Stai ir vel as su problemom,

Grotuvai, instaliacija, akustika...

Moderatoriai: 2SHAE, Marius

Stai ir vel as su problemom,

Standartinė F3rAL » Ant, 2005-Sau-11 19:40

Krc nusipirkau stipreka pasijungiau prie subo ir kai uzvedi masina zyzia subas, ka daryt ? patarkit, aciu
Vartotojo avataras
F3rAL
Stebetojas
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Ket, 2004-Gru-30 23:12
Miestas: Alytus

Re: Stai ir vel as su problemom,

Standartinė GuzA_s » Ant, 2005-Sau-11 20:36

F3rAL rašė:Krc nusipirkau stipreka pasijungiau prie subo ir kai uzvedi masina zyzia subas, ka daryt ? patarkit, aciu

Ir man taip yra buve :)) , trumpina kazkur , laidu nesumaisiai + su - kur eina is boso i stipreka
R19 1.9 Dyzel 94m. ph2
http://mazda323.lt
Vartotojo avataras
GuzA_s
Draugas
 
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: Pen, 2004-Rgp-27 09:25
Miestas: Kaunas

Re: Stai ir vel as su problemom,

Standartinė F3rAL » Ant, 2005-Sau-11 21:01

GuzA_s rašė:
F3rAL rašė:Krc nusipirkau stipreka pasijungiau prie subo ir kai uzvedi masina zyzia subas, ka daryt ? patarkit, aciu

Ir man taip yra buve :)) , trumpina kazkur , laidu nesumaisiai + su - kur eina is boso i stipreka


Tai blemba kai isidejau iskart buvo gerai, o dabar reikia stumtis nes akumas nelaiko :) ir dar zyzia blemba
Vartotojo avataras
F3rAL
Stebetojas
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Ket, 2004-Gru-30 23:12
Miestas: Alytus

Re: Stai ir vel as su problemom,

Standartinė GuzA_s » Ant, 2005-Sau-11 22:23

F3rAL rašė:
GuzA_s rašė:
F3rAL rašė:Krc nusipirkau stipreka pasijungiau prie subo ir kai uzvedi masina zyzia subas, ka daryt ? patarkit, aciu

Ir man taip yra buve :)) , trumpina kazkur , laidu nesumaisiai + su - kur eina is boso i stipreka


Tai blemba kai isidejau iskart buvo gerai, o dabar reikia stumtis nes akumas nelaiko :) ir dar zyzia blemba

Tada kazkur kazkas trumpina , o akuma teks pirkt nauja gerensni 8) arba dekis bomba ( kondika )
R19 1.9 Dyzel 94m. ph2
http://mazda323.lt
Vartotojo avataras
GuzA_s
Draugas
 
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: Pen, 2004-Rgp-27 09:25
Miestas: Kaunas

Standartinė F3rAL » Tre, 2005-Sau-12 07:32

Tai va kad ir man atrodo kad kondika reiketu isimest, bet kad 185lt brangoka bet jauciu tikrai reikes, o akumas beveik naujas jam keli men.
Pastumkit kas nors mane is galo...
Vartotojo avataras
F3rAL
Stebetojas
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Ket, 2004-Gru-30 23:12
Miestas: Alytus

Standartinė Liuska » Tre, 2005-Sau-12 09:32

F3rAL rašė:Tai va kad ir man atrodo kad kondika reiketu isimest, bet kad 185lt brangoka bet jauciu tikrai reikes, o akumas beveik naujas jam keli men.


neieskokit stebuklu kondike:) neisivaizduokit jog tai antras akumas :lol:
stovejo muzika, bendrai per stiprus 115A ir vazinejau be kondiko ir dzin,niekas nesedo,nors kondikas namie gulejo:) o cia nuo stiprintuvelio dvesia:) o zyzia del pravodkes arba stipriako kaltes.
Vartotojo avataras
Liuska
Narys
 
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: Pir, 2003-Bir-30 08:34
Miestas: Kaunas

Standartinė Marius » Tre, 2005-Sau-12 12:45

Linijinius prasivesk oru ir tada paklausyk, greiciausiai pravedei kur stiprus magnetinis laukas, arba is vis linijiniai lievi.
Toyota Corolla D4D
BMW 530d E39
VW Golf MK6
8-610-12735
Vartotojo avataras
Marius
Narys
 
Pranešimai: 1138
Užsiregistravo: Sek, 2003-Bir-15 18:10
Miestas: Kaunas

Standartinė kestukas222 » Tre, 2005-Sau-12 20:50

lievi linijiniai gali but kaip jau Marius sake ;) turi buti gerai izoliuoti ar net ekranuoti. nepirk paprastu juodu plonu laidu nes yra storesni geresni ir brangesni savaime(neypatingai). Linijiniai laidai vedami atskirai nuo kitu laidu, jokiais budais shalia + laido, na ir shiaip shalia kitu nepatarciau nes kazkokie laukai ar pan.... zodziu... na jei akumas mirshta, tai reishkia ir generatorius turi kraut stipriau, o nuo jo atsiranda dar tas zvimbimas kai silpnas akumas(man taip buvo) :roll: na jei kuo padejau tai puiku ;) pataisykit jei kur klydau netycia :D
Juoda 1.7mono PH II ABS-441
Parduota!!! :(
dabar Nissan Terrano II juoda =)
Vartotojo avataras
kestukas222
Draugas
 
Pranešimai: 166
Užsiregistravo: Pir, 2004-Rgs-20 17:26
Miestas: Vilnius

Standartinė F3rAL » Ket, 2005-Sau-13 08:17

Tai va, aciu vel, jau susitvarkiau, prie mago korpuso nebuvo - todel linijinio laidai buvo be - todel ir zvimbe, dabar net geriau groja :)
O pas mane laidaihmmm linijinio gal 3 laidai du po kokius 0.7cm skersmens ir vienas plonas, laidai pravesti tvarkingai +vienoj pusej masinos o lineike kitoj pusej, vat. Aciu visiems uz pagalba
Pastumkit kas nors mane is galo...
Vartotojo avataras
F3rAL
Stebetojas
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: Ket, 2004-Gru-30 23:12
Miestas: Alytus


Grįžti į Garso aparatūra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron