del vandens patekimo i salona

Viskas apie Renault 19

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

del vandens patekimo i salona

Standartinė ingosius » Sek, 2010-Sau-17 21:45

sveiki,vat iskilo man problemele,kadangi esu moteris kuri nelabai apie masinytes ismano tai vat laukiu jusu pagalbos,patarimu ar seip kokios informacijos siuo klausimu.o beda yra tokia.kai palyja lietus mano masinytes salono gale kaupiasi vanduo.kai vezu dukra i mokykla jai semia batus.prieki tokiu problemu nera ,tik gale kur keleiviai sedi.kazkas sake kad leidzia per liuka,kad gali drenazai but uzsikimse.ar taip gali buti ir kaip tuos drenazus man prasivalyti.nes labai ta dregme jauciasi.o ziema uzsala is vidaus langai,peciukas irgi prie mirties pucia drungna ora, o kai atsyla tai lasa visur ant paneles.nesinori masinos supudyti.patarkit ka daryti.liuko klijuoti nenoriu,nes ateis vasara o mano masinyte juoda. :roll: iskart labai dekui :nod:
Renault19, 1992, 1,7 pusiau karbas.
ingosius
Draugas
 
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: Sek, 2010-Sau-17 19:45
Miestas: kaunas

Standartinė Monas_ » Pir, 2010-Sau-18 09:49

Pirmiausia reiketu viska gerai apziureti. Seip renuskiu liukai leidzia gan retai palyginus su kitu markiu panasios klases automobiliais. Drenazas yra, bet apie ji kalbet galima tiktai zinant koks liukas, nes jie bent dvieju tipu tai tikrai buvo. Vienas - pilnai atsidarydamas palenda po stogu, o kitas pilnai atsidarydamas isvaziuoja i lauka. Pirmuoju atveju paprastai salonas buna kiek zemesnis ir neturi rankenu prie stogo keleiviui isikibti arba drabuzui pasikabinti. Tai apie kuri varianta cia kalba eina? Dar jei begtu per liuka reiketu paciupineti stoga is vidaus, buna kad slampa medziaga jei kur nusimoves drenazas. O sprendziant is to, kad vanduo kaupiasi gale as dar patikrinciau kaip atrodo laidai, kurie eina per stoga i bagazines dangti, ten pakelus bagazines dangti prie stogo turi matytis. Jei viskas tvarkoje tai ten buna speciali guma tokia o visi laidai jos viduje sukisti. Bet kartais jie megsta nusilankstyt ir tada liaudies meistrai pridaro idomiu sprendimu, kuriu viena is pasekmiu buna vanduo masinoje. Bet kokiu jei atveju atvyktum i Akropoli ketvirtadieni vakare atsirastu savanoriu kurie surastu sitos problemos priezasti ;)
Kaišiadorys - Vilnius
Megane II PH2 universalas | 1.9dci 96kW
R19 PH I 1.7i LPG Cabrio - laisvalaikiui + R19 PH II 16V - renka dulkes dabar
Renault Megane Scenic 1.9dci 96kW - žmonai ir kelionėms
| +3 7 0 6 8 4 7 9 7 2 4 | http://www.monas.lt/
Vartotojo avataras
Monas_
Site Admin
 
Pranešimai: 3678
Užsiregistravo: Ant, 2004-Sau-06 16:39
Miestas: Kaisiadorys - Kaunas

Standartinė Veteranas » Pir, 2010-Sau-18 10:15

Man buvo taisant mašiną užspausta drenažo šlangutė po posparniu ir dėl to prarūdijo drenažo vamzdelis prie liuko.Tai smarkiai sungdavosi vanduo,bet buvo matyti,kad pro liuką ir lašėdavo ant priekinės vairuotojo sėdynės.Dar bovo,kad sėmė bagažinę tai pasirodo sunkėsi pro užpakalinį stiklą,bet čia buvo sedano modeliui.Jums reikėtų išsiaiškinti pro kur sunkiasi vanduo.Jei būtų pliusinė temperatūra tai labai paprasta pilti vandens ant liuko,stiklų ir žiūrėti pro kur sunksis,o dabar nebent šiltam garaže,nes viskas užšals.Išsiaiškinkite pro kur sunkiasi vanduo,o tada jau galima ir gedimą šalinti.
Veteranas
Stebetojas
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Tre, 2008-Rgs-17 19:10
Miestas: alytus

Standartinė ingosius » Pir, 2010-Sau-18 11:37

aciu jums uz patarimus,bet va gerai kad dar per pati liuka ant vairuotojo ar keleivio sedyniu nelasa.o liukas pas mane tas kur ivaziuoja i masinos vidu.dar spec nubegau paziuret niu nesimato kad aplink liuka butu kur slapia,ir kai per lietu vaziuoju ant galvos nekapsi. :oops:
tik va kazkaip nepatogu tik atvaziavus ketvirtadieni kieno nors prasyti kad ta masiniuka paziuretu :oops: juk susirenka zmones pailset,pasneket.. :nod:
Renault19, 1992, 1,7 pusiau karbas.
ingosius
Draugas
 
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: Sek, 2010-Sau-17 19:45
Miestas: kaunas

Standartinė rwt » Pir, 2010-Sau-18 12:14

man lasejo ant paneles ir galvos :) buvo liuko drenazas uzsikishes. Atidarius liuka sonuose arciau priekio kur begiai po desine ir po kaire yra skyles per kurias isbega susikaupes vanduo, jis turetu isbegti per tas skyles prie kuriu prijungtos gumines zarneles, pas mane abi jos buvo uzsikise ir susikaupes vanduo lasedavo i salona, taip viso stogo apmusimas plemais nuejo ir sedynes visos buvo slapios. Pagydziau su viela, vandeniu ir elektrine pompa.
R19 PH2 16v 1993
http://goo.gl/myYScw
Vartotojo avataras
rwt
Narys
 
Pranešimai: 2642
Užsiregistravo: Pir, 2005-Bal-11 00:00
Miestas: Kaunas

Standartinė Veteranas » Pir, 2010-Sau-18 13:41

Pažiūrėkite gal kur durelių viršuje pažeistos gumos ir pro ten prabėga vanduo ir tą gumą kur Monas rašė.
Veteranas
Stebetojas
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Tre, 2008-Rgs-17 19:10
Miestas: alytus

Standartinė SimuxssLT » Pir, 2010-Sau-18 15:25

Veteranas rašė:Pažiūrėkite gal kur durelių viršuje pažeistos gumos ir pro ten prabėga vanduo ir tą gumą kur Monas rašė.


teisingai,atkreipkit demesi i duru gumas,nes kai as nusipirkau auto r19 pastebejau,kad visos gumos tokios pavargusios plystelejusios,nors vandens ir neleidzia,bet atsiradus vandens,jeigu.... iskart pradesiu nuo gumu dureliu..
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė kazlas » Pir, 2010-Sau-18 15:53

ZInau sita renuka, situacija tokia: duru gumos geros, liukas tikrai leidzia, pilant ant stogo vandeny liukas praleidzia vandeny, jis bega pro liuka bet ne i salona (ant galvos nelasa) o kazkur salia nuteka, realiai stogas grazus ir sausas, bet gale ir pagazineja vandens nors puodeliu semk ko nepasakyciau apie prieky ten vairuotojo ir keleivio kojos lieka sausos. Mistika kazkokia, as linkes buciau itarineti drienaza, bet irgi negaliu buti tikras nes apie Renault modelius visai zalias :) tikrai gal kas zinot kaip padeti sei mergaitei, nes masinele supus nesulaukus pavasario
Mazda 323F klubo narys.
Prijauciantis renukams ;)
Vartotojo avataras
kazlas
Naujokas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Pir, 2010-Sau-18 15:45
Miestas: Vilnius-Kaunas

Standartinė Monas_ » Pir, 2010-Sau-18 16:46

Na iki ketvirtadienio gal nesupus, o ketvirtadieni laukiam myte, ten ir paziuresim ka galima padaryt ;) Na o jei nesinori tiek laukt tada skambint reiketu thermo 8 616 04798, jis irgi bus ketvirtadieni jei ka :)
Kaišiadorys - Vilnius
Megane II PH2 universalas | 1.9dci 96kW
R19 PH I 1.7i LPG Cabrio - laisvalaikiui + R19 PH II 16V - renka dulkes dabar
Renault Megane Scenic 1.9dci 96kW - žmonai ir kelionėms
| +3 7 0 6 8 4 7 9 7 2 4 | http://www.monas.lt/
Vartotojo avataras
Monas_
Site Admin
 
Pranešimai: 3678
Užsiregistravo: Ant, 2004-Sau-06 16:39
Miestas: Kaisiadorys - Kaunas

Standartinė ingosius » Pir, 2010-Sau-18 19:33

aciu KAZLAI kad rupiniesi mano masiniuku,kaip ir kitiems ;) .jei tik iseis ketvirt.butinai atvaziuosiu.gal kuris tada ir zvilgtels i mano masinuka,ir kur ir kokios ten jo problemos. :nod:
Renault19, 1992, 1,7 pusiau karbas.
ingosius
Draugas
 
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: Sek, 2010-Sau-17 19:45
Miestas: kaunas

Standartinė andrius t » Ant, 2010-Sau-19 14:13

SimuxssLT rašė:
Veteranas rašė:Pažiūrėkite gal kur durelių viršuje pažeistos gumos ir pro ten prabėga vanduo ir tą gumą kur Monas rašė.


teisingai,atkreipkit demesi i duru gumas,nes kai as nusipirkau auto r19 pastebejau,kad visos gumos tokios pavargusios plystelejusios,nors vandens ir neleidzia,bet atsiradus vandens,jeigu.... iskart pradesiu nuo gumu dureliu..


apie ka cia tu tai nelabai ir suprasi.... :shock:
andrius t
Draugas
 
Pranešimai: 558
Užsiregistravo: Pen, 2008-Spa-17 19:11
Miestas: kaunas

del vandens patekimo i salona

Standartinė SimuxssLT » Ant, 2010-Sau-19 14:40

andrius t jei skaityt moki tai suprasi apie ka as cia.. gi ne apie padangas aisku,o apie tai per kur vanduo i salona patenka,spejimai....
Vartotojo avataras
SimuxssLT
Draugas
 
Pranešimai: 155
Užsiregistravo: Pen, 2010-Sau-15 12:36
Miestas: Mazeikiai

Standartinė santexnic » Pen, 2010-Sau-22 22:58

Ir kaip sekėsi ? sutavrkėt renių ? :)
1.7mono PH2 jau pusiau PH3 :)
Vartotojo avataras
santexnic
Draugas
 
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Pen, 2008-Sau-11 17:00
Miestas: Kaunas

Standartinė Alvydas » Šeš, 2010-Sau-23 09:26

Sveika, INGOSIUS. Praita vasarą pas mane buvo ta pati beda. Kaip pastatau mašiną kieme sų nemažu nuoleidžiu atgal ( taip,kaip RWT renius ant avataro stovi) , tai pastebedavau,kad šlampa lubų apmušalai prie užpakalinio stiklo ir net prilaša į bagažinę. Ilgai sukau galva,kol daejo,kai pažiurejau manuale po liuku vandens surinkimo konstrukcija,kad visos mašinos apskaičiotos stoveti horizontalei,tada vanduo iš to lovio po liuku(o seni liukai leidžia tankei,tik nusidrenažuoja ir mes to nepastebiam)nubega per vamxdelius priekinio stiklo stoikese,o jai auto stovi gerokai užretes nosi(kai RWT ant nuotraukos) prasisunkantis vanduo nenubega į priekį ,o ,pagal fizikos desnius,renkasi užpakalineje lovio dalyje,kol nepersipildo ir nepradeda sunktis pro apmušalą ant užpakalines sedines ir bagažinę. Po šios EVRIKOS parkavau auto TIK horizontaliai arba( jei nebuvo tokios vietos),-statydavau auto atvirkščiai,t.y.-į nuoleidi PRIEKIŲ ir BAIGESI MANO PROBLĖMOS SŲ VANDENIU SALIONE. Bet,jei pas JUS sunkiasi vanduo DABAR,per šalčius(tema lig šviežia)-tai ,gal nusimovė užpakalinio lango apipurškimo šlangelis po plastmasiniu purkštuko korpusu?? Turiu omeny-kad nauduojat tankiai langų plovimą.Žodžiu, kaip MONAS sake,-reikia diagnozuoti patyrusiems. LINKIU SEKMĖS išspresti šią problėmą...P.S. Dar,jeigu naudojot apiplovimui paprastą vandenį,galejo likes vanduo ,šaldamas į ledą,praskelt vamzduką.Žodžiu,reik žiurėt. :nod: :D
Vartotojo avataras
Alvydas
Draugas
 
Pranešimai: 236
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Vas-09 17:48
Miestas: Elektrenai

Standartinė Alvydas » Šeš, 2010-Sau-23 09:38

AM SORI,praleidau JUSU žodžius:; Kai palija lietus;: ,tad mano antrinės versijos del vamzdelio į purkštuka, lig ir atpola. Prisiminkit ar horizontalei stovedavo auto prieš ;potvinį;?? Gal aš klistu? Žiurėsim,-butinai parašikit,išsprendus problemą. (bet kad lietūs dar toli......) IKI. :oops:
Vartotojo avataras
Alvydas
Draugas
 
Pranešimai: 236
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Vas-09 17:48
Miestas: Elektrenai

Standartinė ingosius » Šeš, 2010-Sau-23 12:16

niu kad mano masiniukas visada horizontaliai kieme stovi ,gaila si ketvirtadieni negalejau atvaryti uztai negalejo nieks apziureti.tikiuosi kita ketvirtadieni viskas bus ok ir paziures mano masiniuka ir susipazinsiu su klubieciais.aciu visiems uz pagalba ;)
Renault19, 1992, 1,7 pusiau karbas.
ingosius
Draugas
 
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: Sek, 2010-Sau-17 19:45
Miestas: kaunas

Standartinė Monas_ » Pir, 2010-Sau-25 11:19

O mes taip laukėm pasirodant, net vietos paruošę buvom bet deja :( :) Žmonių buvo labai daug, padariau kelis kadrus su telefonu, tik dar nespėjau į galerija sukelt.
Kaišiadorys - Vilnius
Megane II PH2 universalas | 1.9dci 96kW
R19 PH I 1.7i LPG Cabrio - laisvalaikiui + R19 PH II 16V - renka dulkes dabar
Renault Megane Scenic 1.9dci 96kW - žmonai ir kelionėms
| +3 7 0 6 8 4 7 9 7 2 4 | http://www.monas.lt/
Vartotojo avataras
Monas_
Site Admin
 
Pranešimai: 3678
Užsiregistravo: Ant, 2004-Sau-06 16:39
Miestas: Kaisiadorys - Kaunas

Standartinė ingosius » Pir, 2010-Sau-25 11:55

niu pasistengsiu si ketvirtadieni buti,gali vietos palikti. :nod: Kaip smagu kai tokie jus draugiski :thumbsup:
Renault19, 1992, 1,7 pusiau karbas.
ingosius
Draugas
 
Pranešimai: 92
Užsiregistravo: Sek, 2010-Sau-17 19:45
Miestas: kaunas

Standartinė Krafas » Šeš, 2010-Rgs-04 16:08

viena ryta ir as turejau lietaus ant galvos masinoj :) nesupratau is kur jis, prisiskaiciau cia apie drenazo vamzdelius, tai siandien issiardziau visa liuka ir ten jokiu vamzdeliu nubegti vandeniui nera. yra pora vamzdeliu, taciau jie skirti liukui stumdyti, tik tiek.. pas mane liukas, isvaziuojantis i isore. pravaliau gumas, ziuresim pasikartos beda ar ne..

taip pat po pasivazinejimo per lietu bagazines kaire puse slapia. tik nesupratau ar po to kai pasivazinejau, ar siaip po nakties.. biski atsiardziau, tai nieko as ten nematau is kur galetu tas vanduo atsirasti. pirma mintis buvo, kad gal pro ta ventiliazine anga, bet kad ji sausa ir grazi.. apacia lyg ir neprapuvus kiaurai, tai irgi nelabai pro ten.

kas kokiu ideju turit? :)
R19 16v 92 ph2
SAAB 95 MY05 2.3t
Volvo V70 III MY08 T6 AWD
Vartotojo avataras
Krafas
Draugas
 
Pranešimai: 188
Užsiregistravo: Šeš, 2006-Geg-06 23:33
Miestas: Vilnius

Standartinė Raimondelis:) » Sek, 2010-Rgs-05 18:03

i bagazine tai gali per liampa prisisunkti o liuko latakai tai eina per stoikes, tai tu vamzdeliu nepamatysi.
R19 1.8l , 16V, melynas
R19 1,7l , 66kw, zalias chamadas (ardomas)
Honda Civic 1,3l 16V, juodas
Vartotojo avataras
Raimondelis:)
Narys
 
Pranešimai: 1443
Užsiregistravo: Pen, 2006-Rgp-11 10:47
Miestas: Kaunas

Standartinė Kestukas » Sek, 2010-Rgs-05 18:12

bagaznes kaire puse ir pas mane slampa, ka daryt? ypatngai ziema kai apsninga auto, bala tiesiog buna, kai lyja tai ne taip, vos dregnas kilimas.
Renault 19 ph2 1.7 sedan 54kw [ex]
Peugeot 406 1997 1.8 16v 81kw [prikelineju]
Vartotojo avataras
Kestukas
Draugas
 
Pranešimai: 404
Užsiregistravo: Pir, 2009-Lie-06 21:05
Miestas: Vilnius-Kaunas

Standartinė stranger2 » Tre, 2012-Lie-11 18:48

Kad nekurt naujos temos
gal kas gali paaiskint salone po kiekvienomis kojomis yra
kazkoki tai kamsciai palindus po masina gerai matosi 5 centu dydzio skyles
uzkimstos kamciais tarp kitko ten zemiausias grindu taskas
kaip ten tas mechanizmas veikia
ar jie turi klibet but tarpeliai?
ar tie kamciai plasmasiniai ar cia jau guma taip sukietejusi?
nes keleivio vietoj biski slampa
stranger2
Stebetojas
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Šeš, 2011-Geg-07 14:55
Miestas: Vilnius

Standartinė thermo » Ket, 2012-Lie-12 19:05

Jei slampa konkreciai aplink kamsti - kaltas kamstis, gal kada isimtas buvo o idejus prarado savo sandarinimo savybes ar pan. kitas variantas kad butent pro keleivio puse eina apiplovimo slangele i gala, o apie duru centra yra sudurimas, gan daznai leidzia butent per ji.
R19 16V ph1 (rides);
R sport 2006 cycle;
Renault Laguna II (o varge varge).
+37061604798, bet daznai nekeliu. Skype st.thermo
Vartotojo avataras
thermo
Narys
 
Pranešimai: 757
Užsiregistravo: Tre, 2004-Vas-18 18:53
Miestas: Shanchiai, Juozapuko pr.

Standartinė stranger2 » Pen, 2012-Lie-13 06:28

Man slampa gale uz vaiduotojo sedynes
be to pastebejau kad slampa tik vaziuojant
reiskia pritasko
Keista apziurejau slenkscius bet neradau jokiu drenazo skyliu
Ar turetu ant siules but ar atskirai kur padarytos?
stranger2
Stebetojas
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Šeš, 2011-Geg-07 14:55
Miestas: Vilnius

Standartinė stranger2 » Pen, 2012-Lie-13 08:41

Nu paaiskinkit kur slenksciu drenazas niekaip nerandu
R19 1.7 (1993)
Opel Astra 1.6 (1999)
stranger2
Stebetojas
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Šeš, 2011-Geg-07 14:55
Miestas: Vilnius

Standartinė andriuza » Pen, 2012-Lie-13 17:42

skyles turi buti..ieskok :)
Renault 19 16V ph1
MB W124 2.3L
Vartotojo avataras
andriuza
Narys
 
Pranešimai: 2298
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Sau-10 15:05
Miestas: Kaunas-

Standartinė stranger2 » Pen, 2012-Lie-13 20:29

Neradau uz tat radau akumuliatorine drele su 6 grazteliu :)
Dabar jau tikrai yra ir net zinau kur :)
stranger2
Stebetojas
 
Pranešimai: 26
Užsiregistravo: Šeš, 2011-Geg-07 14:55
Miestas: Vilnius

Standartinė andriuza » Pen, 2012-Lie-13 20:50

Tas vietas aptvarkyk..uztepk kazkuom.nes po metu turesi nebe 6mm skyles ;)
Renault 19 16V ph1
MB W124 2.3L
Vartotojo avataras
andriuza
Narys
 
Pranešimai: 2298
Užsiregistravo: Šeš, 2009-Sau-10 15:05
Miestas: Kaunas-


Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių

cron