netolygios apsukos

Viskas apie Renault 19

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

Standartinė Tomazzaz » Tre, 2004-Vas-25 17:10

Man irgi buvo panasi problema su 16V. Pasirodo buvo nusprogusi lemda-zonda, tai meistrelis nuo kazkokios lagunos idejo ir dabar viskas ciki :D
Vartotojo avataras
Tomazzaz
Naujokas
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: Ket, 2003-Bir-19 09:14
Miestas: Vilnius

Standartinė Tomukas » Tre, 2004-Vas-25 23:44

Romas rašė:Apie SOSTENA man teko girdeti nelabai geru dalyku. Ir kas liecia elektrikus - dirba atmestinai.
Buvo tokia istorija - zmogeliui perdeginedavo Volvo faru saugiklis. Atvaziuoja jis i SOSTENA, palieka meistrui masina (nes tas nezino kiek laiko gali uztrukti remontas - tipo po valandos uzeik). Zmogelis uzlipa i kavine antram aukste ir stebi visa darbo procesa - pirma pusvalandi nieko nevyksta, po to ateina meistras - pasikrapsto saugikliu skyriuje - pakeicia saugikli. Po valandos zmogelis ateina pasiimti masinos, o jam paskaiciuojamas valandinis tarifas. Isvaziuoja jis is SOSTENOS ir po pirmo automobilio krestelejimo vel perdega saugiklis. Kadangi jis tuo metu buvo pusiaukeleje is Vilniaus i Panevezi nebenorejo sukti atgal, nuvaziavo pas meistra Panevezyje. Meistras per 20 min pasalino gedima. Priezastis buvo paprasta - prasitryne laidai i korpusa. Tereikejo juos uzizoliuoti...

Labai paprastai galiu irodyti, kad tavo istorija arba is dalies, arba visiskai yra baika. :lol:
SOSTENOJE nera kavines. Ir is antro auksto cecho nesimato. :wink:
Tai kad kita karta gali sugalvoti graziau.
Tomas,
Renault 19 Phase II, 1.8 RT, pilkas
+37068686188
Vartotojo avataras
Tomukas
Draugas
 
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: Sek, 2003-Spa-05 14:38
Miestas: Vilnius

Standartinė Romas » Ket, 2004-Vas-26 08:11

tai koks dar yra autorizuotas volvo servisas? Nes butent jame veiksmas vyko
Vartotojo avataras
Romas
Stebetojas
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: Ant, 2004-Vas-17 16:49
Miestas: Nezinomas

Standartinė Tomukas » Ket, 2004-Vas-26 20:09

Vilniuje tik Sostena.Ir visoje Lietuvoje irgi servisai.
Tomas,
Renault 19 Phase II, 1.8 RT, pilkas
+37068686188
Vartotojo avataras
Tomukas
Draugas
 
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: Sek, 2003-Spa-05 14:38
Miestas: Vilnius

Re: netolygios apsukos

Standartinė Stajeris » Ket, 2004-Vas-26 20:36

Romas rašė:Pas mane Phase II, 1.7 mono. Turejau tokia problema - sokinejo tuscios apsukos. Nuveziau masina pas viena meistreli - jis atjunge kazkokia tai zarnele nuo daviklio (jis randasi prie pat kompiuterio) ir apsukos issilygino. Gan keistas remontavimo budas - taip ir likau nesuprates, kam tas daviklis jei ir be jo veikia :?

Pas mane panasiai buvo tokiam paciam renukui, meistrelis apziurejo ir greitai pasalino gedima, pasirodo gaude papildomai ora (kuzkur is uz oro filtro dangcio)per gumini antgali .
Stajeris
Vartotojo avataras
Stajeris
Naujokas
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: Tre, 2004-Vas-18 12:02
Miestas: Kaunas

Ankstesnis

Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 55 svečių