Parduodamas R19 PH1 16V 5-duris mėlynas

Perkantiems ir parduodantiems Renault 19 ir jų detales

Moderatorius: 2SHAE

Parduodamas R19 PH1 16V 5-duris mėlynas

Standartinė Monas_ » Pir, 2013-Kov-18 16:04

Taigi su sąlyga kad gerokai daugiau stovi nei važiuoja nutarė senas klubietis parduot savo PH1 16V. Auto Lietuvoje, o pats UK sėdi, tai palakstydavo tik parvažiavęs atostogų. Visą kitą laiką stovėjo garaže. Paskutinė TA atlikta be priekaištų be jokių kyšių, nuo jos nuvažiuoti kokie 500km kaip pats sakė, o daugiau stovėjo. TA turėtų galiot iki vasaros galo maždaug. Draudimo nėra, nes drausdavo tik mėnesiui.
Visumoje stovis labai normalus, aišku reikia šiek tiek kosmetinio remonto, bet važiuot galima. Uždėtos neblogos visasezoninės padangos, ratai standartiniai 15" skardiniai nuo R19 16V. Kiek pamenu yra borto kompas, centrinis, el. veidrodžiai, daugiau ten viskas kaip ir pas visus R19 16V man atrodo. Kai pirko buvo surūdiję slenksčiai ir dugnas keliose vietose kiauras, tai buvo tvarkomi šitie gedimai normaliam autoservise. Slenksčius ir visus lopus uždėjo iš cinkuotos skardos, po to visą dugną nupūtė specialia antikorozine danga, žodžiu daryta buvo kaip sau. Taip pat buvo keisti stabdžių vamzdeliai, galiniai suportai, stabdžių kaladėlės ir diskai, rankinio trosai, galinių ratų guoliai, variklio pagalvė dar kažkuri buvo keista, tvarkytas duslintuvas. Palikta nekeista buvo tiktai vairo kolonėlė, nes ji leido dar sąlyginai nedaug. Kaip dabar ten viso šito stovis pasakyti negaliu, nes jau seniai nemačiau šito auto. Bet reikės kažkada prasukt pro drugelio garažą ir padaryt nuotraukų. Na jei kas nors norėsit daugiau informacijos kreipkitės į mane asmeniškai, kiek žinosiu papasakosiu.
Automobilis šiuo metu yra Šiaulių rajone. Pagal auto stovi kaina atitinkama ~999 EURO. Jei kas rimtai susidomės kažkiek paderinsim. Foto kažkiek turėčiau įdėti artimiausiu metu. Kontaktai mano paraše.
Kaišiadorys - Vilnius
Megane II PH2 universalas | 1.9dci 96kW
R19 PH I 1.7i LPG Cabrio - laisvalaikiui + R19 PH II 16V - renka dulkes dabar
Renault Megane Scenic 1.9dci 96kW - žmonai ir kelionėms
| +3 7 0 6 8 4 7 9 7 2 4 | http://www.monas.lt/
Vartotojo avataras
Monas_
Site Admin
 
Pranešimai: 3678
Užsiregistravo: Ant, 2004-Sau-06 16:39
Miestas: Kaisiadorys - Kaunas

Grįžti į Perku/Parduodu

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių