nesikuria ne per kur

R19 remontavimo klausimai. Atsiliepimai apie gerus meistrus, padarytas nuolaidas, remonto terminus, taip pat pastebėtas brokas

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

nesikuria ne per kur

Standartinė Piligrimas » Pir, 2005-Kov-21 08:13

Sveii gal kas galit patarti. Viena karta ateinu ir negaliu uzkurti savo renuko varikli galvojau kad tai uzsisiurbus greicausiai bus bet nei tas nei akumas nes bandem ir su krokodilais atgaivinti ir tampeme taciau taip ir nepasikure, kol rakteli laikai lik ir vedasi tik atleidi vel uzgesta. Mano renukas 1990 m. 1 Phz. 1.4 variklis karbiuratorius. Gal kas zinote kas cia gali buti ar bent tada jau kur Vilniuje galima issigyditi?
Vartotojo avataras
Piligrimas
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ant, 2004-Gru-28 18:08
Miestas: Siauliai / Vilnius

Standartinė Leliukas » Pir, 2005-Kov-21 13:47

Gali pabandyti nusitemti i Naugarduko gatve. Tikslaus adreso negaliu pasakyti, bet ten arciau Gerosios Vilties gatves. Jei sakykim vaziuotum nuo mindaugo gatves , naugarduko gatve link g.vilties g. tai tik pravaziavus Zemaites ir naugarduko gatves sankryza, po kaire puse is pradziu butu ivaziavimas i minima, o toliau pavazaivus i kiema, kur 3 servisiukai yra. du duslintuvus tvarko, o trecias, didziausias melinas, tvarko karbus dar ten kazkuo uzsiima, tai va ten esu nekarta tvarkes tai l gerai daro karbus ir suranda gedima. nu as pabandysiu suzinoti tikslesni adresa. Sorry, senai lankaisui ten :?
R19, 1.8 mono, 93m. 860413888
Vartotojo avataras
Leliukas
Draugas
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: Pen, 2005-Sau-21 11:31
Miestas: Vilnius

Re: nesikuria ne per kur

Standartinė kestukas222 » Pir, 2005-Kov-21 14:50

Piligrimas rašė:Sveii gal kas galit patarti. Viena karta ateinu ir negaliu uzkurti savo renuko varikli galvojau kad tai uzsisiurbus greicausiai bus bet nei tas nei akumas nes bandem ir su krokodilais atgaivinti ir tampeme taciau taip ir nepasikure, kol rakteli laikai lik ir vedasi tik atleidi vel uzgesta. Mano renukas 1990 m. 1 Phz. 1.4 variklis karbiuratorius. Gal kas zinote kas cia gali buti ar bent tada jau kur Vilniuje galima issigyditi?


pas mane pvz nesikuria kartais nes kazkokia rele neyjungia benzo pompos, tai dabar kai taip nesikuria tai ant tiesiuju uzmaitinu pliusiuka ir ciki :D dar gali spynele buti. arba purkstukas karbiuratoriuje. gal tu geriau shiaip pradzioj kitka pasitikrink ir po to varyk del karbo... :?:
Juoda 1.7mono PH II ABS-441
Parduota!!! :(
dabar Nissan Terrano II juoda =)
Vartotojo avataras
kestukas222
Draugas
 
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: Pir, 2004-Rgs-20 17:26
Miestas: Vilnius

Re: nesikuria ne per kur

Standartinė Mikapo // DEJOM » Pir, 2005-Kov-21 19:08

kestukas222 rašė:
pas mane pvz nesikuria kartais nes kazkokia rele neyjungia benzo pompos, tai dabar kai taip nesikuria tai ant tiesiuju uzmaitinu pliusiuka ir ciki :D dar gali spynele buti. arba purkstukas karbiuratoriuje. gal tu geriau shiaip pradzioj kitka pasitikrink ir po to varyk del karbo... :?:


pas tave dar gali buti purkstukas :lol: man taip keleta kartu buvo nekrust :( tai nuimi oro filtra su atsuktuvo kotu purkstukui per galva per galva ir.... po antro karto jau nebenoti :)
Enough Dreaming.
It's Time to RIDE!!!
________________

Aj nebeturiu nieko ir as DEJAU!!!
Vartotojo avataras
Mikapo // DEJOM
Draugas
 
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: Ket, 2004-Geg-20 21:01
Miestas: Kazkur / Anapus


Grįžti į Servisas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron