neveikia stabd?iai

Viskas apie Renault 19

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

neveikia stabd?iai

Standartinė rimvux » Pir, 2004-Sau-05 22:05

tai vat nusipirkau renuka ;), aptvarkiau ir bandziau TA praeit - bet surado, kad galiniai stabdziai blogai stabdo :cry: - rodo 0.3, o turetu but 1. Gal kas itariat kas ten gali but ir kiek man tai kainuos? Rankini prajudinom veikia ciki, kaladeles geros, nzn kas ten daugiau gali but. Patarkit pls
Vartotojo avataras
rimvux
Stebetojas
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: Pir, 2004-Sau-05 21:44
Miestas: Kaunas

Re: neveikia stabd?iai

Standartinė GTM » Ant, 2004-Sau-06 00:52

rimvux rašė:tai vat nusipirkau renuka ;), aptvarkiau ir bandziau TA praeit - bet surado, kad galiniai stabdziai blogai stabdo :cry: - rodo 0.3, o turetu but 1. Gal kas itariat kas ten gali but ir kiek man tai kainuos? Rankini prajudinom veikia ciki, kaladeles geros, nzn kas ten daugiau gali but. Patarkit pls


ne vieno renuko problema.. pas mane irgi kai TA pravarinejau sake kad galas vapse nestabdo.. uzpsaudzia stabdzius o ratai sukasi visitek :D

o siaip tai paziurek kur tu parasei sita tema ir ka ji bendro turi su tuningu? :lol:

ji turetu manau buti prie technikos, ka manai?
Renault 19 phase II 16V cabrio melyna - PARDUOTA :(

'02 Volkswagen Passat 2.5 V6 TDI
BBB 010

Yamaha YZF-R6 irgi melyna
903 AV - - PARDUOTA :(

+370 689 45000
Vartotojo avataras
GTM
Narys
 
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Sek, 2003-Bir-15 13:26
Miestas: Vilnius

Standartinė rimvux » Ant, 2004-Sau-06 08:56

aha zinau kad turetu but prie technikos. kai rasiau ir galvojau kad ten bus :D bet kad nei istrint nei perkelt nematau kaip :roll:
Vartotojo avataras
rimvux
Stebetojas
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: Pir, 2004-Sau-05 21:44
Miestas: Kaunas

Standartinė WhyDoes » Tre, 2004-Sau-07 11:18

Kiek ash matau tai tema ir yra prie technikos :D O siaip stabdziai pas mane zjbs ir priekiniai, ir galiniai ;-) Nors neuzilgo rejx kaladeles priekines keit...
1,7 mono 91'
SKC 706
Vartotojo avataras
WhyDoes
Draugas
 
Pranešimai: 151
Užsiregistravo: Pir, 2003-Lie-14 19:08
Miestas: Kaunas

Re: neveikia stabd?iai

Standartinė Monas_ » Ket, 2004-Sau-08 19:50

rimvux rašė:tai vat nusipirkau renuka ;), aptvarkiau ir bandziau TA praeit - bet surado, kad galiniai stabdziai blogai stabdo :cry: - rodo 0.3, o turetu but 1. Gal kas itariat kas ten gali but ir kiek man tai kainuos? Rankini prajudinom veikia ciki, kaladeles geros, nzn kas ten daugiau gali but. Patarkit pls


Nu as galiu pasakyti tiksliai kame cia reikalas, kad galas nestabdo, nors ir kaladeles geros. As saindien servize buvau su ta pacia problema. Kalti yra stabdziu cilindriukai, jiem greiciausia buna ragas, o tai nera pigus niekiukas, vieneto kaina apie 70 Lt + pakeitimas apie 20Lt . Tikra nesamone ta R 19, beveik visom vokiskom masinom cilindriukas kainuoja 20 Lt, o cia vos ne 4 kartus tiek.
Gyvenime nebepirkciau as Renault!
Vartotojo avataras
Monas_
Site Admin
 
Pranešimai: 3678
Užsiregistravo: Ant, 2004-Sau-06 16:39
Miestas: Kaisiadorys - Kaunas

Standartinė Irmantas » Pen, 2004-Sau-09 17:12

Na galinius stabdziu cilindriukus galima rasti tikrai pigiau negu 70lt uz vnt.
Bet gal tau sudejo geros firmos ir ateiti vargo neturesi :D
Alytus, Normandie-Neman
Renault Sport Team Spirit cycle 2006
Renault Scenic II 1.6 16V
Vartotojo avataras
Irmantas
Draugas
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: Pen, 2003-Lie-04 13:25
Miestas: Alytus

Standartinė rimvux » Pen, 2004-Sau-09 22:17

nu bet tai nesuprantu kaip cia yra. Jei priekiniai stabdziai veikia, rankinis irgi, kaladeles geros, patys cilindriukai is paziuros neapsipusrske ir neapauge, pakankamai svarus grazus. Stabdis nezemai, oro lyg ir neturetu but. o siaip ten daugiau lyg nieko ir nera, jokiu daugiau navarotu prie tu stabdziu kaip 16v kad yra(pas mane 1.8 mono 93)
Nu dar reiks bandyt nuorint, issiardyt cilindriukus pravalyt. Nesuprantu kas ten daugiau gali but. Gal technikines stendas grybus rodo :evil: Any ideas?
Vartotojo avataras
rimvux
Stebetojas
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: Pir, 2004-Sau-05 21:44
Miestas: Kaunas

Standartinė GTM » Pen, 2004-Sau-09 22:20

rimvux rašė:nu bet tai nesuprantu kaip cia yra. Jei priekiniai stabdziai veikia, rankinis irgi, kaladeles geros, patys cilindriukai is paziuros neapsipusrske ir neapauge, pakankamai svarus grazus. Stabdis nezemai, oro lyg ir neturetu but. o siaip ten daugiau lyg nieko ir nera, jokiu daugiau navarotu prie tu stabdziu kaip 16v kad yra(pas mane 1.8 mono 93)
Nu dar reiks bandyt nuorint, issiardyt cilindriukus pravalyt. Nesuprantu kas ten daugiau gali but. Gal technikines stendas grybus rodo :evil: Any ideas?


reikia pjauti skyle kad kojom stabdyt butu galima :lol:
Renault 19 phase II 16V cabrio melyna - PARDUOTA :(

'02 Volkswagen Passat 2.5 V6 TDI
BBB 010

Yamaha YZF-R6 irgi melyna
903 AV - - PARDUOTA :(

+370 689 45000
Vartotojo avataras
GTM
Narys
 
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Sek, 2003-Bir-15 13:26
Miestas: Vilnius

Standartinė Irmantas » Pen, 2004-Sau-09 22:23

rimvux rašė:nu bet tai nesuprantu kaip cia yra. Jei priekiniai stabdziai veikia, rankinis irgi, kaladeles geros, patys cilindriukai is paziuros neapsipusrske ir neapauge, pakankamai svarus grazus. Stabdis nezemai, oro lyg ir neturetu but. o siaip ten daugiau lyg nieko ir nera, jokiu daugiau navarotu prie tu stabdziu kaip 16v kad yra(pas mane 1.8 mono 93)
Nu dar reiks bandyt nuorint, issiardyt cilindriukus pravalyt. Nesuprantu kas ten daugiau gali but. Gal technikines stendas grybus rodo :evil: Any ideas?


Mano girto nuomone technikinej gryba pjauna,pavydas jiem ten nes vokiskais vezimais vazineja.Paskutinis pavyzdys tevuj pirkom pries du metus Pezo106, per technikine nepraejom del galiniu stabdziu netolygumo,davem liotu ir pravarem.O praeita savaite tevas vel vare nes jau tech. baiginejosi ir del stabdziu jokiu problemu neiskilo,nors nuo auto isigyjimo ju netvarkem,tai kur logika? :roll:
Alytus, Normandie-Neman
Renault Sport Team Spirit cycle 2006
Renault Scenic II 1.6 16V
Vartotojo avataras
Irmantas
Draugas
 
Pranešimai: 800
Užsiregistravo: Pen, 2003-Lie-04 13:25
Miestas: Alytus

Standartinė Marius » Pen, 2004-Sau-09 23:01

Kiek as atsimenu tai stabdziai ir rankinis visai atskiros sistemos, nes pas mane atvirksciai stabdziai geri, bet rankinio nera. O cilindriukai tai reikalas ne koks as su BMW ilgai vargau, kol atkasiau, pas mane uzsikirsdavo stabdziai, tai galiausiai centrini cilindriuka reikejo keisti.
Toyota Corolla D4D
BMW 530d E39
VW Golf MK6
8-610-12735
Vartotojo avataras
Marius
Narys
 
Pranešimai: 1138
Užsiregistravo: Sek, 2003-Bir-15 18:10
Miestas: Kaunas

Standartinė Monas_ » Sek, 2004-Sau-11 12:15

Irmantas rašė:
rimvux rašė:nu bet tai nesuprantu kaip cia yra. Jei priekiniai stabdziai veikia, rankinis irgi, kaladeles geros, patys cilindriukai is paziuros neapsipusrske ir neapauge, pakankamai svarus grazus. Stabdis nezemai, oro lyg ir neturetu but. o siaip ten daugiau lyg nieko ir nera, jokiu daugiau navarotu prie tu stabdziu kaip 16v kad yra(pas mane 1.8 mono 93)
Nu dar reiks bandyt nuorint, issiardyt cilindriukus pravalyt. Nesuprantu kas ten daugiau gali but. Gal technikines stendas grybus rodo :evil: Any ideas?


Mano girto nuomone technikinej gryba pjauna,pavydas jiem ten nes vokiskais vezimais vazineja.Paskutinis pavyzdys tevuj pirkom pries du metus Pezo106, per technikine nepraejom del galiniu stabdziu netolygumo,davem liotu ir pravarem.O praeita savaite tevas vel vare nes jau tech. baiginejosi ir del stabdziu jokiu problemu neiskilo,nors nuo auto isigyjimo ju netvarkem,tai kur logika? :roll:


Nu logika gali buti tame: visada beveik be issimciu pakeitus naujas stabdziu kaladeles pasikeicia stabdymo lygumas. Susilygina tas reikalas tik po kiek tai kilometriuku nuvaziavimo arba zinoma jei labai pasistenksime ir pastabdysime labai daznai ir daug gali atssistatyti ir greiciau. Todel beveik niekam nestabdo lygiai kai sudedi naujas kaladeles. Su diskiniais tokiu problemu maziau, bet su bugniniais tai tikrai realus ir suprantamas reikalas. As pakeiciau naujus cilindriukus, o kaladeles pas mane beveik naujos buvo (labai mazai tedroztos matesi) ir kai nuvariau i TA centra rankinis veike liux, o stabdziai skersavo biski. Bet neprisipiso, nes efektyvumas buvo pakankamai didelis. O seip kai paspaudziu ant asvalto tai pirma vienas galinis ciuozt pradeda. Cia naturalu. Galiu kirsti kad po menesiuko bus viskas ciki.
O del rankinio ir stabdziu tai kiek zinau yra ir su vienom kaladelem R19, pas mane pvz.. Tada rankinis gali nelaikyti tik del dvieju priezasciu: arba nesusikelia kaladeles, arba reikia temti trosa (jei zinoma tai imanoma padaryti). Galima butu isbandyti toki reikala: numini stabdziu pedala ir tampai rankini, zinau kad fordam taip padeda sukelti kaladeles gale. Ar isdeks su reno tas bajeris nezinau. sekmes...
Vartotojo avataras
Monas_
Site Admin
 
Pranešimai: 3678
Užsiregistravo: Ant, 2004-Sau-06 16:39
Miestas: Kaisiadorys - Kaunas


Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron