Gesta dyzeliukas. Tikriausiai kuro sistema

Viskas apie Renault 19

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

Gesta dyzeliukas. Tikriausiai kuro sistema

Standartinė Aroonas » Šeš, 2004-Lie-03 13:35

Kazkas pasidare, vaziuojant uzgesta, arba padideja trumpais momentais traukimas nespaudziant daugiau pedalo. Atrodo kad nepaduoda kuro. Pakeiciau kuro filtra, pompos membrana, taciau nepadejo. Uzkurus siurblys kura lyg ir pumpuoja, neisvaizduoju ka daryti. Apvaziavau kelis servisus, skambinau i birstona, taciau niekas neapsiima tvarkyti. Kaune renault daliu parduotuvese klausiau ar turi ta valdymo rele (valdo kaitinimo zvakes ir kuro siurbli), bet sake neturi (turi tik pakaitinimo zvakiu) tokiu ir neveza.
random gal turi koki isardyta trurbo dyzeli. Reiketu pabandyti pakeisti valdymo rele, jei nepades ir kuro siurbli.
Smagus buvo r19 dyzeliukas, dabar volvo 850 2.5 20v
Vartotojo avataras
Aroonas
Draugas
 
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen, 2003-Rgp-01 07:49
Miestas: Kaunas

Standartinė petras » Šeš, 2004-Lie-03 20:03

Klausimas, o kaip tos pompos membram? pakeisti. A? i?ard?iau bet ten i? vidaus i?lieta o i? vir?aus u?presuota, gal pas mane kitoki?. Pas mane irgi keistai dirba u?vedus dizel? po ilgesnio neva?iavimo, apsukas vos rodo, o poto viskas gerai pra?jus minutei kitai ir sunkiai kuriasi jei vien? karta kaitini ?vakutes, jei du kartus viskas gerai. A? ?iandien kei?iau visa vir?utin? dali pompos.
Vartotojo avataras
petras
Draugas
 
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: Ant, 2003-Spa-28 19:59
Miestas: Klaipeda

Standartinė Aroonas » Šeš, 2004-Lie-03 23:59

virsutine pompos dalis yra uzvalcuota (uzlenkta tokios auseles), jas atlenki ir nusiima virsus. Po to jas tik uzlanktyti reikia.
O pas mane tai atrodo kad kuro nepaduoda. Kaip pradeda gesti tai pedala gali spausti iki dugno ir variklis atrodo vs vos dirba ir pamazu uzgesta. gal bake kas uzhsikimse? Nes pompos viename is voztuveliu bvuvo daug nesvarumu.
Smagus buvo r19 dyzeliukas, dabar volvo 850 2.5 20v
Vartotojo avataras
Aroonas
Draugas
 
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen, 2003-Rgp-01 07:49
Miestas: Kaunas

Standartinė petras » Sek, 2004-Lie-04 09:41

Taip pas mane irgi buvo ne?varum? pa?mimo pus?je, tik man i?prad?iu sunkiai dirba variklis ir apsukas vos rodo pedal? gazo gali spaudyti nereguoja, o poto po kokios 30-45 sek. viskas ? gerai. Pas mane viskas kol ?altas variklis ir viskas prasid?jo po pompos remonto iki tol problem? netur?jau. Gal nei?valiau pompos prie? keisdamas...
Vartotojo avataras
petras
Draugas
 
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: Ant, 2003-Spa-28 19:59
Miestas: Klaipeda

Standartinė Aroonas » Sek, 2004-Lie-04 16:17

Jau radau kame cia reples. :) pries siurbli kazkur i kuro sistema ora traukia. Uzdejau permatoma slanga. Greiciausiai bus kuro pompa, nes pries ja oro neateina.
Smagus buvo r19 dyzeliukas, dabar volvo 850 2.5 20v
Vartotojo avataras
Aroonas
Draugas
 
Pranešimai: 139
Užsiregistravo: Pen, 2003-Rgp-01 07:49
Miestas: Kaunas

Standartinė petras » Sek, 2004-Lie-04 19:17

A? va?in?jau be kuro pompos savait?, tiesiogiai sujunges ?arnas per ma?? filtruk? , ten ?lange burbuliavo oras, bet variklio darbui netrukd?, pas mane grei?iausiai irgi oro arba ?lam? kam?tis buvo kuro filtr?, nes statydamas gal kur pra?iopsojau kokia nesamon?. Dabar tai yra nuo ?iandien jau dirba variklis gerai nors nieko neradau ir nieko nedariau. "I?sivaik?iojo tikriausiai ,kaip sakant nauja detal? prisidirbo, ai?ku juokauju...."
Vartotojo avataras
petras
Draugas
 
Pranešimai: 118
Užsiregistravo: Ant, 2003-Spa-28 19:59
Miestas: Klaipeda


Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 64 svečių