Puslapis 11

Uzsidege "check" ir "service" lempute

StandartinėParašytas: Pir, 2016-Geg-02 22:07
kvirgucis
Sveiki,turiu Renault Megane 1.6 16v. 2006m.Vaziuojant uzsidege check ir service lemputes.Kas galetu buti? Tepalai pakeisti,vaziuojant netrukcioja,variklis dirba graziai.

Re: Uzsidege "check" ir "service" lempute

StandartinėParašytas: Tre, 2016-Geg-04 11:07
Monas_
Sveikas prsijungęs. Be diagnostikos nelabai ką ir pasakysi turbūt...

Re: Uzsidege "check" ir "service" lempute

StandartinėParašytas: Pir, 2016-Geg-16 10:38
kvirgucis
Buvau servise.Padare diagnostika.Sake pirmas lambda zondas kazko sustreikavo.Pries tai buvau koloneleje ir uzsipyliau kuro.Pavazinejus uzsidege check ir servise.Sako gali buti ir nuo kuro.Klaida panaikino.Nuvaziavau i kita kolonele uzsipyliau kuro ir toliau vazineju.Kolkas niekas neuzsidega.Ar reikia atreikpti demesi i ta lambda zonda?Ar verta pirkti nauja?Nes servise sake kad gal del kuro ir uzsidege tos lemputes.

Re: Uzsidege "check" ir "service" lempute

StandartinėParašytas: Pir, 2016-Geg-16 15:38
Monas_
Kažkiek įtakos tikrai gali turėt kuro kokybė, bet kad šiais laikais rast tokia degalinę savo klientų nemylinčia jau sudėtinga daromis man atrodo. Kur kas dažniau man atrodo pasitaiko nekontaktas koks pašio to zondo jungites. Ar nebuvo kokių pelkių pvz po tos degalinės? Gal įlėkei į kokią balą ir pasimetė tas liamda zondas. Kita vertus tas zondas yra gendanti detalė ir kai jau atidirba savo tada niekur nedingis, gausi pasikeist. Bet šiaip tai važiuok kol važiuoja. Jei pradės pastoviai kartotis šitas gedimas tada jau verta investuot keletą pinigų ir pasikeist.