesamoniu. Tada zinosi ka pirkt ir galesi pati paieskoti kur pigiau rasti.
O kur ta padaryti tai kaip sakiau Kaune nezinau. Pabandyk paieskoti senesnese temose gal rasi atsiliepimus apie servisus Kaune :wink:
(ex) R19 Ph1 TSE '89 fotogalerija
Vartotojo avataras
Bildux
Narys
 
Pranešimai: 1217
Užsiregistravo: Sek, 2005-Sau-30 13:50
Miestas: Vilnius

Standartinė Jolia » Sek, 2005-Geg-22 21:30

bet uz patikrinima reikes moket? :)
shakes, dabar bijau, kad bus kazkas blogo ir teks paklot puse masinos vertes :) Man pasakykit bent apytikriai kiek kainuotu, kiek pasiimt $ vaziuojant po servisus :) Ar galima tokius dalykus taisyt kokiam garaziuke? Niekas man nepasako autoservisu adresu :( Toks jausmas, kad niekas niekam negenda :)
Vartotojo avataras
Jolia
Draugas
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Ket, 2005-Geg-12 22:52
Miestas: Kaunas

Re: Kodel lasa? Ir del tepalu.

Standartinė pozherukas » Sek, 2005-Geg-22 21:36

Jolia rašė:Netoli TO gali buti ir du autoservisai :)
Dekoju uz skubu atsakyma.

pabandyk nuvazhiuoti i MELGA (taikos 127d, tel. 353490). Man jie visai gera ispudy palike. I meistriukai ish sales neveja i pasako ka daro.
Ish zhinomu servisu dar gali nuvaryti i KEMI (taikos 103a, tel. 400320). te jie shiek tiek labiau pasikele, bet eiles mazhesnes, ypach rytais, bet brangiau shiek tiek. pliusas, kad jie patys autodaliu dileriai.
Dar pats esu buves servise Statybininku gatveje, kitoj pusej uzh ortopedinio, Kauno shvaros pastate. Irgi pusiau su beda.
Visu ishgirtas Meharis, labai lievai man pasirodes. Te tikrai napatarchiau vazhiuoti. Visur kitur reikia pachiam stipriai suprasti, ka shudo nesumaltu.
Zherutis irgi sharashkino kontora (musu firmos mashinas prizhiuri, tai jau ju atsikandes). Te nebent galima dalis pirktis.
Del daliu dar Borbete (specializuojasi an reno). Barshausko g. prieshais Mola. tai tiek pradzhiai. :)
NĆ«ra kelio Ć
Vartotojo avataras
pozherukas
Narys
 
Pranešimai: 271
Užsiregistravo: Ant, 2004-Lap-02 15:33
Miestas: Kaunas

Standartinė Odesa » Sek, 2005-Geg-22 21:49

Ta firma pries Mola Robetas vadinas :wink:
Kaunas
Bordo Megane,
Mk5 RS2000
Vartotojo avataras
Odesa
Narys
 
Pranešimai: 563
Užsiregistravo: Pen, 2004-Lie-09 20:00
Miestas: Kaunas

Standartinė Jolia » Sek, 2005-Geg-22 21:51

Aciu tau :wink:
Kas dar kazkur taisesi panasius gedimus? Zadu pirmadieni ryte kazkur vaziuot taisyt savo renuka. O pries mola ten ne servisas, o tik detales? Tai niekas nezino kiek kas kainuoja? :)
Vartotojo avataras
Jolia
Draugas
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Ket, 2005-Geg-12 22:52
Miestas: Kaunas

Standartinė ReNooKAS » Sek, 2005-Geg-22 22:10

gali buti trukus ousasio vidine guma. gali pro tepalo kamsti varveti. jei pro tepalo ta varzteli, tai lita naujas kainuoja, jei guma tai bijau sumeluoti ar ne 20-30Lt sumokejau kai keiciau.o isvis gal ten ne tepalas o antifryzas lasa..? vienu zodziu nepamates nepasakysi nei detaliu kainu nei kiek remontas....nebutu magistrinio gynimas sakyciaua tvaziuok paziuresim...o dabar deja laiko neturiu... autoservisa kuri galeciau parekomenduoti kaip neprisidirbusi man dar - nera tokio... na gal nebent kemi silainiuose baltijos gatveje, priesais pliusa.
'92 phI 1.7 mono (papiktintas ir su bomba bagazineje) --> Parduotas
'95 Mitsubishi Galant 1.8 16v
Vartotojo avataras
ReNooKAS
Narys
 
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: Pen, 2004-Vas-27 22:12
Miestas: Kaunas

Standartinė Tomukas » Sek, 2005-Geg-22 23:38

Jolia rašė:Aciu tau :wink:
Kas dar kazkur taisesi panasius gedimus? Zadu pirmadieni ryte kazkur vaziuot taisyt savo renuka. O pries mola ten ne servisas, o tik detales? Tai niekas nezino kiek kas kainuoja? :)

Tai kad tu nezinai kas yra tavo masiniukui ir nori is visu isgirsti konkrecia kaina. Optimiste. :))
Varyk i servisa, paprasyk kad paziuretu, pasakytu kas yra blogai, tada galesi paklausti kiek kainotu pasalinti konkretu gedima...
Tomas,
Renault 19 Phase II, 1.8 RT, pilkas
+37068686188
Vartotojo avataras
Tomukas
Draugas
 
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: Sek, 2003-Spa-05 14:38
Miestas: Vilnius

Standartinė Stalinas » Pir, 2005-Geg-23 12:35

Gali varyt i Kemi, Mehari, bet meharis daugokai ima uz remonta, bet meistrai neblogi dirba. Apie Robeta esu ne kokios nuomones, nes kai man jie signolke idejo tai nu na..., geriau jau pats buciau dejasis. O pigiausias variantas butu tai uzvaryti pas ka nors ant duobes ir apziureti kas ten bega. I patarciau nevaryti i koki "garazini" servisiuka, nes ten tau jie siulys puse daliu pakeisti, man taip buvo, kai pradejo vardinti kas blogai, tai net juokas paeme, pagal juos vos ne puse vaziuokles man butu reikeje keisti, nors dar ten gali vaziuoti ir vaziuoti:)
Vartotojo avataras
Stalinas
Draugas
 
Pranešimai: 270
Užsiregistravo: Ant, 2005-Bal-12 10:53
Miestas: Kaunas

Standartinė Jolia » Pir, 2005-Geg-23 18:42

Buvaum firmoj Kemi, labai gera ispudi paliko :)
Sake, dar galima vaziuot, nes reikia isimt greicio deze, o tai kainuos apie 150 lt, sako, pigiau kainuos tepalus pilt :lol: O kai kada keisiu sankaba, tai tuo paciu ir isims greicio deze, ir pakeis traukine. Sake, neimkit galvon, kad lasa, visiems lasa, ir 2000 metu masiniukei lasa :lol: Dabar reikes tik pakeist voztuvo dangtelio tarpine, jo, teisingai sakei Bildux, apie 20-40 lt viskas kainuos. Buvo siek tiek tepaluotas variklis. Dabar Kemi nemokamai tikrina pakaba !
Tad aciu kas padejo, patare! :wink:
Vartotojo avataras
Jolia
Draugas
 
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: Ket, 2005-Geg-12 22:52
Miestas: Kaunas

Standartinė Waiwa » Pen, 2006-Lie-21 12:10

Ir mano Renault19 1992 m "gimimo" pastovejes balute palieka, remonatvo pavaru deze, keite tarpines - 3 men, po to vel is naujo - balute. Patarkite patikima autoservisa Vilniuje, kur nereiketu moketi brangiau ne a/m kainuoja.
Vartotojo avataras
Waiwa
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Šeš, 2005-Lap-05 15:18
Miestas: Vilnius

Standartinė cougarlt » Šeš, 2010-Rgp-28 00:21

Pastebėjau, kad mano renukui gana greitai išlaša vairo stiprintuvo skystis, o pastaruoju metu ir antifrizo nespėju užpylinėt... Kur Klaipėdoj ieškot daktarų?
cougarlt
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Šeš, 2010-Rgp-28 00:17
Miestas: Klaipƫda

Standartinė pronckus » Sek, 2010-Rgp-29 11:25

Pigiausia ir geriausia tai pasidaryt paciam.
Geras garsas visada islenda
pronckus
Draugas
 
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: Tre, 2009-Gru-16 18:56
Miestas: Kaunas

Standartinė limulus » Pen, 2010-Rgs-03 15:22

Ziurint pro kur lasa.
limulus
Narys
 
Pranešimai: 748
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Kov-22 23:24

Standartinė stranger2 » Sek, 2012-Lie-22 20:32

kad nekurt naujos temos apie lasejima pavarysiu cia
Nusibodo tas apsisnarglejes variklis ir smarve salone
emiausi "kardinaliu " priemoniu nusipirkau voztuvu dangtelio tarpine uz 9.60 Lt 5 min i psio 6 varztai
Ydomiausia tai kad nuemus sena buvo sukietejus kaip kaulas net nesilankste
O svarbiausia per 4 metus kad vazinejant po servisus visiems po barabanu
pirstu neparodei
tiesa kazkurie mudakai hermetiko pritept is isores sugebejo
O taip dirba servisai
R19 1.7 (1993)
Opel Astra 1.6 (1999)
stranger2
Stebetojas
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Šeš, 2011-Geg-07 14:55
Miestas: Vilnius


Grįžti į Servisas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron