pirkciau reno 19 visa

Perkantiems ir parduodantiems Renault 19 ir jų detales

Moderatorius: 2SHAE

pirkciau reno 19 visa

Standartinė Aruncikas » Ket, 2011-Kov-03 20:35

pirkciau reno 19 1,7 arba 1,8 bendzina nuo 1992 iki 1996 metu mokeciau iki 500 lt kreiptis 860202506
Aruncikas
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Ant, 2010-Spa-12 21:16
Miestas: kaunas

Re: pirkciau reno 19 visa

Standartinė doncce3333 » Ket, 2011-Kov-03 21:36

Aruncikas rašė:pirkciau reno 19 1,7 arba 1,8 bendzina nuo 1992 iki 1996 metu mokeciau iki 500 lt kreiptis 860202506

uz 500 i metalyna gali nuvaryti, tenai tiek moka
doncce3333
Stebetojas
 
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: Pir, 2011-Sau-31 11:29
Miestas: taurage

Standartinė Alvydas » Pen, 2011-Kov-04 07:57

Jo,vien tik naujos padangos tiek gali kainuoti..Nori mašinos - bet už dviračio kainą...Tai gal kreipkis į žaislų parduotuvę?. Išsilepino chebra.... :unibrow:
Vartotojo avataras
Alvydas
Draugas
 
Pranešimai: 236
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Vas-09 17:48
Miestas: Elektrenai

Standartinė owiux_as » Pen, 2011-Kov-04 12:32

mano manymu taip kritikuoti nereikia, gal zmogus nenores varyti i metalyna, o nores geroves kazkam ir galbut parduos, nereikia taip uzsipulti zmogaus...
owiux_as
Narys
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: Sek, 2011-Sau-02 14:55
Miestas: kaisiadorys-UK

Standartinė Alvydas » Pen, 2011-Kov-04 12:41

Bet kad jis PIRKTI nori..... :D
Vartotojo avataras
Alvydas
Draugas
 
Pranešimai: 236
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Vas-09 17:48
Miestas: Elektrenai

Standartinė dainisv » Pen, 2011-Kov-04 12:51

Negi nieko jau neverti tie cieli reno..? :|
Zinant kad techniskai tvarkingas butu kiek reikia investuoti..tai parduociau kai laikas ateis jaunesnei : D
Paveikslėlis PhII 92 silver (nera)
Paveikslėlis Astra Njoy 04 silver
Vartotojo avataras
dainisv
Stebetojas
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: Šeš, 2007-Gru-08 18:43
Miestas: Kaunas

Standartinė hakeris123 » Pen, 2011-Kov-04 14:15

buvo cia vienas pardavinejo uz 400lt forume su slapuko problema
R19 1.7i 66kW txi raudonas ph1 max 6500rpm
Vartotojo avataras
hakeris123
Draugas
 
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: Pir, 2010-Kov-22 22:24
Miestas: Kaunas

Standartinė mazafakeris » Pen, 2011-Kov-04 14:37

Tiesa tokia, jog reno - gavno. Nevien ta prasme, jog ji turi savybe mistiskai sugesti kasantrame sustojime, bet ir todel, kad ji ir siaip nieko verta metalo kruva. Jeigu tu diena is dienos kankiniesi vairuodamas r19 ir tai nera pagirtinos bukles hobiu patapes 16v variantas ar koks nors kitoks special edition 'senelio palikimas', tikimybe, jog tai darai vedamas kokiu tai nepaaiskinamu sentimentu siam modeliui, nykstamai maza. Didzioji dalis r19 savininku be jokiu apmastymu iskeistu savo prancuza i geresni, jeigu tik finansai leistu. Ir nereikia cia lialia, neva r19 turi verte. Verte, galbut, turi isskirtinai gerai islaikyti, darbiniais arkliais nelaikyti automobiliai, taciau statistinis r19 tikrai toks nera ir keliais rieda ne is gero kazkieno gyvenimo. Jeigu zmogus skelbime nurodo, jog perka VISA r19, tai reiskia, jog jis iesko galbut kiek apleistos ar siaip be TA, taciau dar nepradetos isrinkineti renuskes, kuria velnias zino kur des. Ir garantuoju - tikrai tokia ras.
mazafakeris
Draugas
 
Pranešimai: 207
Užsiregistravo: Pir, 2008-Rgp-25 00:13
Miestas: Plunge, Kaunas, Vilnius

Standartinė zarminas » Tre, 2011-Rgp-24 16:37

mazafakeris rašė:Tiesa tokia, jog reno - gavno. Nevien ta prasme, jog ji turi savybe mistiskai sugesti kasantrame sustojime, bet ir todel, kad ji ir siaip nieko verta metalo kruva. Jeigu tu diena is dienos kankiniesi vairuodamas r19 ir tai nera pagirtinos bukles hobiu patapes 16v variantas ar koks nors kitoks special edition 'senelio palikimas', tikimybe, jog tai darai vedamas kokiu tai nepaaiskinamu sentimentu siam modeliui, nykstamai maza. Didzioji dalis r19 savininku be jokiu apmastymu iskeistu savo prancuza i geresni, jeigu tik finansai leistu. Ir nereikia cia lialia, neva r19 turi verte. Verte, galbut, turi isskirtinai gerai islaikyti, darbiniais arkliais nelaikyti automobiliai, taciau statistinis r19 tikrai toks nera ir keliais rieda ne is gero kazkieno gyvenimo. Jeigu zmogus skelbime nurodo, jog perka VISA r19, tai reiskia, jog jis iesko galbut kiek apleistos ar siaip be TA, taciau dar nepradetos isrinkineti renuskes, kuria velnias zino kur des. Ir garantuoju - tikrai tokia ras.

Žinai „mazafakeri“ jau nuo kovo mėnesio karts nuo karto vis paskaitau tavo pasisakymą, ir vis pagalvoju nagi protingai ir neblogai parašyta :) , bet yra kažkas kas man nepatinka…..
Tai va tik dabar dašilo kas nepatinka- sena, nuvalkiota ir KVAILA frazė- „vsio gavno chto okanchyvajetsia na o“, na supraskit tipo RENAULT (reno) arba PEOGEUT (supraskit pežo :) ). Beje net lietuviškai tos frazės nepasakysi…
Matyt ta frazė istoriškai susiformavo pas rusų autoremontininkus, kai reikėdavo atsukti varžtą su galvute „vidinė žvaigždutė“ arba pirktis raktą 16, 18, 20 mm veržlei ar varžtui atsukti. Mat remontuojant Volgas ar Moskvichius tokių egzotiškų raktų nereikėdavo :) , o ir priėjimas prie kai kurių agregatų ar detalių remontuojant prancūziškus automobilius buvo daug komplikuotesnis nei remontuojant primityvią rusišką techniką.
Toliau, cituoju- “jog ji turi savybe mistiškai sugesti kas antrame sustojime, bet ir todėl, kad ji ir šiaip nieko verta metalo krūva“. Na nereikia jau čia taip rodyti pirštais į prancūzą :) , po dvidešimties metų eksploatacijos visi automobiliai turi tą pačią tendenciją- netgi be galo Lietuvoje vertinami Audi, VW Golf-ai ir Pasat-ai lygiai su tokiu pat pasisekimu virsta metalo laužu.
Jei atsisukt į 22-iejų metų RENAULT 19 gimimo istoriją, tai tuo metu šis modelis buvo iš tiesų labai vykęs ir progresyvus. Pagalvokite kiek 1989 metų gamybos automobilių jau buvo gaminama su pilnu įpurškimu, airbag-ais ir ABS ? Ir tai ne kažkoks ekskluzyvinis brangus modelis skirtas turtingesniems „autogurmanams“ o eilinis masinės gamybos produktas skirtas eilinei šeimai. Kad produktas tuo metu buvo išties vykęs parodo ir tuometinė jo paklausa- be gamyklos Prancūzijoje jis buvo gaminamas ir Ispanijoje ir Turkijoje, netgi Argentinoje iki 2000 metų http://en.wikipedia.org/wiki/Renault_19
Pilnai sutinku su „mazafaker“-iu jog R19 išliekamoji vertė abejotina- labai nedaug masiškai gamintų automobilių išliko simpatiški ir kažkiek vertingi iki šių dienų. Deja taip jau yra, jog atitarnavęs savo, automobilis juda link amžino perdirbimo į naujesnius modelius. Prisiminkim legendines Opel Asconas, Audi 100, pirmus Golf- kiek jų beliko gatvėse ? Nors kai kurie automobiliai iškeliavo į automobilių rojų pakankamai neblogos techninės būklės. JIE TIESIOG ATSIBODO :) . ARBA NUSIDĖVĖJO MORALIŠKAI. Ne išimtis ir R19. Girdėjau tokį pasakymą iš vieno R19 turėtojo (motoriukas 1,8 pilnas įpurškimas, 81kW)- „Atsibodo man ta mašina , nebegaliu, bet kaip išmest, kai motoriukas kaip laikrodis eina“ :) . Arba bendradarbio žmona pasakė- „jei nepakeisi tos savo Audi 100 aš daugiau į ją nebesėsiu, man sarmata“. Taip, ir man būtų sarmata važiuoti pavyzdžiui Moskvich 408 arba pirmu Golf, BET nesarmata pasilakstyt per karščius su „bestogiu“ R19 :) . Nedaugelis nusenusių modelių (1980- 1990 metų gimimo, dar netapusių raritetais), savo išvaizda traukia akį ir džiugina širdį. Nors išimčių yra- pavyzdžiui malonu gatvėje pamatyti sutvarkytą VW beetle http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Beetle
arba Mini Cooper http://en.wikipedia.org/wiki/Mini
Taip kad gerbiamieji R19 mylėtojai, kaip bebūtų gaila, norim to ar nenorim, teks pereiti į naujesnius RENAULT modelius pvz. http://www.renault.co.uk/cars/model/meg ... oduct.aspx :)
NEBENT, dar kartą pacituosiu „mazafaker“, Jūsų RENAULT 19 yra „pagirtinos būklės hobiu patapęs 16v variantas ar koks nors kitoks special edition 'senelio palikimas' “.
Renault Megane Scenic- 1996 1,6l 66kW
RENAULT Megane Cabrio 1.6- 1997 1,6 66kW (hobby projektas )
Vartotojo avataras
zarminas
Draugas
 
Pranešimai: 192
Užsiregistravo: Pir, 2011-Sau-24 14:05
Miestas: Panevėžys

Standartinė andriuza » Tre, 2011-Rgp-24 20:13

As savo docha laikysiu,kol vaikai uzaugs,jei tokiu turesiu..Nebent atsitiks kazkas tokio,kad jis bus netaisomas,arba tai finansiskai kainuos labai daug :)
Renault 19 16V ph1
MB W124 2.3L
Vartotojo avataras
andriuza
Narys
 
Pranešimai: 2298
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Sau-10 15:05
Miestas: Kaunas-

Standartinė zarminas » Tre, 2011-Rgp-24 20:51

andriuza rašė:As savo docha laikysiu,kol vaikai uzaugs,jei tokiu turesiu..Nebent atsitiks kazkas tokio,kad jis bus netaisomas,arba tai finansiskai kainuos labai daug :)

Per didelis optimizmas dažnai yra informacijos stygiaus pasekmė :)
Kiek suprantu tai teoriškai mes nagrinėjame likotarpį kažkur 20 metų į priekį.
Rūdys, neišvengiamas guminių detalių kietėjimas ir aižėjimas, nebent laikytum vaakume tą automobilį :)
Plius po dvidešimties metų tas pats benzinas gali tapti retenybe arba kainuoti kaip "Šanel Nr. 5", galbūt krausime savo automobilius kaip dabar krauname mobiliakus (jei prieš 20 metų kas nors būtų pasakęs jog man išsikrovė telefonas, jį gal durnynan būtų uždarę, be didelio aiškinimosi :) )
arba isidėsime urano tabletę į baką kad metus važiuot....
arba miškelyje pasikirtę malkų, kursime superpečių ir važinėsime kaip garvežiais.... kas žino :)
Užskaitykit mano nuomonę už jumorą :)
Renault Megane Scenic- 1996 1,6l 66kW
RENAULT Megane Cabrio 1.6- 1997 1,6 66kW (hobby projektas )
Vartotojo avataras
zarminas
Draugas
 
Pranešimai: 192
Užsiregistravo: Pir, 2011-Sau-24 14:05
Miestas: Panevėžys

Standartinė thermo » Tre, 2011-Rgp-24 20:54

Zmogus masinos iesko, o ne istorija ir korozija domisi, nedarom OT. Turi ka pardavimui - pasiulai, neturi - sedi ausis suglaudes.
R19 16V ph1 (rides);
R sport 2006 cycle;
Renault Laguna II (o varge varge).
+37061604798, bet daznai nekeliu. Skype st.thermo
Vartotojo avataras
thermo
Narys
 
Pranešimai: 757
Užsiregistravo: Tre, 2004-Vas-18 18:53
Miestas: Shanchiai, Juozapuko pr.

Standartinė T.S » Ket, 2011-Rgp-25 07:49

galiu uz 550lt parduot 93 1.7mono
Perku/Parduodu naudotus automobilius ivairiu metu
mano nr.860450505
Renault 19 ph2
Vartotojo avataras
T.S
Narys
 
Pranešimai: 309
Užsiregistravo: Pen, 2005-Bir-10 14:52
Miestas: Vilnius

Pirkčiau Renault.

Standartinė Alvydas » Ket, 2011-Rgp-25 08:01

ŽARMINAI, malonu skaityti tavo protingas mintys. Jaučiasi, kad žmogus ne dovanai gyvena ;ant šio svieto; ir ne rašo;- :ūžia greičių dežė, bet kaista ratas :. Jeigu leisit, ir aš isiterpsiu...Štai ir aš pabandžiau pasiulit savo Renault(puikiai išlaikitą) už2000, o kliubo nariams-už1800 (sų 6 naujais ratais ir kruvą detaliu) ir ...gavau mirtiną tylą. ;Eina; tarp klubėčių, deja, tik ; produktai; už 500-600lt,-žodžiu-grabai ant ratų. Išsivaizduoju techninę buklę tokių riedančių Renukų... Iš čia darau išvada--RENAULT-19 -;biedno; jaunimo mašina, pagrinde-studentija.. O man ji atiteko iš žento vokiečio, o kaip žinia, -;dovanuotam arkliui į dantys nežiūrima ; , tad ir važinėju, sutvarkes. Devažin-gaila atiduot už dyką.... Gaila, ŽARMINAI, kad tolokai gyveni , -butu malonu pabendraut sų Tamstą....Respekt. :nod: :D :D :D
Vartotojo avataras
Alvydas
Draugas
 
Pranešimai: 236
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Vas-09 17:48
Miestas: Elektrenai

Standartinė Ignatio » Ket, 2011-Rgp-25 09:00

Alvydai, nesupykit, bet Jūsų skyryba - unikali ant šio "svieto" :)
Renault 19 PhI TXE 1,7i
Renault Laguna I 2.0
Alfa Romeo 155 2.0 T.S.
Vartotojo avataras
Ignatio
Draugas
 
Pranešimai: 1014
Užsiregistravo: Tre, 2004-Sau-28 11:51
Miestas: Utena / Vilnius

Standartinė zarminas » Ket, 2011-Rgp-25 10:20

thermo rašė:Zmogus masinos iesko, o ne istorija ir korozija domisi, nedarom OT. Turi ka pardavimui - pasiulai, neturi - sedi ausis suglaudes.

Gerbiamas Jūsų Ekscelencija Prezidente (klubo), priimkit nuoširdų mano atsiprašymą kas liečia OFF-TOPIC darymą ir trukdymą žmogui nuo š.m. kovo mėnesio ieškoti MAŠINOS.
Bet iš esmės šioje situacijoje kaltas nesijaučiu, nes „mazafakeris“ PIRMAS!!!!!! pradėjo Off-Top-int su tuo savo “reno-gavno”….
Aš ir nesusiturėjau- nu kaip šitaip galima apie RENAULT ?
Taip kad Jūs , kaip pirmam kartui, galėtumėte jį viešai įspėti už off-top-inimą ir viešą spjūvį į RENAULT ženklą, o aš , kadangi neturiu ką pasiūlyti žmogui už (iki) 500 Lt. , sėdėsiu suglaudęs ausis.
„thermo“- tikiuosi humoro jausmas pačiam neišoperuotas ? ;)
Renault Megane Scenic- 1996 1,6l 66kW
RENAULT Megane Cabrio 1.6- 1997 1,6 66kW (hobby projektas )
Vartotojo avataras
zarminas
Draugas
 
Pranešimai: 192
Užsiregistravo: Pir, 2011-Sau-24 14:05
Miestas: Panevėžys

Standartinė Monas_ » Ket, 2011-Rgp-25 12:42

:lol: :lol: :lol: Zarminai manau tau reikėtų sudalyvaut GM16 :) Pats savo kailiu įsitikintum kad thermo jaučia humorą :D
Kaišiadorys - Vilnius
Megane II PH2 universalas | 1.9dci 96kW
R19 PH I 1.7i LPG Cabrio - laisvalaikiui + R19 PH II 16V - renka dulkes dabar
Renault Megane Scenic 1.9dci 96kW - žmonai ir kelionėms
| +3 7 0 6 8 4 7 9 7 2 4 | http://www.monas.lt/
Vartotojo avataras
Monas_
Site Admin
 
Pranešimai: 3678
Užsiregistravo: Ant, 2004-Sau-06 16:39
Miestas: Kaisiadorys - Kaunas

Pirkčiau Renault-19

Standartinė Alvydas » Ket, 2011-Rgp-25 19:25

Mielas Ignatio, aš nebetame amžiuje, kad pykt už TAVO TEISINGUS ŽODŽIUS. Žinoma, atsiprašau visų už savo gramatiką, bet musų forume pasitaiko ir ne tokių gramatinių ; šedėvrų; o guzai-man. Jau , berods, rašiau, kad esu 1949 metų tremtinys , išvežtas sų šeima į Sibirą(buvau vos 3 menėsių) ;draugo; Stalino. Ten, deja, nebuvo lietuviškų mokyklų, tad teko , kol gryžom , baigt 6 klases rusų kalba, o gryže , tevai neleido manes į lietuvių mokyklą, nes , akivaizdu, mano gramatika buvo lygi O(lietuviu). Tad ir teko toliau mokslus test rusų kalbą. Supraskit ir atleiskit... :crybaby: :nod: :D :D :D
Vartotojo avataras
Alvydas
Draugas
 
Pranešimai: 236
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Vas-09 17:48
Miestas: Elektrenai

Standartinė zarminas » Ket, 2011-Rgp-25 20:19

Arizona rašė:neikertu, atkase zarminas tema kovo menesio, koks tikslas???to mazafakerio gal net forume nebera? viskas gerai tau? ko neparasei jam atsakymo kovo menesi? pleksne einu gimda issiplauti gal ikirsiu...isskyras isssivalysiu gal suprasiu...

Na koks tikslas, koks tikslas.... :) Liežuviu pamalt - tikslas :)
Guliu va po infarkto jau beveik mėnesį ligoninėje, skyriuje arba bobutės su ramentais arba diedas koks po insulto...
Pypiec kaip nuobodu, tai nors su jumis gražiai pabendrauju. :)
Ir dėkui Monai už kvietimą į grand meetą- amžius mano jau nebe tas...
Renault Megane Scenic- 1996 1,6l 66kW
RENAULT Megane Cabrio 1.6- 1997 1,6 66kW (hobby projektas )
Vartotojo avataras
zarminas
Draugas
 
Pranešimai: 192
Užsiregistravo: Pir, 2011-Sau-24 14:05
Miestas: Panevėžys

Re: Pirkčiau Renault-19

Standartinė Ignatio » Ket, 2011-Rgp-25 21:18

Alvydas rašė:Mielas Ignatio, aš nebetame amžiuje, kad pykt už TAVO TEISINGUS ŽODŽIUS. Žinoma, atsiprašau visų už savo gramatiką, bet musų forume pasitaiko ir ne tokių gramatinių ; šedėvrų; o guzai-man. Jau , berods, rašiau, kad esu 1949 metų tremtinys , išvežtas sų šeima į Sibirą(buvau vos 3 menėsių) ;draugo; Stalino. Ten, deja, nebuvo lietuviškų mokyklų, tad teko , kol gryžom , baigt 6 klases rusų kalba, o gryže , tevai neleido manes į lietuvių mokyklą, nes , akivaizdu, mano gramatika buvo lygi O(lietuviu). Tad ir teko toliau mokslus test rusų kalbą. Supraskit ir atleiskit... :crybaby: :nod: :D :D :D

Viskas gerai, Alvydai, čia buvo nepiktas lyrinis nukrypimas :) Išvis, respect'as, kad tokiame amžiuje naudojatės kompiuteriu, internetu, bendraujant su bendraminčiais, o ne sėdit apsikabinęs radijo imtuvą, klausot Lietuvos radiją ir skundžiatės kaip čia blogai ;)
Renault 19 PhI TXE 1,7i
Renault Laguna I 2.0
Alfa Romeo 155 2.0 T.S.
Vartotojo avataras
Ignatio
Draugas
 
Pranešimai: 1014
Užsiregistravo: Tre, 2004-Sau-28 11:51
Miestas: Utena / Vilnius

Standartinė Monas_ » Ket, 2011-Rgp-25 21:39

Zarminai sėkmės sveigstant ir kibiro sveikatos... O kas dėl amžiaus tai pas mus visi kas pilnamečiai yra priimami teoriškai, tikrai pagyvenusių diedų yra tekę matyt renginiuose :) O kiek pačiam metų tai aš nelabai įsivaizduoju.
Kaišiadorys - Vilnius
Megane II PH2 universalas | 1.9dci 96kW
R19 PH I 1.7i LPG Cabrio - laisvalaikiui + R19 PH II 16V - renka dulkes dabar
Renault Megane Scenic 1.9dci 96kW - žmonai ir kelionėms
| +3 7 0 6 8 4 7 9 7 2 4 | http://www.monas.lt/
Vartotojo avataras
Monas_
Site Admin
 
Pranešimai: 3678
Užsiregistravo: Ant, 2004-Sau-06 16:39
Miestas: Kaisiadorys - Kaunas

Re: Pirkčiau Renault.

Standartinė thermo » Ket, 2011-Rgp-25 23:02

Alvydas rašė:ŽARMINAI, malonu skaityti tavo protingas mintys. Jaučiasi, kad žmogus ne dovanai gyvena ;ant šio svieto; ir ne rašo;- :ūžia greičių dežė, bet kaista ratas :. Jeigu leisit, ir aš isiterpsiu...Štai ir aš pabandžiau pasiulit savo Renault(puikiai išlaikitą) už2000, o kliubo nariams-už1800 (sų 6 naujais ratais ir kruvą detaliu) ir ...gavau mirtiną tylą. ;Eina; tarp klubėčių, deja, tik ; produktai; už 500-600lt,-žodžiu-grabai ant ratų. Išsivaizduoju techninę buklę tokių riedančių Renukų... Iš čia darau išvada--RENAULT-19 -;biedno; jaunimo mašina, pagrinde-studentija.. O man ji atiteko iš žento vokiečio, o kaip žinia, -;dovanuotam arkliui į dantys nežiūrima ; , tad ir važinėju, sutvarkes. Devažin-gaila atiduot už dyką.... Gaila, ŽARMINAI, kad tolokai gyveni , -butu malonu pabendraut sų Tamstą....Respekt. :nod: :D :D :D

Klubas tam ir yra kad dauguma jau TURI r19, antros retai kam reikia (yra isimciu). As bent jau sau ieskau mazdaug uz 500 litu bet del daliu, esme kad butu ledinis kebulas.
R19 16V ph1 (rides);
R sport 2006 cycle;
Renault Laguna II (o varge varge).
+37061604798, bet daznai nekeliu. Skype st.thermo
Vartotojo avataras
thermo
Narys
 
Pranešimai: 757
Užsiregistravo: Tre, 2004-Vas-18 18:53
Miestas: Shanchiai, Juozapuko pr.

Pirkčiau Renault

Standartinė Alvydas » Pen, 2011-Rgp-26 06:06

Viskas gerai , vyrai, mano ;dušia; veržiasi į jusų meeta, bet, atleiskit, nenoriu buti balta varna tarp jaunimo. Ačiu už kvietimą ir SEKMES VISIEM. :thumbsup: :D . Mielas Zarminai, linkiu greičiau pasveikt, kolega. :nod: :D
Vartotojo avataras
Alvydas
Draugas
 
Pranešimai: 236
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Vas-09 17:48
Miestas: Elektrenai


Grįžti į Perku/Parduodu

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 11 svečių