Puslapis 14

Dėl pečiuko

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 10:22
ZeroDivide
Problema tokia - šiltą orą pučia tik kai minimalioj ventiliatoriaus padaloj, kitose - jau šaltą. Nu sušyla. Bet tam reik iki kauno nulėkt. Ar gali būt pečiukas pats užkalkėjęs tiek, ar oro sklendė lėva kur paduoda iš lauko orą? Mano buvusiam tai užsvilindavo per 5min tiek, kad su megztiniu neišsėdėdavai. Ir kiek dielos pakeist ta pečiuką ar sklendę? P.s. tinka jie nuo 1,4l į 1,7l?

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 10:45
rwt
gal termostatas uzstriges. 30lt naujas pakeitimas 60lt.

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 12:19
Zirzius
o kokios spalvos antifrizas ausinimo sistemoj ? jei rudas tai gali but kad uzkalkejes, pas mane taip buvo

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 15:50
ZeroDivide
Ta prasme termostatas kiek suprantu tai tas, kur prie pagrindinio radijatoriaus stovi ir variklio vėsinimą reguliuoja? Ar yra kitas? Šiaip motoras užkaista ten iki pusės (nu kaip ant skalės tos), pas buvusį irgi tiek pat kaisdavo. Antifryzo nepažiūrėjau, reiks pažiūrėt. O jei užkalkėjas radiatoriukas salono, tai kiek maždaug naujas, kur rast ir ar sunku pakeist?

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 15:58
Monas_
Termostatas statosi prie variklio galvos slangoje, dirba kaip vintylius, kai uzkaista vanduo prasidaro kanalas (slanga siuo atveju) i radijatoriu ir tokiu budu vanduo atvesta, variklis apsaugomas nuo perkaitimo ir t.t. Bet man atrodo pakaks dasipilt skyscio.

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 16:02
ZeroDivide
bet ta prasme pečiukas šyla, tik labai jau lėvai. Teko čia perskaityti, kad yra jau tokia liga, kad jie užkalkėja. Šiaip artėja vasara, tai gal ir nelabai aktualu (šaltą orą tikrai pučia :D ), bet visviena maloniau turėti tvarkingą automobilį, o dar ir garantuotai kitą žiemą ir dar daug žiemų su juo teks atvažinėti :)

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 16:07
Egis R19 1.8 RN
O man atrodo kad termostatas bus geras, jei ant trecios padalos temperatura laikosi.. realiausias variantas bus ipilta kokio S.. i ausinimo sistema t.y. hermetiko, nes pries tai radijatorius matyt leido ra siaip kazkur skystis dingdavo.. Pasiziek ar nerudas ten tas skystis... Jei taip tai reikia prasiplaut visa sistema. Ir paskui peciuka pasikeist.. Naujas peciukas 120 lt, pakeitimas apie 400 lt.. Galima ir paciam, bet man tai nesigavo :retard: Jau du menesius bagaznike metosi, ir niekaip nepasikeiciu - su salta vazineju :D

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 16:13
rwt
tokia cia ir liga, niekas nezino ka pyle buves savininkas maybe vandeni is krano.. jei nepades dapylus skyscio tai arba termostatas pastriges kaip jau sakiau arba peciukui batai. Kiek girdejau sunkoka ten ji isoperuoti.

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 16:37
ZeroDivide
O kur slepiasi jisai maždaug? Manual'e angliškam mažai ten tesupratau, kaip prie jo prisikast. Nes aš laiko turiu, galiu knistis savaitgaliais ;) Ir automobilis realiai reikalingas tik penktadieniais, tai šeštadienį išsiardau ir galiu savaitę perrinkinėt. O kaip persiplauti sistema, jei ten šalavos kokios privaryta???

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 18:20
Monas_
Peciukas yra salone, apacioje uz pavaru perjungimo svirties, po panele... Reikalu yra ji is ten isprasyt...

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 18:22
taifunas
as tai nusikeliau visa panelia tai manau pakeisiu nesunkiai. reikia plauti sistema ir dar nauja peciuko radiatoriu prikti. noriu paklausti kur kaune nauja pirgiau rasti. robete kainuoja 130lt.

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 20:17
rwt
tai kad cia pigiai kainuoja speju italy bus arba china nes jie eina ir brangiau.

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 20:20
wateris
tai jei raso kad temperatura pakyla normaliai, tai termostatas tikrai nepastriges. bandyk pirma isiplaut visa ausinimo sistema, zinoma peciuka labiausiai ir ziurek kas tada bus, ar sils ar ne. tikriausiai kils toks klausimas kaip ta paciuka rasti... y peciuka eina 2 slangos jos yra uz variklio, paziurejus ten aiskiai matyt kaip 2 slangos nueina i saolna, jas atsijungt ir plauti reikia.

StandartinėParašytas: Ket, 2008-Vas-21 21:09
ZeroDivide
o jei per naktį acto pripylęs palikčiau? Padėtų? Nu kalkes kiek žinau tirpdo kalkes. Ir kaip paskiau nuo acto išplaut po to, jei kas bandė?

StandartinėParašytas: Pen, 2008-Vas-22 14:01
wateris
nelabai manau kad ten kalkes bus, rudys. as namie ploviau isimta peciuka taip: uzsivirinau vandens i ji ipyliau citrinos rugzties ir supyliau i peciuka, pakraciau pakraciau, ir pamates kas pirma karta is jo izbego dar kelis kartus vandeni virinau.

StandartinėParašytas: Pen, 2008-Vas-22 17:58
BanDitoZ
As tai taip tikrinau ar peciukas syla: nusisukau pati ventiliatoriu, kuris pucia ora i salona ir randasi po kapotu, po plastmasem kur akumas, ten tik du varztai yra, uzkaitinau varikli iki darbines temperaturos, ir paziurejau ar pats peciukas syla ar ne. Nes jei peciukas uzsikimses tai vistiek abi slangos karstos yra, nes yra pries peciuka toks persipylejes pacioje slangoje padarytas, kad vanduo cirkuliuotu jei peciukas uzsikimses. Pas mane slangos karstos budavo, o karsto oro ne kiek nebuvo. Tada isemiau pati peciuka ir ploviau ji. Oj visokio brudo buvo :D Siaip nusiemes ventiliatoriu matysi ir pacia sklende ar pilnai vaiksto ;)
Sekmes ieskant gedimu :nod:

StandartinėParašytas: Pen, 2008-Vas-22 18:28
wateris
BanDitoZ rašė:As tai taip tikrinau ar peciukas syla: nusisukau pati ventiliatoriu, kuris pucia ora i salona ir randasi po kapotu, po plastmasem kur akumas, ten tik du varztai yra, uzkaitinau varikli iki darbines temperaturos, ir paziurejau ar pats peciukas syla ar ne. Nes jei peciukas uzsikimses tai vistiek abi slangos karstos yra, nes yra pries peciuka toks persipylejes pacioje slangoje padarytas, kad vanduo cirkuliuotu jei peciukas uzsikimses. Pas mane slangos karstos budavo, o karsto oro ne kiek nebuvo. Tada isemiau pati peciuka ir ploviau ji. Oj visokio brudo buvo :D Siaip nusiemes ventiliatoriu matysi ir pacia sklende ar pilnai vaiksto ;)
Sekmes ieskant gedimu :nod:


:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

StandartinėParašytas: Šeš, 2008-Vas-23 10:52
ZeroDivide
wateris rašė:nelabai manau kad ten kalkes bus, rudys. as namie ploviau isimta peciuka taip: uzsivirinau vandens i ji ipyliau citrinos rugzties ir supyliau i peciuka, pakraciau pakraciau, ir pamates kas pirma karta is jo izbego dar kelis kartus vandeni virinau.

Citrinos rukštis veikia taip pat kaip actas. Nu neesmė. Susitvarkiau. Nepatikėsit kas buvo. Kai yra tie jungikliai priekinėj panelėj tas kur reguliuoja orą iš kur paima - nuo pačiuko ar iš lauko buvo užstrigęs. Bandžiau magę traukt (kitoj temoj mano klausimai apie ją) ir ranka ten užkliudžiau. Net nežinau ką padariau, nes ne specialiai. Pradedu važiuot - karšta. Nesuprantu kodėl ;) Žiūriu pučia kaip turi būt. Gal koks laidas užkliuvęs buvo ar dar kas, nežinau, bet spėju seniau neuždarydavo sklendės, kad iš lauko imti orą.

StandartinėParašytas: Šeš, 2008-Vas-23 13:19
taifunas
o jei visa sistema plauti su citrinos rugstimi? ar patartina? kokios turkmes ir konscentracijos? ir kaip pasalinti visa vandeni is variklio nera kokio varsto bloke kur is jo isleidzia vandeni?

StandartinėParašytas: Šeš, 2008-Vas-23 13:44
Ell-Bee
neisplausi gerai peciuko vistiek.. reikes ardyti..

StandartinėParašytas: Šeš, 2008-Vas-23 20:02
taifunas
o kaip ardyti. maciau foruke kazkur tik nerandu gal kas linka. o kai isargai perciuka radiatoriu kaip plauti

StandartinėParašytas: Šeš, 2008-Vas-23 21:35
taifunas
nu va isardziau ir nenudziugau. kiauras. apacia visa parudijusi reiks imti nauja. veliau gal nuotrauku imesiu i savo nuotrauku skyreli

StandartinėParašytas: Pen, 2010-Sau-15 17:52
jonas03
kaip istarukt ta peciuka

StandartinėParašytas: Pen, 2010-Sau-15 17:54
jonas03
kitaip sakant kaip prie jo prieiti, nes nelabai isivaizduoju kurioj vietoj jis randasi

Dėl pečiuko

StandartinėParašytas: Sek, 2010-Sau-17 15:22
SimuxssLT
pas mane yra problema su paciu varikliuku peciuko,duodu per panele dirba,kartais tenka padauzyt daug,kad pradetu suktis,bet atejo laikas kai truputi truko panele ir peciukas uzgeso,dar retkarciais suka,bet labai greit padusta,gal tik angliukai,bet kiek girdejau sako ten jie nesikeicia..... ten kiek ziurejau po kapotu,po valytuvo mechanizmais jis stovi,jo neisimsiu kol valytuvo mechanizmu nenuimsiu....
gal kas varikliuka pardavinejat ? :)

StandartinėParašytas: Sek, 2010-Sau-17 18:14
limulus
Pasikartuosiu ir cia :)
Peciuko klibint neteko, esu lupes tik peciuko ventiliatoriu lauk. Issiima per vairuotojo puse, nuemus groteles kurios randasi po kapotu, tos kurios uzdengia akuma irgi nuimti reikes - fiskes atjungti. Jei ABS'o nera tada lengviau - atsukai varztus, atjungi fiskes ir turi jis sonu islisti pro vairuotojo puse. Jei yra ABS tada tenka ir ji atsukti ir istraukti. Valytuvu neardziau, taip islindo :)

StandartinėParašytas: Sek, 2010-Sau-17 21:35
2SHAE
dar varijantas, kad jei trenkus per panele pradeda veikti, tai kontaktai uzsinese valdymo rankeneles ;)

StandartinėParašytas: Pir, 2010-Sau-18 11:03
SimuxssLT
2SHAE rašė:dar varijantas, kad jei trenkus per panele pradeda veikti, tai kontaktai uzsinese valdymo rankeneles ;)


kontaktai buvo... ;) dabar suka kaip vijurkas :)

Dėl pečiuko

StandartinėParašytas: Tre, 2010-Sau-20 16:08
SimuxssLT
dabar belieka spresti kita problema,peciukas suka gerai,pucia ora taip pat i salona stipru,bet va,kad nesyla tai jau brr... gali vaziuot nevaziaves islipsi susales :D
teks manau ardyt panele ir imti pati peciuka,praplaut kaip,kad pas dauguma problema kai paskaitinejau,ziuresiu kas gaunasi,o naujo peciuko pirkt nesinori jei jis ten kiauras butu...
na ziuresiu kaip gausis,o ta panele nuimti uztrunka laiko daug ? :)

itariu,kad prasikeiksiu.. ir surinksiu puse varstu liks :D

Dėl pečiuko

StandartinėParašytas: Tre, 2010-Sau-20 16:10
SimuxssLT
beje termostatas geras,slangos karstos,tik i peciuka nepareina karstas oras,peciukas kaltas.
gal yra foto kur kaip ta panele ardosi ?