El. langu mechanizmas.

Viskas apie Renault 19

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

El. langu mechanizmas.

Standartinė SimuxssLT » Pir, 2010-Sau-18 16:14

tai va turiu tokia beda.
atidarineju langus,nusileidzia puikiai,jokiu priekaistu,o kai reikia juos pakelti per puse lango jau tenka net su ranka stumtelt i virsu,nes nebeuzdaro,po to jie labai jau tingiai darosi,na mazdaug uzdaryti langa reikia 15sec. tai va kas cia per problema,varikliukai matomai veikia,tik ne taip kaip turetu,gal kontaktai,ar jau varikliukams energijos nebeuztenka,eina i pabaiga ?

gal dar kam panasi situacija yra... :)

anksciau pezui taip man budavo,bet uzdarydavau be ranku pagalvos,pradedu galvot,gal tai prancuzo bedos visuose modeliuose....
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė Monas_ » Pir, 2010-Sau-18 16:49

Buvo ir pas mane ta problema. Jei langas pabuna nedarinejamas, o jei dar ir kokio lietaus vandens gauna kol buna pilnai nuleistas tai gali but kad ir parudyje. Yra ten toks griovelis, kuriuo slenka trosas ir ji reikia sutepti. Aisku kad prie jo prieit reikes duru apdailas nulupt. Turi padet.
Kaišiadorys - Vilnius
Megane II PH2 universalas | 1.9dci 96kW
R19 PH I 1.7i LPG Cabrio - laisvalaikiui + R19 PH II 16V - renka dulkes dabar
Renault Megane Scenic 1.9dci 96kW - žmonai ir kelionėms
| +3 7 0 6 8 4 7 9 7 2 4 | http://www.monas.lt/
Vartotojo avataras
Monas_
Site Admin
 
Pranešimai: 3678
Užsiregistravo: Ant, 2004-Sau-06 16:39
Miestas: Kaisiadorys - Kaunas

Standartinė SimuxssLT » Tre, 2010-Sau-20 16:37

Monas_ rašė:Buvo ir pas mane ta problema. Jei langas pabuna nedarinejamas, o jei dar ir kokio lietaus vandens gauna kol buna pilnai nuleistas tai gali but kad ir parudyje. Yra ten toks griovelis, kuriuo slenka trosas ir ji reikia sutepti. Aisku kad prie jo prieit reikes duru apdailas nulupt. Turi padet.



apsipkes nuimt nuo dureliu tai menka problema,esu ne vienam modeliui nukeles,bet saltis problema,kad ir garaze salta... :) bet aisku,nori gerai veikiancios technikos,tenka pasikankint.. :)

jei tik silti orai butu,tai daug ka mano renukui reiktu patvarkinet,tokias smulkmenas :) pavasario laukt irgi nesinori,ilgai tektu laukt :D
bet man is esmes patinka kai masina turi trukumu,yra uzsiemimas kai neturi ka veikt :)
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai


Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 41 svečių