Ar niekam nera problemu del centrinio?

Viskas apie Renault 19

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

Standartinė Donato » Tre, 2003-Gru-17 10:18

visiems matau tos pacios bedos :!: man irgi galiniu dureliu vienas varikliukas kvailioja , atrakinti atrakina o uzrakinti ne, tenka paciam uzspaudineti, tai geriau kad jis isvis neveiktu nes man tos durys praktiskai nedarinejamos, o kai bus silciau lauke reiks issiardyti ir pasikeisti varikliuka.
kas del bagazines tai pas mane nuo pat pirkimo irgi varikliukas veikia bet neatrakina bagazines buvau issiardes tai ten nuluzes toks plasmasinis tvirtinimas prie spineles kur kisasi virbas nuo varikliuko, o srote sake taip visiems nutinka ir atskirai tos plasmases neparduoda tik kartu su spynele :x
Turejau Renault 19 Balta gulbe;
Dabar Lancia Dedra 1,6 i.e.
Vartotojo avataras
Donato
Draugas
 
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: Tre, 2003-Lie-23 10:09
Miestas: Kaunas

Standartinė Ulala » Pir, 2004-Sau-05 15:40

Taip... turiu irgi b?d?.. vairuotojo durel?s kartais rakinasi kartais ne. nepagaunu kampo nuo ko ten priklauso.. kai ?ilta ir kai ?alta visaip b?na.. si?lot ardyt ?

GTM , d?l palang?s - turiu skyl?t? , noriu neskyl?tos :)

random, galima tavo mail?? nes ka?kaip anas i? kurio para?ei nebegyvas.
Vartotojo avataras
Ulala
Narys
 
Pranešimai: 1035
Užsiregistravo: Pir, 2003-Gru-29 10:32
Miestas: Vilnius

Standartinė random » Pir, 2004-Sau-05 15:51

GTM-as pas mane issisarde durelias WD papurske ir OK, iskart veike, dabar kaip ten? email: darkos@email.lt
Vartotojo avataras
random
Narys
 
Pranešimai: 646
Užsiregistravo: Pen, 2003-Spa-24 12:30
Miestas: Vilnius

Standartinė ndrew » Pir, 2004-Sau-05 15:55

man ir kai pasaldavo pradedavo nebesirakint, o kadangi tokiu oru labai jau nesinorejo ardyt tai atsukau spyneles varztus ir pripuciau ten wd40 - dabar veikia chiki :D
Vartotojo avataras
ndrew
Naujokas
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: Tre, 2003-Gru-17 13:27
Miestas: Mazeikiai

Standartinė GTM » Pir, 2004-Sau-05 17:25

random rašė:GTM-as pas mane issisarde durelias WD papurske ir OK, iskart veike, dabar kaip ten? email: darkos@email.lt


dabar lygir ok, nors viena kart Blynas buvo uzstrige keleivio dureles ;) ziuresim kiek laikys... bet Blynas dabar gailiuosi kad ardziau... visos dureles bilda... :( tai nusprendziau aparatura kai desiu nepagailesiu 300lt ir visas dureles isklijuosiu... nors malonu vazinet ir klausyt bus :D
Renault 19 phase II 16V cabrio melyna - PARDUOTA :(

'02 Volkswagen Passat 2.5 V6 TDI
BBB 010

Yamaha YZF-R6 irgi melyna
903 AV - - PARDUOTA :(

+370 689 45000
Vartotojo avataras
GTM
Narys
 
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Sek, 2003-Bir-15 13:26
Miestas: Vilnius

beda

Standartinė Liuska » Pir, 2004-Sau-05 23:59

galines pasalus pas mane visoms kvailiojo:) ier dabar profilaktiskai uzspaudziu islipdamas...siule man issiimt visa spyna ir ismirkuius zibale,kad S issiplautu sutept
Vartotojo avataras
Liuska
Narys
 
Pranešimai: 168
Užsiregistravo: Pir, 2003-Bir-30 08:34
Miestas: Kaunas

Ankstesnis

Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių