Prietaisų skydelio šviesa

Renault Megane modelių techniniai klausimai ir atsakymai

Moderatorius: 2SHAE

Prietaisų skydelio šviesa

Standartinė Megfem » Pir, 2015-Sau-12 19:03

Sveiki. Tiesiai šviesiai prie problemos, žodžiu automobilis yra 1998 megane coupe, prietaisų skydelio spidometro šviesa naktyje šviečia labai silpnai, visos kitos lemputės, t.y. įspėjamųjų signalų, laikrodžio ir t.t. šviečia normaliai, todėl norėčiau paklausti, ar yra kurnors užslėptas koksnors spidometro šviesos koregavimo jungtukas? Kaip aš suprantu, toksai turėtų būtų kairėje prie priekinių farų lygio jungtuko, maždaug kaip pridėtoje nuotraukoje, bet ten tokio nėra. Jeigu tokio mygtuko nėra, vadinasi teks keisti led'us?
$(KGrHqYOKosE33b(vU56BN+b-F57OQ~~_35.JPG
$(KGrHqYOKosE33b(vU56BN+b-F57OQ~~_35.JPG (5.36 KiB) Peržiūrėta 3260 kartus(ų)
Megfem
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Pir, 2015-Sau-12 18:55

Re: Prietaisų skydelio šviesa

Standartinė 2SHAE » Pir, 2015-Sau-12 20:48

Pas mane toks yra salia sviesu aukscio reguliatoriaus, o iki ten gali but laidai ir pas tave pravesti tik uztrumpinti (tikrai zinau kad taip budavo pas Renault 19). Siulyciau nuo ten pradet ziuret. Is kitos puses pas mane dalis spidometro sviecia blankiau, tai galvoju del to kaltos lemputes, tai pas tave nebent visos prigesusios. Gali ekspermento delei pabandyt viena pakeist ;)
Kompiuterinė diagnostika klubo nariams Vilniuje.
------------------------------------------------------
BMW E90
Renault Megane Coupe 2.0 16V (ex)
MB (ex)
Renault 19 Ph2 16V (ex)
Renault 19 Ph2 1.7 (ex)
Vartotojo avataras
2SHAE
Narys
 
Pranešimai: 3168
Užsiregistravo: Sek, 2006-Gru-17 21:19
Miestas: Vilnius

Re: Prietaisų skydelio šviesa

Standartinė Megfem » Ant, 2015-Sau-20 23:50

2SHAE rašė:Pas mane toks yra salia sviesu aukscio reguliatoriaus, o iki ten gali but laidai ir pas tave pravesti tik uztrumpinti (tikrai zinau kad taip budavo pas Renault 19). Siulyciau nuo ten pradet ziuret. Is kitos puses pas mane dalis spidometro sviecia blankiau, tai galvoju del to kaltos lemputes, tai pas tave nebent visos prigesusios. Gali ekspermento delei pabandyt viena pakeist ;)

Ačiū, paieškojau, jokių reguliatorių lyg ir nėra (labai keista), saugikliai taip pat visi sveiki, greičiausiai lemputė bus perdegusi.
Megfem
Naujokas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: Pir, 2015-Sau-12 18:55


Grįžti į Technika

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių