Ar gali del guolio vaira must?

Viskas apie Renault 19

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

Ar gali del guolio vaira must?

Standartinė Makalas » Ant, 2004-Lie-13 07:46

Sveiki, nezinau ar as cia nenusisnekesiu, bet lygtais guolis priekinis uzt pradejo :oops: ir tuo paciu metu kazkaip vaira pradejo must kai ant trasos greiciau vaziuot pradedi. Aisku sakysit ratus susibalansuok ar ratlankius tiesink :D Taciau reikalas yra tas, kad musima pastebejau visai neseniai, taigi ratai tiesus turetu buti. Tada kitas reikalas tas, kad musimas atsiranda nevisa laika, tai yra varai ant 110 km/h nekrato, padidini greiti pradeda kratyti, tada sumazini iki 110 km/h vel padidini ir nebekrato jau tada. Na o kartais buna, kad is vis nekrato, kai tokiu greiciu vaziuoji. Neisivaizduoju, kas galetu buti? padekit. Tiesa neseniai man keite vairo traukes guma kur trauke is vairo kolonkes islenda, ir buvo atsuke antgali, tai gal del jo pradejo musti, nes musima pastebejo lygtais po to keitimo. Gal yra kam nors taip atsitike :?:
Vartotojo avataras
Makalas
Draugas
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Pir, 2004-Bal-19 09:03
Miestas: Vilnius / Utena

Standartinė Edvis » Ant, 2004-Lie-13 09:09

gali ir dar kaip
Phase III F7R-710 scraped :(
Phase IV F4R-770 BCK 051
Phase IV F4Rt-774 LIK 051
+3septyyyni06septyyyni091599
Vartotojo avataras
Edvis
Narys
 
Pranešimai: 527
Užsiregistravo: Ant, 2004-Vas-03 23:20
Miestas: Kazlų Rūda

Standartinė Makalas » Ant, 2004-Lie-13 09:18

Edvis rašė:gali ir dar kaip


O kaip suzinoti, kuris guolis blogas ir ar tikrai jis kaltas.
Kaip servise nustato :oops:
Vartotojo avataras
Makalas
Draugas
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Pir, 2004-Bal-19 09:03
Miestas: Vilnius / Utena

Standartinė Tomukas » Ant, 2004-Lie-13 13:30

Nu nezinau... Manau kad del guolio negali. Nebent daejo iki tokios stadijos, kad jau guoli atskirom dalelem gali istraukti. :?
Tomas,
Renault 19 Phase II, 1.8 RT, pilkas
+37068686188
Vartotojo avataras
Tomukas
Draugas
 
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: Sek, 2003-Spa-05 14:38
Miestas: Vilnius

Standartinė Makalas » Ant, 2004-Lie-13 13:41

O gal musa, kad stabilizatoriaus gumos jau parejo, aisku, jei tokios yra renuskese?

Gal kas zinot kaip isitikint ar stabilizatoriaus gumos gali but pareje?

Ir dar klausimuks: jei uzia greiciu deze, tai inai uzia tik ijungus begi ar ir ant laisvo riedant, gal pas mane tada visai ne guolis.

Matai kai mechanikoj nelabai tai ir uzdavineju tokius klausimus, sorry :?
Vartotojo avataras
Makalas
Draugas
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Pir, 2004-Bal-19 09:03
Miestas: Vilnius / Utena

Standartinė Agnius » Ant, 2004-Lie-13 13:46

Makalas rašė:O gal musa, kad stabilizatoriaus gumos jau parejo, aisku, jei tokios yra renuskese?

Gal kas zinot kaip isitikint ar stabilizatoriaus gumos gali but pareje?



Barsket priekine pakaba pradeda.
89' 1.7MPI TXE
Gaisrin? pilku kapotu
Vartotojo avataras
Agnius
Draugas
 
Pranešimai: 239
Užsiregistravo: Ant, 2003-Gru-30 15:57
Miestas: Vilnius / Anyksciai / Panevezys

Standartinė Ulala » Ant, 2004-Lie-13 14:13

pas mane greiciu deze pries mirdama uze tik kai pavara ijungta buva...
Vartotojo avataras
Ulala
Narys
 
Pranešimai: 1035
Užsiregistravo: Pir, 2003-Gru-29 10:32
Miestas: Vilnius

Standartinė Makalas » Ant, 2004-Lie-13 14:42

Vdm rašė:pas mane greiciu deze pries mirdama uze tik kai pavara ijungta buva...


pas mane visa laika uzia, tai tikiuosi ne greiciu deze, bet taip uzia, kad net nesuprantu is kurios puses, net gi sunku pasakyti ar is priekio ar is galo, kartais atrodo, kad is priekio kartais is galo - kazkoks tai suround'as gaunasi :D
Vartotojo avataras
Makalas
Draugas
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Pir, 2004-Bal-19 09:03
Miestas: Vilnius / Utena

Standartinė Tomukas » Ant, 2004-Lie-13 15:13

Stabilizatoriaus ivores tikrinamos vizualiai. Ant vidiniu atsiranda itrukimu. Isorines issiplecia, atsiranda laisvumas tarp stabilizatoriaus ir ivores. Rata gali prasukti prikeles and domkrato ir paklausyti ar uzia guolis.
Tomas,
Renault 19 Phase II, 1.8 RT, pilkas
+37068686188
Vartotojo avataras
Tomukas
Draugas
 
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: Sek, 2003-Spa-05 14:38
Miestas: Vilnius

Standartinė thermo » Ant, 2004-Lie-13 18:01

Makalai atidziau foruma skaityk :!: nes jau buvo kalbeta apie guolius, dezes ir stabilizatoriaus ivores.
Kaip patikrinti kuris guolis uzia: pakeli prieki, lendi po masina, kitas isuka rata, tu imi varini vamzdeli (tinka stabziu) ir pridedi prie tu vietu kur guoliai stovi, kita gala sau prie ausies (neprasidurk bugnelio). Tokiu budu patikrini visus mazgus kur guoliai stovi. Delk greiciu dezes, galimi keli gedimai. Jei deze uzia prie laisvo begio, gatavi arba satelitai, arba pusasiu guoliai (pigiau nupirkti kita deze). Jei uzia ir ijungus begi, pigiau nupirkti kita deze.
Must vairo del guolio mano nuomone neturetu, greiciau tai suvedimas prastas, gal diskai issinesiojo, padangos ir tt. Su subirusiu guoliu 110 nepavaziuosi.
R19 16V ph1 (rides);
R sport 2006 cycle;
Renault Laguna II (o varge varge).
+37061604798, bet daznai nekeliu. Skype st.thermo
Vartotojo avataras
thermo
Narys
 
Pranešimai: 757
Užsiregistravo: Tre, 2004-Vas-18 18:53
Miestas: Shanchiai, Juozapuko pr.

Standartinė petras » Ant, 2004-Lie-13 19:00

Pas mane kazkas panasaus buvo nutike, tai padangoje gumbas vidin?je pus?je atsirado, tik man prie mazesniu greiciu muse. Teko keisti padanga nors buvo apinauje.
Vartotojo avataras
petras
Draugas
 
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: Ant, 2003-Spa-28 19:59
Miestas: Klaipeda

Re: Ar gali del guolio vaira must?

Standartinė Mindukas2 » Tre, 2004-Lie-14 20:42

Makalas rašė:Sveiki, nezinau ar as cia nenusisnekesiu, bet lygtais guolis priekinis uzt pradejo :oops: ir tuo paciu metu kazkaip vaira pradejo must kai ant trasos greiciau vaziuot pradedi. Aisku sakysit ratus susibalansuok ar ratlankius tiesink :D Taciau reikalas yra tas, kad musima pastebejau visai neseniai, taigi ratai tiesus turetu buti. Tada kitas reikalas tas, kad musimas atsiranda nevisa laika, tai yra varai ant 110 km/h nekrato, padidini greiti pradeda kratyti, tada sumazini iki 110 km/h vel padidini ir nebekrato jau tada. Na o kartais buna, kad is vis nekrato, kai tokiu greiciu vaziuoji. Neisivaizduoju, kas galetu buti? padekit. Tiesa neseniai man keite vairo traukes guma kur trauke is vairo kolonkes islenda, ir buvo atsuke antgali, tai gal del jo pradejo musti, nes musima pastebejo lygtais po to keitimo. Gal yra kam nors taip atsitike :?:

Cia tau padanga musa ir neieskok cia kitu ligu paspausk 140 nemus isitikinsi kad padanga.....
100 negreitsi, stulpas NEKLIUTIS!!!!
Vartotojo avataras
Mindukas2
Stebetojas
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: Ant, 2004-Geg-04 21:39
Miestas: Nezinomas

Re: Ar gali del guolio vaira must?

Standartinė Makalas » Tre, 2004-Lie-14 20:54

Cia tau padanga musa ir neieskok cia kitu ligu paspausk 140 nemus isitikinsi kad padanga.....[/quote]

tai sakai padangose guzo paieskot:)?
Vartotojo avataras
Makalas
Draugas
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: Pir, 2004-Bal-19 09:03
Miestas: Vilnius / Utena


Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 75 svečių