sankaba

Viskas apie Renault 19

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

sankaba

Standartinė GTM » Tre, 2004-Bal-07 23:22

nu ka.. parveziau irmanta su audrium, vaziuoju is baltupiu namo, sustojau prie sankryzos raudonai degant, zalia uzhsidege noriu vaziuot, sankaba minu pyst atsiprasant iki galo ir nusimyne pedalas... pasidare laisvas laisvas i prieki atgal svyruoja... dabar iskilo klausimas ar pas mane galutinai dantukai nudilo (nes seniau budavo tokiu dalyku tik pedala su ranka pakeldavau ir vel viskas ok budavo), ar tie dantukai praslydo kazkaip ir pedalas atsikabino? ar sankabos trosas truko? o gal viskas is kart? bandziau ranka apgraibom kazka ten padaryt bet nieko nesigavo tik rankas ishsitepalavau... ten kaip supratau yra dantukai ant pacio pedalo ir ant kazkokio suduko prie kurio trosas pritaisytas... mano nuomone jie turetu sukibe but, o tos dalys visiskai atskirai yra tik kazkokia dar spyruokle laiko... gal kam buvo taip atsitike? Laukiu skubios info...

beje gal kas turit sankabos pedala su gerais dantukais?
Renault 19 phase II 16V cabrio melyna - PARDUOTA :(

'02 Volkswagen Passat 2.5 V6 TDI
BBB 010

Yamaha YZF-R6 irgi melyna
903 AV - - PARDUOTA :(

+370 689 45000
Vartotojo avataras
GTM
Narys
 
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Sek, 2003-Bir-15 13:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Audrius » Ket, 2004-Bal-08 07:18

Cia del to kad man liepei butelius is masinos isimti :)
Vartotojo avataras
Audrius
Draugas
 
Pranešimai: 353
Užsiregistravo: Pir, 2003-Lie-07 09:31
Miestas: Birzai

Standartinė WhyDoes » Ket, 2004-Bal-08 11:09

man atrodo kad cia trosas truko, atsidaryk kapota ir paziurek ar jis isitempes ;-)
1,7 mono 91'
SKC 706
Vartotojo avataras
WhyDoes
Draugas
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: Pir, 2003-Lie-14 19:08
Miestas: Kaunas

Standartinė makil » Ket, 2004-Bal-08 11:58

manau cia bus trosas.man ir taip buvo,tai per kokius du menesius antra trosa dar pakeiciau ir kolkas tfu tfu tfu nieko.ten kai ismini sankaba labai status kampas gaunasi ir drozia trosa.gerai kad ne kox dar brangus jis,apie 30lt.
Vartotojo avataras
makil
Stebetojas
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: Sek, 2004-Kov-28 13:29
Miestas: Klaipeda


Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 29 svečių