Pora klausimu

Pora papildomų arklių... arba ne :)

Moderatoriai: 2SHAE, GTM

Pora klausimu

Standartinė Radist » Ant, 2006-Lap-28 18:47

1.Dingo apsvietimas ten skydeli saugiklei sveiki ir tt
2. nera apsuku r-19 mono 172 ar imanoma isideti spydika su apsukom?3. 3.Dar ieskau spoilerio sedanui nes be jo tai biski lempa ;)
4. reikalingas tiuninginis preikinis bamperis
5. sudinas avarinio ijungejas ar ir jum iskrenta nes man ir mano draugui tai jo :D
6. yra renukam racegu pakeist?

Tai va kai alga ismokes butu gerai viska igyvendyt jei kas gali padeti prasau rasykit sms ar skambinkit/ rasykit meila ar seip apsireiskit :)

Justas Kaunas 865046383 radislt@gmail.com
Skype : radislt
1.7 mono shamade 1994 barska bledej kaskas
Parduodu spoileri 150lt r19 klubo nariams 120lt
Vartotojo avataras
Radist
Stebetojas
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pir, 2006-Spa-09 12:43
Miestas: Kaunas

Standartinė wateris » Ant, 2006-Lap-28 21:11

1.Dingo apsvietimas ten skydeli saugiklei sveiki ir tt
isilupk spidika ir pakeiks lemputes
2. nera apsuku r-19 mono 172 ar imanoma isideti spydika su apsukom?3.
galima, jei yra daviklis ant dezes
3.Dar ieskau spoilerio sedanui nes be jo tai biski lempa
sekmes! :)
4. reikalingas tiuninginis preikinis bamperis
nerasi :P :D
5. sudinas avarinio ijungejas ar ir jum iskrenta nes man ir mano draugui tai jo
nekritineja :] matyt fiksatoriai nuluze. uzvaryk izolke :]
6. yra renukam racegu pakeist?
ko? :] ridegu? begiu perjungimo svirciu? ;] yra imk ir skayk kad ziedelis pasikelia i duos chromuota koki :]
ph1 16v cabrio - po pardavimine depresija...
Vartotojo avataras
wateris
Narys
 
Pranešimai: 1623
Užsiregistravo: Pir, 2003-Rgs-22 12:28
Miestas: Alytus / Vilnius

Standartinė rwt » Ant, 2006-Lap-28 23:22

jo jau matau bus tuningas :D :lol: esi is kauno, tai viska gali rasti sargenu shrote.
Tas avarinio mygtukas 5 LT kainuoja.
Lemputes i spidika 2lt "zerutis" (savanoriai pr.) arba kitas shopas.
Spoileriu ir turejo sargenai, dabar nezinau kokia ten pas juos situacija 80 LT kaina kazkur. Visa kita aleksoto turgus.
R19 PH2 16v 1993
http://goo.gl/myYScw
Vartotojo avataras
rwt
Narys
 
Pranešimai: 2642
Užsiregistravo: Pir, 2005-Bal-11 00:00
Miestas: Kaunas

Standartinė Roccas » Tre, 2006-Lap-29 17:58

rwt rašė:jo jau matau bus tuningas :D :lol: esi is kauno, tai viska gali rasti sargenu shrote.
Tas avarinio mygtukas 5 LT kainuoja.
Lemputes i spidika 2lt "zerutis" (savanoriai pr.) arba kitas shopas.
Spoileriu ir turejo sargenai, dabar nezinau kokia ten pas juos situacija 80 LT kaina kazkur. Visa kita aleksoto turgus.

aleksoto turguje rasi tu ricegu, busi kietas dar lipalu yra visokiu tai dar shustriau atrodysi, pasimk dar buferiu ten yra nusidazysi uzsidesi ir super bus :D bus eilinio gezo golf tiurlingas :D graziausiai mashina atrodo su minimaliai tiurlingo ;) geriau investuoti i varikli stabdzius ir pakaba nei i stylinga ;)
peugeot 406 2,0 16v dohc
nissan 200sx s13 1,8 16v dohc + turbo ;)
ProSama2010 statybos sĆ matĆø skaiĆØiavimo programa
Vartotojo avataras
Roccas
Draugas
 
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: Sek, 2005-Lie-17 14:43
Miestas: Kaunas

Standartinė wateris » Tre, 2006-Lap-29 18:09

Roccas rašė:
rwt rašė:jo jau matau bus tuningas :D :lol: esi is kauno, tai viska gali rasti sargenu shrote.
Tas avarinio mygtukas 5 LT kainuoja.
Lemputes i spidika 2lt "zerutis" (savanoriai pr.) arba kitas shopas.
Spoileriu ir turejo sargenai, dabar nezinau kokia ten pas juos situacija 80 LT kaina kazkur. Visa kita aleksoto turgus.

aleksoto turguje rasi tu ricegu, busi kietas dar lipalu yra visokiu tai dar shustriau atrodysi, pasimk dar buferiu ten yra nusidazysi uzsidesi ir super bus :D bus eilinio gezo golf tiurlingas :D graziausiai mashina atrodo su minimaliai tiurlingo ;) geriau investuoti i varikli stabdzius ir pakaba nei i stylinga ;)


vat pasakyk tu man ar kasnors kitas kaip honda sugeba is 1.5 ispaust 66kw o is 1.6 jau 105kw? :D nesuvokiu.. :]
ph1 16v cabrio - po pardavimine depresija...
Vartotojo avataras
wateris
Narys
 
Pranešimai: 1623
Užsiregistravo: Pir, 2003-Rgs-22 12:28
Miestas: Alytus / Vilnius

Standartinė Roccas » Tre, 2006-Lap-29 19:10

wateris rašė:
Roccas rašė:
rwt rašė:jo jau matau bus tuningas :D :lol: esi is kauno, tai viska gali rasti sargenu shrote.
Tas avarinio mygtukas 5 LT kainuoja.
Lemputes i spidika 2lt "zerutis" (savanoriai pr.) arba kitas shopas.
Spoileriu ir turejo sargenai, dabar nezinau kokia ten pas juos situacija 80 LT kaina kazkur. Visa kita aleksoto turgus.

aleksoto turguje rasi tu ricegu, busi kietas dar lipalu yra visokiu tai dar shustriau atrodysi, pasimk dar buferiu ten yra nusidazysi uzsidesi ir super bus :D bus eilinio gezo golf tiurlingas :D graziausiai mashina atrodo su minimaliai tiurlingo ;) geriau investuoti i varikli stabdzius ir pakaba nei i stylinga ;)


vat pasakyk tu man ar kasnors kitas kaip honda sugeba is 1.5 ispaust 66kw o is 1.6 jau 105kw? :D nesuvokiu.. :]


1,5 variklis buvo d4b2 tai tiksliau dvigubas purshkalas nieko naglo, visishkas stock.. 1,6 dohc ish crx priedo chipsas, shaltos oro paemimas su dideliu sport filtru, sport laisvas ishmetimas, ishmestas katalyzas.taip lengvai gaunami 105Kw tiesiog reikia tinkamo variklio.tas 1,6 standarte 130ag turejo :) o pats smagumas jausdavosi nuo 3,5*1000aps ir sukant iki 8200 :) bet varikliu garsas nesulyginamas ir galia :) jei kils klausimu rashyk i PM kam tershti foruma ;)
peugeot 406 2,0 16v dohc
nissan 200sx s13 1,8 16v dohc + turbo ;)
ProSama2010 statybos sĆ matĆø skaiĆØiavimo programa
Vartotojo avataras
Roccas
Draugas
 
Pranešimai: 489
Užsiregistravo: Sek, 2005-Lie-17 14:43
Miestas: Kaunas

:/

Standartinė Radist » Ket, 2006-Lap-30 10:14

jei as gezas tai as tada tiuninguotas ir jei mano masina butu tiuninguota tai as buciau gezas
pirma racega reik nes suplyso ,bamperis suluzes tai pasikeist noriu o kam keist i paprasta jei dasimesiu ir grazesni uzsidesiu beto spoileris reikalingas del oro dinamikos ne del sustrumo nepirxiu metra iskelto paprasto reik :)

beto jau vaziuokle visa tvarkiau susitaisiau liko tik pakeist vairo abi traukes ir bus idealu :) tai va nesu as jox gezas ir mano masina tikrai bus ne tiuningine :D
1.7 mono shamade 1994 barska bledej kaskas
Parduodu spoileri 150lt r19 klubo nariams 120lt
Vartotojo avataras
Radist
Stebetojas
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Pir, 2006-Spa-09 12:43
Miestas: Kaunas

Re: :/

Standartinė Saulius » Šeš, 2006-Gru-02 17:51

Radist rašė:jei as gezas tai as tada tiuninguotas ir jei mano masina butu tiuninguota tai as buciau gezas
pirma racega reik nes suplyso ,bamperis suluzes tai pasikeist noriu o kam keist i paprasta jei dasimesiu ir grazesni uzsidesiu beto spoileris reikalingas del oro dinamikos ne del sustrumo nepirxiu metra iskelto paprasto reik :)

Kazin ar su monavu jau taip isnaudosi ta spoileri :)
Vartotojo avataras
Saulius
Narys
 
Pranešimai: 595
Užsiregistravo: Tre, 2004-Sau-21 14:28
Miestas: Nottingham, UK

Re: :/

Standartinė V a i d a S » Šeš, 2006-Gru-02 18:16

Saulius rašė:
Radist rašė:jei as gezas tai as tada tiuninguotas ir jei mano masina butu tiuninguota tai as buciau gezas
pirma racega reik nes suplyso ,bamperis suluzes tai pasikeist noriu o kam keist i paprasta jei dasimesiu ir grazesni uzsidesiu beto spoileris reikalingas del oro dinamikos ne del sustrumo nepirxiu metra iskelto paprasto reik :)

Kazin ar su monavu jau taip isnaudosi ta spoileri :)


:lol: :lol: :lol:
Paveikslėlis
Honda civic 89m. 1.4 16v
R19 phII 93m. 1.8, 16v negyvas, nuejo dalim.
VW Passat B6 07m. 2.0TDI
Vartotojo avataras
V a i d a S
Narys
 
Pranešimai: 733
Užsiregistravo: Ket, 2005-Spa-20 08:21
Miestas: Kaunas


Grįžti į Tiuningas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių