Keistas gedimas

Viskas apie Renault 19

Moderatoriai: Vidulis, 2SHAE

Keistas gedimas

Standartinė Mardo » Pir, 2004-Bir-21 13:43

Nu va, katik grizau is serviso ir galvojau pasidalinsiu su jumis karcia patirtimi :( Kaip kai kas zinote, nuo penktadienio mano renius stovejo servise ir tik siandien turejau laimes ji pasiimti. Beda:sustojau prie sankryzos ir nei is sio nei is to uzgeso.Bandau kurtis- nieko, starteris suka o jukiu gyvybes zenklu. Benzino yra.Bandau stumtis nuo kalno- beviltiska.Nesupratau kas yra, siaip elektra visa veikai, langai darinejasi ir tt. nutempia mane iki serviso ir atiduodu i patikimas rankas.penktadieni tikrino kuro sistema. sake veikia viskas puikiai.Tada iki siandien laukiau elektriko kol patikrins elektrine dali. Akurat!! Kompas nusprogo :cry:
Tiksiau kompo diodai sudege. sake tokie dalykai gali atsitikti vapse is lempos.Gal dregmes pateko ar siaip jam kazkas susviete. sumokejau 100lt. ir manau kad man labai pasiseke nes specialiai skambinau i Juta, Sostena ir pasake kad toks pataisymas kainuos 180-200lt. Tai va jei kam atsitiks panasus dalykai tai turekit omeny, nes sake kad kompai- renuku liga :( Jie ka domina servisas kur taisiau(visada ten vaziuoju jei ka) tai firma Trunda paneriu g. 56 Kaunas. cia ne reklama, tiesiog manau kad cia vyrai atlieka darbus kokybiskai ir salyginai nebrangiai.
Pagaliau galiu dziaugtis savo meiluze :lol:
...R19 PH II F3P 1.8s RT juodas... RKD 406
Vartotojo avataras
Mardo
Draugas
 
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: Pen, 2004-Bal-30 13:11
Miestas: Kaunas

Re: Keistas gedimas

Standartinė GTM » Pir, 2004-Bir-21 13:48

hehe :D pas mane garaze vienas bendix'as voliojasi jau :lol:
Renault 19 phase II 16V cabrio melyna - PARDUOTA :(

'02 Volkswagen Passat 2.5 V6 TDI
BBB 010

Yamaha YZF-R6 irgi melyna
903 AV - - PARDUOTA :(

+370 689 45000
Vartotojo avataras
GTM
Narys
 
Pranešimai: 1187
Užsiregistravo: Sek, 2003-Bir-15 13:26
Miestas: Vilnius

Standartinė afu » Pir, 2004-Bir-21 16:59

man labai panasiai buvo nutike vilniui,ir viska suke ir langai veike ir tt tik nesikure,tai ir pats stumiau ir 4ios mergos ant kulniuku stume mane :) :) :) nes i kluba vaziavom(deja taip nekur ir nenuvaziavom...) tai galvojom kad babina parejo,tik gerai akd vel pas daktara nutempiau,tai paziurejo ir rado kad kazkoks laidas truko nuo smugio(o pries tai per mazai gazu daviau ir uzgesau,tai smugis nblogas buvo),koks laidas netasimenu,vienu zdoziu kibikrsties nebuvo.tai paskui man ta laida prisabacino tvirtai.
afu
 


Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 63 svečių