Antifrizo cirkuliavimas

Viskas apie Renault 19

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

Antifrizo cirkuliavimas

Standartinė neri neri » Pen, 2009-Sau-09 13:03

sveiki, ar galit patart, Ar turi R19 ausinimo skystis cirkuliuot per issipletimo bakeli ar ne kai variklis veikia ? :unibrow:
Pas mane bent jau dabar necirkuliuoja , nors anksciau tikrai bego.
busiu labai dekingas uz komentarus ir info.
neri neri
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pen, 2009-Sau-09 12:55
Miestas: kaunas

Standartinė ata » Pen, 2009-Sau-09 15:33

antifryzas issipletimo bakelyje pradeda cirkuliuoti kuomet ishyla motoras ir atsidaro termostatas.kol shaltas necirkuliuoja ir pas mane =]
Vartotojo avataras
ata
Narys
 
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: Sek, 2008-Lie-27 22:22
Miestas: Vilnius

Standartinė Ignatio » Pen, 2009-Sau-09 19:13

Turi cirkuliuot visąlaik. Plėtimosi bakelyje cirkuliacija vyksta nepriklausomai nuo termostato padėties, tad jei necirkuliuoja (t.y. per viršutinę plonytę šlangutę nebėga į bakelį skystis), reikia ieškot problemos. Galimas daiktas, kad bus nuėjus pompos sparnuotė.
Renault 19 PhI TXE 1,7i
Renault Laguna I 2.0
Alfa Romeo 155 2.0 T.S.
Vartotojo avataras
Ignatio
Draugas
 
Pranešimai: 1014
Užsiregistravo: Tre, 2004-Sau-28 11:51
Miestas: Utena / Vilnius

Standartinė Vikis » Pen, 2009-Sau-09 19:23

Peciukas uzsikises tikriausiai, ar sildo masinoj ?
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ۩
R19 PhI, 5D, 1.7i multi ex
Safrane PhI, 2.2Si
Espace III, 2.0 16V
Vartotojo avataras
Vikis
Draugas
 
Pranešimai: 953
Užsiregistravo: Ant, 2003-Spa-21 07:25
Miestas: Vilnius

Standartinė limulus » Pen, 2009-Sau-09 19:39

Ignatio rašė:Galimas daiktas, kad bus nuėjus pompos sparnuotė.
Aha bus kaip man, kai pompai sparnuote nuluzo :D :
http://www.youtube.com/watch?v=zHSM5QaX0Cs
limulus
Narys
 
Pranešimai: 748
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Kov-22 23:24

Standartinė neri neri » Pen, 2009-Sau-09 20:38

limulus rašė:
Ignatio rašė:Galimas daiktas, kad bus nuėjus pompos sparnuotė.
Aha bus kaip man, kai pompai sparnuote nuluzo :D :
http://www.youtube.com/watch?v=zHSM5QaX0Cs


na man irgi panasu kad gali buti problemu su pompa.
Siaip peciukas veikia. ir termostatas veikia , pakilus temperaturai , atsidaro "didysis ratas " viskas lygtai ir normaliai , tik vat nebega per ta virsutine slangute kaip paprastai buvo ... o kaip patikrinti ta sparnuote ?
gal kas zino meistrus kaune .. nes buvau nuvaziaves pas savo garaznikus tai man paaiskino, kad isvis neturi begti .. nelabai itikino.
neri neri
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pen, 2009-Sau-09 12:55
Miestas: kaunas

Standartinė limulus » Pen, 2009-Sau-09 21:10

na man tai krebzdantis toks garsas buvo, niekaip negalejau suprasti kame saknys. Tik po to kai uzviriau pora kartu krito itarimas ant ausinimo sistemos: pakeiciau termostata - nepadejo, beliko vandens pompa arba uzsikimsusi kur ausinimo sistema (radiatorius t.t.)..
Kiek teko paciam krapstytis: kaz kiek patikrinti galima paklibinus pompa uz skivo (prie isjungto varyklio) - ar kliba. Arba nuleidus ausinimo skysti nuimti pompa, dar jei pompai ragas peciukas nesildys arba sildys lb silpnai. :paranoid:
limulus
Narys
 
Pranešimai: 748
Užsiregistravo: Šeš, 2008-Kov-22 23:24

Standartinė neri neri » Pen, 2009-Sau-09 21:50

limulus rašė:na man tai krebzdantis toks garsas buvo, niekaip negalejau suprasti kame saknys. Tik po to kai uzviriau pora kartu krito itarimas ant ausinimo sistemos: pakeiciau termostata - nepadejo, beliko vandens pompa arba uzsikimsusi kur ausinimo sistema (radiatorius t.t.)..
Kiek teko paciam krapstytis: kaz kiek patikrinti galima paklibinus pompa uz skivo (prie isjungto varyklio) - ar kliba. Arba nuleidus ausinimo skysti nuimti pompa, dar jei pompai ragas peciukas nesildys arba sildys lb silpnai. :paranoid:


katik buvau prie R19 uzkuriau ir laikiau gan ilgai kol pasilo ir atsidare termostatas .. tai gal bet 15 min laikaiu. tai net ventiliatorius nebuvo isijunges , nes tokiu pusiau saltu oru dar reiktu palaukti kol uzkaistu.
tai ar gali buti jei pompa nevarineja antifrizo, kad tiek ilgai nekaistu variklis t.y. dirba kaip ir visa laik? ir nelabai as kokio bildesio ten girdziu veikiant varikliui na ir paciukas sildo lygtai kaip visa laik.
Pasigavau kaimyna , kuris daugiau masinu turejes ir krapstes ganetinai daug , tai isdurnino . ateist neturi ten niekas cirkuliuot , nebent variklio tarpine jau leidzia ir variklis perkaista...
neri neri
Naujokas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pen, 2009-Sau-09 12:55
Miestas: kaunas

Standartinė santexnic » Pen, 2009-Sau-09 22:23

Pas mane puikiai cirkuliavo , ir db su kitu varikliu taippat puikiai cirkuliuoja tik uzkurus .
1.7mono PH2 jau pusiau PH3 :)
Vartotojo avataras
santexnic
Draugas
 
Pranešimai: 173
Užsiregistravo: Pen, 2008-Sau-11 17:00
Miestas: Kaunas

Standartinė rimvaldas » Sek, 2010-Sau-31 13:25

kad nekurt naujos temos rašysiu čia :)

važiavau kol neužviriau, tada pastebėjau kad dingsta skystis kažkur, perzžiūrėjau viską ir atradau kad lauk kapsi per pompos škivą, kokius bėdos sprendimo būdus pasiūlitumėte ? visą (naują/naudotą) pompą jamt ? tvarkyt ?
taip pat norėčiau sužinot kur yra aušinimo skysčio temperatūros jutiklis kuris spidometre rodo (foto būtų privalumas), nes po užvirimo jis numiro...
Renault 19 cabrio '94 1.7 54kW green pearl
Audi B4 Avant '94 1.9 TDi 66kW cherry pearl

Jei nori kĆ  nors suvartyt - nusipirk kulverstukĆ .
rimvaldas
Draugas
 
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: Pir, 2009-Gru-28 22:00
Miestas: Vilnius


Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 42 svečių