Puslapis 11

F-1 MeganeKlubas taurė 2015

StandartinėParašytas: Ket, 2015-Vas-26 17:00
2SHAE
Dėmesio visi F-1 fanai, prijaučiantys ir ne tik. Ta proga kad artėja naujas Formulės 1 sezonas nusprendžiau įberti šiek tiek azarto ;) Yra tam reikalui skirta svetainė, kur užsiregistruoji ir susikuri/administruoji savo svajonių F-1 komandą. Už laimėjimus ir pasikimus skiriami taškai, bei virtualūs pinigai, kas leidžia pirkti ir parduoti vairuotojus, keisti konstruktorių ar komandą. Daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas, laimi sezoną ir žinoma Megane Klubas įsteigtą taurę :thumbsup:

Sudomino? Pirmyn registruotis: http://fantasy.planetf1.com/

Užsiregistravus, žemesniajame meniu reikia spausti "Team" ir ten susikurti savo komandą. Būtina atkreipti dėmesį į "Budget" esantį viršuje, žaliame kvadratėlyje. Jo viršyti negalima, taigi komandą reikia komplektuoti taip, kad įsitekti į turimus virtualius milijonus :)

Sekantis žingsnis, tame pačiame meniu spaudžiame "MINI-LEAGUES" ir "MINI-LEAGUE ADMIN". Čia bus matoma "MeganeKlubas.lt" lyga, kai prie jos prisijungsi. Pascrolinus žemiau yra mygtukas "Join a Mini League" ir formoje reikia suvesti:

Mini-League: MeganeKlubas.lt
League Password: MeganeKlubas.lt

DĖMESIO! Jei registracijai naudojamas ne toks pat nickas kaip šiame forume, būtina jį parašyti čia, kad būtų galima sekti kas yra kas ir kam po sezono įteikti taurę. Taigi pradedu:

2SHAE - asdfgh
... - ...

Re: F-1 MeganeKlubas taurė 2015

StandartinėParašytas: Ket, 2015-Rgp-27 20:04
Paulekas
na sezono pabaigai pasijungsiu ir aš, nes žiūriu niekas nepasirašo...